![](http://web.kpi.kharkov.ua/pbme/wp-content/uploads/sites/161/2024/04/157575020822630228-300x168.jpg)
Перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади, який щорічно проходить на кафедрі Промислової і біомедичної електроніки, був проведений під гаслом «Електроніка – моя майбутня спеціальність!». Цього року змагання студентів четвертого курсу із найкращого знання аналогової, цифрової, мікропроцесорної техніки, силової електроніки та інших дисциплін, що були вивчені ними за роки навчання, відбулося 29-го березня цього року. В атмосфері […]