Навчальні групи (потоки)

ПОПЕРЕДНІЙ РОЗПОДІЛОМ ЗА НАВЧАЛЬНИМИ ПОТОКАМИ

*Для переходу з потоку денних груп в поток вечірніх чи навпаки – звертайтеся в відділ аспірантури до 29 вересня включно

  • Денні потоки:

Поток А-1а

 ПІБ  Група
1 Звєрцева Наталія Віталіївна А-1421
2 Іванов Василь Максимович А-221
3 Кравченко Олександр Сергійович А-1421
4 Кузнецова Ганна Анатоліївна А-121
5 Пономар Дмитро Олександрович А-1421
6 Роговий Микита Антонович А-1421
7 Шанідзе Олександр Дмитрович А-521

Поток А-1б

 ПІБ  Група
1 Бєляєв Олег Сергійович А-2021
2 Буряк Михайло Олександрович А-721
3 Голдобін Сергій Миколайович А-2821
4 Гордієнко Марія Олександрівна А-2621
5 Гріховодов Нікіта Сергійович А-721
6 Дунаєва Анастасія Романівна А-2621
7 Зачепило Михайло Олександрович А-1421
8 Міщенко Микита Тимофійович А-2121
9 Трембач Олексій Сергійович А-1821
10 Чучуменко Богдан Сергійович А-2121
11 Ярошенко Олексій Андрійович А-1621

Поток А-1в

 ПІБ  Група
1 Владимиренко Владислава Віталіївна А-2621
2 Гречишкіна Тетяна Дмитрівна А-721
3 Кобєлєва Анна Валеріївна А-421
4 Кришталєва Олександра Валеріївна А-721
5 Кузнецов Дмитро Сергійович А-2021
6 Мирошниченко Альона Юріївна А-521
7 Паймаш Ганна Василівна А-821
8 Пономарьов Владислав Анатолійович А-1621
9 Породнов Андрій Олексійович А-2621в
10 Собченко Олег Вікторович А-2021
11 Хо Жань А-721
12 Черельов Станіслав Володимирович А-1621
13 Черпаков Микита Ігорович А-1621
14 Шиман Анна Павлівна А-1521

Поток А-1г

 ПІБ  Група
1 Баклицький Владислав Миколайович А-2021
2 Вовк Аліна Олександрівна А-2621
3 Єршов Андрій Олександрович А-2021
4 Земцова Катерина Олегівна А-2021
5 Краєвська Жанна Владиславівна А-1721
6 Луценко Сергій Михайлович А-2521
7 Нікітін Владислав Євгенійович А-2621
8 Охримчук Дмитро Володимирович А-2021
9 Поляков Микита Володимирович А-2621
10 Фандеєва Аліна Андріївна А-2621
11 Федоренко Віталій Сергійович А-1621
12 Шевченко Галина Сергіївна А-2621
  • Вечірні потоки:

Поток АВ-1а

 ПІБ  Група
1 Білас Юлія Валеріївна А-221
2 Гончарук Сергій Степанович А-121п
3 Заверющенко Микола Петрович А-221в
4 Коваль Юлія Юріївна А-221в
5 Крисов Олег Євгенович А-1421в
6 Кучма Михайло Володимирович А-1321
7 Лозко Андрій Андрійович А-121п
8 Неманежин Євген Олександрович А-1321з
9 Пеліх Даніїл Андрійович А-2421в
10 Пономаренко Павло Миколайович А-121в
11 Разводова Тетяна Олександрівна А-321в
12 Фарафонова Ірина Анатоліївна А-321в

Поток АВ-1б

 ПІБ  Група
1 Гриненко Геннадій Геннадійович А-1821в
2 Жидецький Олександр Ігорович А-2221в
3 Жук Ірина Сергіївна А-2621в
4 Кондратьєва Лілія Юріївна А-2021в
5 Крикун Вадим Романович А-2521в
6 Кріцак Олександра Миколаївна А-721з
7 Онуфрієнко Данило Михайлович А-2521в
8 Пашкова Ольга Михайлівна А-2621в
9 Танцюра Ігор Іванович А-3221з
Поток АВ-1в
 ПІБ  Група
1 Баглай Володимир Юрійович А-2621в
2 Гаврилюк Валерій Валерійович А-2621з
3 Гуріненко Анатолій Русланович А-2821в
4 Дергоусов Вадим Миколайович А-1621в
5 Кауркін Євген Олексійович А-2021з
6 Лука Олексій Володимирович А-2021з
7 Сарай Василь Володимирович А-2621п
8 Снурніков Дмитро Вячеславович А-2421в
9 Соболь Валентин Вікторович А-1521в
  • Потоки іноземців:

Поток / Educational stream АІ-1a

 ПІБ / Family name and First name  Група / Group number
1 Курбанова Халіда А-121і
2 Махсудов Фазліддіан АІ-0-151
3 Одунтан Мафеолува Іфеолувапа А-721і
4 Рухоума Алі Емхіммід Алі А-1921і
5 Чень Сіньлей А-1621і

Поток / Educational stream АІ-1b

 ПІБ / Family name and First name  Група / Group number
1 Абу Самра Юссеф
Abu Samra Ussef
А-1621і
2 Ван Дечжун
Wang Dezhong
А-321і
3 Ван Чжі
Wang Zhi
АІ-0-073
4 Гао Лян
Gao Liang
А-721і
5 Дун Тінтун
Dong Tingting
А-321і
6 Каяла Бенедіту Фігейра
Caialo Benedito Figueira
А-2621і
7 Нкука Мабіала Беландр Дійовелле
Nkouka Mabiala Belandre Dieuveille
А-2621і
8 Сунь Вей
Sun Wei
А-321і
9 Сунь Чанлун
Sun Changlong
А-321і
10 Чан Лян
Chang Liang
А-1421і
11 Чжан Хунвей
Zhang Hongwei
А-321і
Архів 2020

ПОПЕРЕДНІЙ РОЗПОДІЛОМ ЗА НАВЧАЛЬНИМИ ПОТОКАМИ

*Для переходу з потоку денных груп в поток вечірніх чи навпаки – звертайтеся в відділ аспірантури до 25 вересня включно

  • Денні потоки:

Поток А-0а

 ПІБ  Група
1 Дьомін Олексій Володимирович А-0-113
2 Задорожний Іван Вячеславович А-0-122
3 Мац Владислав Ігорович А-0-122
4 Риженко Віталій Олегович А-0-122
5 Сурганова Юлія Едуардівна А-0-113

Поток А-0б

 ПІБ  Група
1 Богатир Михайло Сергійович А-0-113
2 Гулаков Антон Сергійович А-0-113
3 Іващенко Дар’я Сергіївна А-0-122
4 Ліхолєтов Ярослав Володимирович А-0-032
5 Павловська Ірина Валеріївна А-0-113
6 Погребняк Сергій Віталійович А-0-122
7 Шкода Дмитро Сергійович А-0-105

Поток А-0в

 ПІБ  Група
1 Асадов Ельман Джаббар-огли А-0-141
2 Баламут Наталія Сергіївна А-0-161
3 Бартош Максим Володимирович А-0-123
4 Біловус Анна Степанівна А-0-151
5 Горносталь Олексій Андрійович А-0-123
6 Катенін Вадим Дмитрович А-0-101
7 Лазуренко Богдан Олександрович А-0-172
8 Лисиця Аліна Олександрівна А-0-123
9 Мірошник Анатолій Миколайович А-0-151
10 Пасько Денис Андрійович А-0-123
11 Собченко Віталій Вікторович А-0-141
12 Тарабанова Анастасія Юріївна А-0-142
13 Яловега Владислав Анатолійович А-0-123

Поток А-0г

 ПІБ  Група
1 Германова Юлія Дмитрівна А-0-054
2 Дем’яненко Роман Ігорович А-0-141
3 Жук Олександр Васильович А-0-152
4 Красношапка Роман Юрійович А-0-255
5 Левін Владислав Володимирович А-0-144
6 Левін Нікіта Олександрович А-0-131
7 Мотовільнік Анастасія Вадимівна А-0-143
8 Опришкін Олександр Сергійович А-0-152
9 Резніченко Микола Георгійович А-0-141
10 Савраєва Юлія Ігорівна А-0-144
11 Саміло Іван Юрійович А-0-152
12 Севрюкова Оксана Сергіївна А-0-171

Поток А-0д

 ПІБ  Група
1 Абдулхаді Саіф Алі Абдулхаді А-0-161
2 Ареф’єв Ілля Артурович А-0-123
3 Грибинюк Дар’я Володимирівна А-0-073
4 Гузін Михайло Юрійович А-0-141
5 Гученко Олексій Миколайович А-0-141
6 Дуванський Олександр Миколайовч А-0-131
7 Єрьоменко Станіслав Володимирович А-0-144
8 Кузьмін Артем Олексійович А-0-141
9 Кучерський Владислав Юрійович А-0-132
10 Мукіна Наталя Володимирівна А-0-161
11 Палієнко Володимир Олексійович А-0-131
12 Сагалай Дарина Володимирівна А-0-161
13 Стрельчук Микита Вікторович А-0-161
14 Трубін Дмитро Вікторович А-0-131

Поток А-0е

 ПІБ  Група
1 Білогубкіна Карина Володимирівна А-0-161
2 Босюк Альона Сергіївна А-0-101
3 Витяганець Валентин Сергійович А-0-161
4 Воронець Віталій Миколайович А-0-151
5 Ковальов Євген Володимирович А-0-161
6 Кривобок Андрій Вікторович А-0-161
7 Майстат Микита Сергійович А-0-161
8 Озулу Антон Борисович А-0-141
9 Ситников Павло Андрійович А-0-132
10 Сідак Віталій Олександрович А-0-141
11 Тюпова Альона Ігорівна А-0-161
12 Фролова Лілія Вікторівна А-0-136
  • Вечірні потоки:

Поток АВ-0а

 ПІБ  Група
1 Коростильов Геннадій Леонідович АВ-0-033
2 Семеліт Марина Петрівна АВ-0-033
3 Трусей Леонід Гаврилович АВ-0-033

Поток АВ-0б

 ПІБ  Група
1 Горохівська Наталя Валентинівна АВ-0-161
2 Григор’єва Світлана Вікторівна АВ-0-132
3 Журавель Олексій Валерійович АВ-0-133
4 Індиков Сергій Миколайович АВ-0-161
5 Летюк Валерій Іванович АВ-0-131
6 Рубашко Владислав Володимирович АЗ-0-161
7 Семиряжко Євген Миколайович АЗ-0-161
8 Сінько Володимир Володимирович АВ-0-131
9 Чернецов Олександр Іванович АЗ-0-161
10 Шелест Дмитро Андрійович АВ-0-141

Поток АВ-0в

 ПІБ  Група
1 Васечко Євген Вікторович АВ-0-171
2 Гринишина Маргарита Володимирівна АЗ-0-141
3 Калантиря Сергій Григорович А-0-131
4 Картишев Сергій Вікторович АВ-0-161
5 Климець Олександр Михайлович АВ-0-161
6 Козін Олександр Валерійович АВ-0-185
7 Ликов Сергій Валентинович А-0-142
8 Локтіонов Денис Вячеславович А-0-131
9 Лосєв Микита Вадимович АВ-0-171
10 Пушкар Олег Анатолійович АЗ-0-141
11 Соколова Наталя Олександрівна АВ-0-076
12 Челапко В’ячеслав Валерійович АВ-0-151
  • Поток іноземців:

Поток / Educational stream АІ-0a

 ПІБ / Family name and First name  Група / Group number
1 Адекунле Олусегун Даніел
Adekunle Olusegun Daniel
АІ-9-073
2 Ел Мір Ямен
El Mir Yamen
АІ-9-161
3 Нвафор Франклін Ннемека
Nwafor Franklin Nnemeka
АІ-9-073
4 Осунду Марвіс Ганіручукву
Osondu Marvis Ganiruchukwu
АІ-9-073

Поток / Educational stream АІ-0b

 ПІБ  Група
1 Адигюзел Корай
Adıgüzel Koray
АІ-9-073
2 День Цівень
Deng Qiwen
АІ-9-073
3 Олубакінде Еніола
Olubakinde Eniola
АІ-9-141
4 Цао Вейліль
Cao Weilin
АІ-9-123
5 Чжан Ліцзян
Zhang Liqiang
АІ-9-123
6 Чжан Мінь
Zhang Min
АІ-9-073
Архів 2019

ПОПЕРЕДНІЙ РОЗПОДІЛОМ ЗА НАВЧАЛЬНИМИ ПОТОКАМИ

*Для переходу з потоку денных груп в поток вечірніх чи навпаки – звертайтеся в відділ аспірантури до 27 вересня включно

  • Денні потоки:

Поток А-9а

 ПІБ  Група
1 Богданов Юрій Сергійович А-9-105
2 Жушма Тетяна Віталіївна А-9-011
3 Кашинський Максим Геннадійович А-9-113
4 Колодяжний Вячеслав Валерійович А-9-104
5 Конотопська Наталія Володимирівна А-9-105
5 Кравцова Наталія Вікторівна АВ-9-011
6 Лебеденко Яна Олександрівна А-9-113
7 Суханова Ольга Ігорівна А-9-113

Поток А-9б

 ПІБ  Група
1 Бегашевський Владислав Миколайович А-9-151
2 Бурлаков Георгій Олександрович А-9-122
3 Гармаш Данііл Васильович А-9-122
4 Малець Дмитро Костянтиинович А-9-122
5 Оганесян Ованес Овсепович А-9-151
6 Фурсов Ігор Ігорович А-9-122
7 Ямковий Клим Сергійович А-9-122

Поток А-9в

 ПІБ  Група
1 Гриценко Владислав Віталійович А-9-141
2 Жирков Олександр Григорович А-9-142
3 Залеський Валентин Дмитрович А-9-141
4 Козирець Сергій Геннадійович А-9-185
5 Коляда Тетяна Ігорівна А-9-073
6 Кузьменко Тетяна Сергіївна А-9-073
7 Кутовий Дмитро Сергійович А-9-161
8 Майгурова Дар’я Сергіївна А-9-073
9 Малимон Іван Іванович А-9-142
10 Місюня Руслан Михайлович А-9-073
11 Міщенко Ганна Олегівна А-9-054
12 Падалка Павло Андрійович А-9-073

Поток А-9г

 ПІБ  Група
1 Жерелюк Едуард Едуардович А-9-151
2 Корсун Роман Олегович А-9-151
3 Кулик Олексій Сергійович А-9-141
4 Петровська Інна Юріївна А-9-123
5 Резанов Богдан Михайлович А-9-123
6 Фик Ілля Михайлович А-9-185
7 Челак Віктор Володимирович А-9-123
8 Чернявська Єлизавета Григорівна А-9-162
9 Шнайдер Валентин Володимирович А-9-132

Поток А-9д

 ПІБ  Група
1 Аббуд Маджид Халіл Аббуд А-9-185
2 Безкоровайний Вадим Володимирович А-9-143
3 Грицаєнко Юрій Аміранович А-9-161
4 Єрмаков Іван Юрійович А-9-171
5 Зінченко Артем Юрійович А-9-131
6 Зорін Євгеній Юрійович А-9-141
7 Костенко Олексій Сергійович А-9-133
8 Приходько Вадим Олександрович А-9-131
9 Цендра Георгій Вікторович А-9-255
10 Шамі Даніель Саламович А-9-171

Поток А-9е

 ПІБ  Група
1 Божко Едуард Валерійович А-9-142
2 Гойсан Станіслав Борисович А-9-144
3 Гребенюк Андрій Петрович А-9-161
4 Кравченко Кристина Миколаївна А-9-161
5 Кулапін Олександр Валентинович А-9-141
6 Пироженко Євгенія Володимирівна А-9-101
7 Пономаренко Сергій Григорович А-9-141
8 Рябоштан Валентин Анатолійович А-9-132
9 Шевченко Андрій Валерійович А-9-255
10 Шепелєв Дмитро Костянтинович А-9-131
  • Вечірні потоки:

Поток АВ-9а

 ПІБ  Група
1 Гуренко Юлія Іванівна А-9-011
2 Даніленко Анастасія Юріївна АВ-9-054
3 Корчакова Ангеліна Станіславівна АЗ-9-122
4 Підгорний Костянтин Юрійович АВ-9-011
5 Семко Михайло Олександрович АВ-9-033
6 Синєбрюхов Юрій Борисович АВ-9-033
7 Соколова Тетяна Володимирівна А-9-011
9 Сушко Гліб Володимирович АВ-9-122
9 Чалапко Володимир Вікторович АВ-9-033

Поток АВ-9б

 ПІБ  Група
1 Бабіч Олексій Олександрович АВ-9-255
2 Жук Олексій Миколайович АВ-9-141
3 Коваль Валентин Валерійович АВ-9-161
4 Ковальов Геннадій Вікторович АВ-9-161
5 Ліпейко Андрій Іванович АВ-9-255
6 Малік Іван Костянтинович А-9-161
7 Мєщанін Валерій Іванович АВ-9-161
8 Руднєва Катерина Євгенівна А-9-161
9 Сенченко Сергій Олександрович АВ-9-141
10 Ткачов Вячеслав Юрійович АВ-9-133
11 Чернявський Андрій Володимирович А-9-161
12 Швець Михайло Володимирович А-9-136
13 Шерфедінов Різа Бахтіярович А-9-142
14 Шуть Олександр Юрійович АВ-9-255

Поток АВ-9в

 ПІБ  Група
1 Бєлоусов Микола Олександрович А-9-131
2 Колбаса Олександр Вікторович А-9-141
3 Кондратьєв Богдан Олександрович АЗ-9-073
4 Красношапка Юрій Васильович АВ-9-255
5 Лінивцев Олександр Володимирович АВ-9-255
6 Мартиненко Олег Вікторович АВ-9-255
7 Павлов Богдан Володимирович АВ-9-161
8 Руденко Олексій Олексійович АВ-9-131
9 Сарай Володимир Володимирович А-9-161
10 Старченко Олена Павлівна АВ-9-131
11 Терещенко Олександра Олександрівна А-9-161
12 Троценко Володимир Володимирович АВ-9-255
13 Феденюк Дмитро Віталійович АЗ-9-131
14 Шинкоренко Олег Ігорович АВ-9-161
  • Поток іноземців:

Поток АІ-9a

 ПІБ  Група
1 Кподжедо Максімільен Франсис Коффі АІ-9-122
2 Куіла Шальде Ульріш Меді АІ-8-131
3 Селім Мустафа Тарек Мустафа Камал Ам АІ-9-141
4 Шкейр Алі АІ-9-185