![Онлайн зустріч зі студентами Харківського радіотехнічного фахового коледжу](http://web.kpi.kharkov.ua/pbme/wp-content/uploads/sites/161/2024/03/431568926_849225577007949_7924115000243715006_n-300x300.jpg)
1 березня 2024 доцентом кафедри промислової і біомедичної електроніки Холод О.І. було проведено онлайн зустріч зі студентами Харківського радіотехнічного фахового коледжу. Майбутнім абітурієнтам розповіли про освітньо-професійні програми «Електроніка» та «Електромобілі та автомобільна електроніка», за якими кафедра здійснює підготовку студентів. Студентів коледжу також вдалося познайомитися з аудиторіями кафедри «Промислова і біомедична електроніка» та біомедичної лаболаторії, показати […]