ПОПЕРЕДНІЙ РОЗПОДІЛОМ ЗА НАВЧАЛЬНИМИ ПОТОКАМИ
*Для переходу з потоку денних груп в поток вечірніх чи навпаки – звертайтеся в відділ аспірантури до 29 вересня включно
- Денні потоки:
Поток А-1а
№ | ПІБ | Група |
1 | Звєрцева Наталія Віталіївна | А-1421 |
2 | Іванов Василь Максимович | А-221 |
3 | Кравченко Олександр Сергійович | А-1421 |
4 | Кузнецова Ганна Анатоліївна | А-121 |
5 | Пономар Дмитро Олександрович | А-1421 |
6 | Роговий Микита Антонович | А-1421 |
7 | Шанідзе Олександр Дмитрович | А-521 |
Поток А-1б
№ | ПІБ | Група |
1 | Бєляєв Олег Сергійович | А-2021 |
2 | Буряк Михайло Олександрович | А-721 |
3 | Голдобін Сергій Миколайович | А-2821 |
4 | Гордієнко Марія Олександрівна | А-2621 |
5 | Гріховодов Нікіта Сергійович | А-721 |
6 | Дунаєва Анастасія Романівна | А-2621 |
7 | Зачепило Михайло Олександрович | А-1421 |
8 | Міщенко Микита Тимофійович | А-2121 |
9 | Трембач Олексій Сергійович | А-1821 |
10 | Чучуменко Богдан Сергійович | А-2121 |
11 | Ярошенко Олексій Андрійович | А-1621 |
Поток А-1в
№ | ПІБ | Група |
1 | Владимиренко Владислава Віталіївна | А-2621 |
2 | Гречишкіна Тетяна Дмитрівна | А-721 |
3 | Кобєлєва Анна Валеріївна | А-421 |
4 | Кришталєва Олександра Валеріївна | А-721 |
5 | Кузнецов Дмитро Сергійович | А-2021 |
6 | Мирошниченко Альона Юріївна | А-521 |
7 | Паймаш Ганна Василівна | А-821 |
8 | Пономарьов Владислав Анатолійович | А-1621 |
9 | Породнов Андрій Олексійович | А-2621в |
10 | Собченко Олег Вікторович | А-2021 |
11 | Хо Жань | А-721 |
12 | Черельов Станіслав Володимирович | А-1621 |
13 | Черпаков Микита Ігорович | А-1621 |
14 | Шиман Анна Павлівна | А-1521 |
Поток А-1г
№ | ПІБ | Група |
1 | Баклицький Владислав Миколайович | А-2021 |
2 | Вовк Аліна Олександрівна | А-2621 |
3 | Єршов Андрій Олександрович | А-2021 |
4 | Земцова Катерина Олегівна | А-2021 |
5 | Краєвська Жанна Владиславівна | А-1721 |
6 | Луценко Сергій Михайлович | А-2521 |
7 | Нікітін Владислав Євгенійович | А-2621 |
8 | Охримчук Дмитро Володимирович | А-2021 |
9 | Поляков Микита Володимирович | А-2621 |
10 | Фандеєва Аліна Андріївна | А-2621 |
11 | Федоренко Віталій Сергійович | А-1621 |
12 | Шевченко Галина Сергіївна | А-2621 |
- Вечірні потоки:
Поток АВ-1а
№ | ПІБ | Група |
1 | Білас Юлія Валеріївна | А-221 |
2 | Гончарук Сергій Степанович | А-121п |
3 | Заверющенко Микола Петрович | А-221в |
4 | Коваль Юлія Юріївна | А-221в |
5 | Крисов Олег Євгенович | А-1421в |
6 | Кучма Михайло Володимирович | А-1321 |
7 | Лозко Андрій Андрійович | А-121п |
8 | Неманежин Євген Олександрович | А-1321з |
9 | Пеліх Даніїл Андрійович | А-2421в |
10 | Пономаренко Павло Миколайович | А-121в |
11 | Разводова Тетяна Олександрівна | А-321в |
12 | Фарафонова Ірина Анатоліївна | А-321в |
Поток АВ-1б
№ | ПІБ | Група |
1 | Гриненко Геннадій Геннадійович | А-1821в |
2 | Жидецький Олександр Ігорович | А-2221в |
3 | Жук Ірина Сергіївна | А-2621в |
4 | Кондратьєва Лілія Юріївна | А-2021в |
5 | Крикун Вадим Романович | А-2521в |
6 | Кріцак Олександра Миколаївна | А-721з |
7 | Онуфрієнко Данило Михайлович | А-2521в |
8 | Пашкова Ольга Михайлівна | А-2621в |
9 | Танцюра Ігор Іванович | А-3221з |
№ | ПІБ | Група |
1 | Баглай Володимир Юрійович | А-2621в |
2 | Гаврилюк Валерій Валерійович | А-2621з |
3 | Гуріненко Анатолій Русланович | А-2821в |
4 | Дергоусов Вадим Миколайович | А-1621в |
5 | Кауркін Євген Олексійович | А-2021з |
6 | Лука Олексій Володимирович | А-2021з |
7 | Сарай Василь Володимирович | А-2621п |
8 | Снурніков Дмитро Вячеславович | А-2421в |
9 | Соболь Валентин Вікторович | А-1521в |
- Потоки іноземців:
Поток / Educational stream АІ-1a
№ | ПІБ / Family name and First name | Група / Group number |
1 | Курбанова Халіда | А-121і |
2 | Махсудов Фазліддіан | АІ-0-151 |
3 | Одунтан Мафеолува Іфеолувапа | А-721і |
4 | Рухоума Алі Емхіммід Алі | А-1921і |
5 | Чень Сіньлей | А-1621і |
Поток / Educational stream АІ-1b
№ | ПІБ / Family name and First name | Група / Group number |
1 | Абу Самра Юссеф Abu Samra Ussef |
А-1621і |
2 | Ван Дечжун Wang Dezhong |
А-321і |
3 | Ван Чжі Wang Zhi |
АІ-0-073 |
4 | Гао Лян Gao Liang |
А-721і |
5 | Дун Тінтун Dong Tingting |
А-321і |
6 | Каяла Бенедіту Фігейра Caialo Benedito Figueira |
А-2621і |
7 | Нкука Мабіала Беландр Дійовелле Nkouka Mabiala Belandre Dieuveille |
А-2621і |
8 | Сунь Вей Sun Wei |
А-321і |
9 | Сунь Чанлун Sun Changlong |
А-321і |
10 | Чан Лян Chang Liang |
А-1421і |
11 | Чжан Хунвей Zhang Hongwei |
А-321і |
Сторінка в соціальних мережах