Навчальні групи (потоки)

ПОПЕРЕДНІЙ РОЗПОДІЛОМ ЗА НАВЧАЛЬНИМИ ГРУПАМИ

*Для переходу з потоку денных груп в поток вечірніх чи навпаки – звертайтеся в відділ аспірантури до 27 вересня включно

  • Денні групи:

Поток А-9а

 ПІБ  Група
1 Богданов Юрій Сергійович А-9-105
2 Жушма Тетяна Віталіївна А-9-011
3 Кашинський Максим Геннадійович А-9-113
4 Колодяжний Вячеслав Валерійович А-9-104
5 Конотопська Наталія Володимирівна А-9-105
5 Кравцова Наталія Вікторівна АВ-9-011
6 Лебеденко Яна Олександрівна А-9-113
7 Суханова Ольга Ігорівна А-9-113

Поток А-9б

 ПІБ  Група
1 Бегашевський Владислав Миколайович А-9-151
2 Бурлаков Георгій Олександрович А-9-122
3 Гармаш Данііл Васильович А-9-122
4 Малець Дмитро Костянтиинович А-9-122
5 Оганесян Ованес Овсепович А-9-151
6 Фурсов Ігор Ігорович А-9-122
7 Ямковий Клим Сергійович А-9-122

Поток А-9в

 ПІБ  Група
1 Гриценко Владислав Віталійович А-9-141
2 Жирков Олександр Григорович А-9-142
3 Залеський Валентин Дмитрович А-9-141
4 Козирець Сергій Геннадійович А-9-185
5 Коляда Тетяна Ігорівна А-9-073
6 Кузьменко Тетяна Сергіївна А-9-073
7 Кутовий Дмитро Сергійович А-9-161
8 Майгурова Дар’я Сергіївна А-9-073
9 Малимон Іван Іванович А-9-142
10 Місюня Руслан Михайлович А-9-073
11 Міщенко Ганна Олегівна А-9-054
12 Падалка Павло Андрійович А-9-073

Поток А-9г

 ПІБ  Група
1 Жерелюк Едуард Едуардович А-9-151
2 Корсун Роман Олегович А-9-151
3 Кулик Олексій Сергійович А-9-141
4 Петровська Інна Юріївна А-9-123
5 Резанов Богдан Михайлович А-9-123
6 Фик Ілля Михайлович А-9-185
7 Челак Віктор Володимирович А-9-123
8 Чернявська Єлизавета Григорівна А-9-162
9 Шнайдер Валентин Володимирович А-9-132

Поток А-9д

 ПІБ  Група
1 Аббуд Маджид Халіл Аббуд А-9-185
2 Безкоровайний Вадим Володимирович А-9-143
3 Грицаєнко Юрій Аміранович А-9-161
4 Єрмаков Іван Юрійович А-9-171
5 Зінченко Артем Юрійович А-9-131
6 Зорін Євгеній Юрійович А-9-141
7 Костенко Олексій Сергійович А-9-133
8 Приходько Вадим Олександрович А-9-131
9 Цендра Георгій Вікторович А-9-255
10 Шамі Даніель Саламович А-9-171

Поток А-9е

 ПІБ  Група
1 Божко Едуард Валерійович А-9-142
2 Гойсан Станіслав Борисович А-9-144
3 Гребенюк Андрій Петрович А-9-161
4 Кравченко Кристина Миколаївна А-9-161
5 Кулапін Олександр Валентинович А-9-141
6 Пироженко Євгенія Володимирівна А-9-101
7 Пономаренко Сергій Григорович А-9-141
8 Рябоштан Валентин Анатолійович А-9-132
9 Шевченко Андрій Валерійович А-9-255
10 Шепелєв Дмитро Костянтинович А-9-131
  • Вечірні групи:

Поток АВ-9а

 ПІБ  Група
1 Гуренко Юлія Іванівна А-9-011
2 Даніленко Анастасія Юріївна АВ-9-054
3 Корчакова Ангеліна Станіславівна АЗ-9-122
4 Підгорний Костянтин Юрійович АВ-9-011
5 Семко Михайло Олександрович АВ-9-033
6 Синєбрюхов Юрій Борисович АВ-9-033
7 Соколова Тетяна Володимирівна А-9-011
9 Сушко Гліб Володимирович АВ-9-122
9 Чалапко Володимир Вікторович АВ-9-033

Поток АВ-9б

 ПІБ  Група
1 Бабіч Олексій Олександрович АВ-9-255
2 Жук Олексій Миколайович АВ-9-141
3 Коваль Валентин Валерійович АВ-9-161
4 Ковальов Геннадій Вікторович АВ-9-161
5 Ліпейко Андрій Іванович АВ-9-255
6 Малік Іван Костянтинович А-9-161
7 Мєщанін Валерій Іванович АВ-9-161
8 Руднєва Катерина Євгенівна А-9-161
9 Сенченко Сергій Олександрович АВ-9-141
10 Ткачов Вячеслав Юрійович АВ-9-133
11 Чернявський Андрій Володимирович А-9-161
12 Швець Михайло Володимирович А-9-136
13 Шерфедінов Різа Бахтіярович А-9-142
14 Шуть Олександр Юрійович АВ-9-255

Поток АВ-9в

 ПІБ  Група
1 Бєлоусов Микола Олександрович А-9-131
2 Колбаса Олександр Вікторович А-9-141
3 Кондратьєв Богдан Олександрович АЗ-9-073
4 Красношапка Юрій Васильович АВ-9-255
5 Лінивцев Олександр Володимирович АВ-9-255
6 Мартиненко Олег Вікторович АВ-9-255
7 Павлов Богдан Володимирович АВ-9-161
8 Руденко Олексій Олексійович АВ-9-131
9 Сарай Володимир Володимирович А-9-161
10 Старченко Олена Павлівна АВ-9-131
11 Терещенко Олександра Олександрівна А-9-161
12 Троценко Володимир Володимирович АВ-9-255
13 Феденюк Дмитро Віталійович АЗ-9-131
14 Шинкоренко Олег Ігорович АВ-9-161
  • Групи іноземців:

Поток АІ-9

 ПІБ  Група
1 Кподжедо Максімільен Франсис Коффі АІ-9-122
2 Куіла Шальде Ульріш Меді АІ-8-131
3 Селім Мустафа Тарек Мустафа Камал Ам АІ-9-141
4 Шкейр Алі АІ-9-185