Розподіл вступників за групами

Бланк відомості вступного випробування в аспірантуру зі спеціальності download_7832

Група ПІБ Спец. Форма навчання Факультет/інститут Кафедра
Конкурсна пропозиція: Освітні, педагогічні науки (фіксована)
ДА-011 Кузнецова Ганна Анатоліївна 011 Денна СГТ Педагогіки і психології управління соціальними системами ім. ак. І.А.Зязюна
Конкурсна пропозиція: Освітні, педагогічні науки (фіксована)
ВА-011 Іваненко Вікторія Валеріївна 011 Вечірня СГТ Педагогіки і психології управління соціальними системами ім. ак. І.А.Зязюна
ВА-011 Пономаренко Павло Миколайович 011 Вечірня СГТ Педагогіки і психології управління соціальними системами ім. ак. І.А.Зязюна
Конкурсна пропозиція: Освітні, педагогічні науки (фіксована)
ПА-011 Гончарук Сергій Степанович 011 Поза аспірантурою СГТ Педагогіки і психології управління соціальними системами ім. ак. І.А.Зязюна
ПА-011 Лозко Андрій Андрійович 011 Поза аспірантурою СГТ Педагогіки і психології управління соціальними системами ім. ак. І.А.Зязюна
Конкурсна пропозиція: Історія науки та українознавство (фіксована)
ДА-032 Білас Юлія Валеріївна 032 Денна СГТ Українознавства, культурології та історії науки
ДА-032 Іванов Василь Максимович 032 Денна СГТ Українознавства, культурології та історії науки
Конкурсна пропозиція: Історія науки та українознавство (фіксована)
ВА-032 Заверющенко Микола Петрович 032 Вечірня СГТ Українознавства, культурології та історії науки
ВА-032 Коваль Юлія Юріївна 032 Вечірня СГТ Українознавства, культурології та історії науки
ВА-032 Шишкіна Юлія Костянтинівна 032 Вечірня СГТ Українознавства, культурології та історії науки
Конкурсна пропозиція: Філософія (фіксована)
ВА-033 Разводова Тетяна Олександрівна 033 Вечірня СГТ Філософія
ВА-033 Фарафонова Ірина Анатоліївна 033 Вечірня СГТ Філософія
Конкурсна пропозиція: Філософія (фіксована)
ДА-033 Шаполов Руслан Валерійович 033 Денна СГТ Філософія
Конкурсна пропозиція: Економіка (фіксована)
ДА-051 Кобєлєва Анна Валеріївна 051 Денна БЕМ Менеджмент інноваційного підприємництва та міжнародних економічних відносин
Конкурсна пропозиція: Соціологія (фіксована)
ДА-054 Мирошниченко Альона Юріївна 054 Денна БЕМ Міжкультурна комунікація та іноземна мова
ДА-054 Шанідзе Олександр Дмитрович 054 Денна СГТ Соціології і публічного управління
Конкурсна пропозиція: Менеджмент (фіксована)
ДА-073 Буряк Михайло Олександрович 073 Денна БЕМ Менеджменту та оподаткування
ДА-073 Гречишкіна Тетяна Дмитрівна 073 Денна БЕМ Бізнес-аналітики, обліку і готельно-ресторанної справи
ДА-073 Кришталєва Олександра Валеріївна 073 Денна БЕМ Менеджменту та оподаткування
Конкурсна пропозиція: Менеджмент (небюджетна)
ДАК-073 Гріховодов Нікіта Сергійович 073 Денна БЕМ Менеджменту та оподаткування
ДАК-073 Хо Жань 073 Денна БЕМ Бізнес-аналітики, обліку і готельно-ресторанної справи
Конкурсна пропозиція: Менеджмент (небюджетна)
ЗАК-073 Кріцак Олександра Миколаївна 073 Заочна БЕМ Бізнес-аналітики, обліку і готельно-ресторанної справи
Конкурсна пропозиція: Маркетинг (фіксована)
ДА-075 Паймаш Ганна Василівна 075 Денна БЕМ Менеджмент інноваційного підприємництва та міжнародних економічних відносин
Конкурсна пропозиція: Прикладна математика (фіксована)
ДА-113 Кучма Михайло Володимирович 113 Денна І Динаміка та міцність машин
Конкурсна пропозиція: Прикладна математика (небюджетна)
ЗАК-113 Неманежин Євген Олександрович 113 Заочна І Динаміка та міцність машин
Конкурсна пропозиція: Комп’ютерні науки (фіксована)
ДА-122 Зачепило Михайло Олександрович 122 Денна КІТ Системи інформації ім. В.О. Кравця
ДА-122 Звєрцева Наталія Віталіївна 122 Денна КН Програмна інженерія та інформаційні технології управління
ДА-122 Кнабе Богдан Георгійович 122 Денна І Динаміка та міцність машин
ДА-122 Пономар Дмитро Олександрович 122 Денна КН Програмна інженерія та інформаційні технології управління
ДА-122 Роговий Микита Антонович 122 Денна КН Стратегічного управління
Конкурсна пропозиція: Комп’ютерні науки (фіксована)
ВА-122 Крисов Олег Євгенович 122 Вечірня КН Системний аналіз та інформаційно-аналітичні технології
Конкурсна пропозиція: Комп’ютерні науки (небюджетна)
ДАК-122 Кравченко Олександр Сергійович 122 Денна КН Комп’ютерна математика і аналіз даних
Конкурсна пропозиція: Комп’ютерна інженерія (фіксована)
ДА-123 Шиман Анна Павлівна 123 Денна КІТ Обчислювальна техніка та програмування
Конкурсна пропозиція: Комп’ютерна інженерія (фіксована)
ВА-123 Соболь Валентин Вікторович 123 Вечірня КІТ Обчислювальна техніка та програмування
Конкурсна пропозиція: Прикладна механіка (фіксована)
ДА-131 Пономарьов Владислав Анатолійович 131 Денна МІТ Гідравлічні машини
ДА-131 Федоренко Віталій Сергійович 131 Денна МІТ Технології машинобудування та металорізальних верстатів
ДА-131 Черельов Станіслав Володимирович 131 Денна МІТ Теорія і системи автоматизованого проектування механізмів і машин
ДА-131 Черпаков Микита Ігорович 131 Денна МІТ Гідравлічні машини
ДА-131 Ярошенко Олексій Андрійович 131 Денна МІТ Гідравлічні машини
Конкурсна пропозиція: Прикладна механіка (фіксована)
ВА-131 Дергоусов Вадим Миколайович 131 Вечірня МІТ Технології машинобудування та металорізальних верстатів
ВА-131 Ткаченко Тарас Юрійович 131 Вечірня МІТ Технології машинобудування та металорізальних верстатів
Конкурсна пропозиція: Матеріалознавство (фіксована)
ДА-132 Краєвська Жанна Владиславівна 132 Денна МІТ Матеріалознавство
Конкурсна пропозиція: Галузеве машинобудування (фіксована)
ДА-133 Трембач Олексій Сергійович 133 Денна МІТ Автомобіле- і тракторобудування
Конкурсна пропозиція: Галузеве машинобудування (фіксована)
ВА-133 Гриненко Геннадій Геннадійович 133 Вечірня МІТ Автомобіле- і тракторобудування
Конкурсна пропозиція: Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (фіксована)
ДА-141 Баклицький Владислав Миколайович 141 Денна Е Передача електричної енергії
ДА-141 Бєляєв Олег Сергійович 141 Денна Е Автоматизовані електромеханічні системи
ДА-141 Єршов Андрій Олександрович 141 Денна Е Передача електричної енергії
ДА-141 Земцова Катерина Олегівна 141 Денна Е Автоматизовані електромеханічні системи
ДА-141 Кузнецов Дмитро Сергійович 141 Денна Е Передача електричної енергії
ДА-141 Охримчук Дмитро Володимирович 141 Денна Е Передача електричної енергії
ДА-141 Собченко Олег Вікторович 141 Денна Е Передача електричної енергії
ДА-141 Стріляний Ігор Юрійович 141 Денна Е Передача електричної енергії
ДА-141 Тимін Михайло Геннадійович 141 Денна Е Електричні машини
Конкурсна пропозиція: Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (фіксована)
ВА-141 Кондратьєва Лілія Юріївна 141 Вечірня Е Електричного транспорту та тепловозобудування
Конкурсна пропозиція: Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (небюджетна)
ЗАК-141 Кауркін Євген Олексійович 141 Заочна Е Автоматизація та кібербезпека енергосистем
ЗАК-141 Лука Олексій Володимирович 141 Заочна Е Автоматизація та кібербезпека енергосистем
Конкурсна пропозиція: Енергетичне машинобудування (фіксована)
ДА-142 Ісмайлов Владислав Олександрович 142 Денна Е Турбінобудування
ДА-142 Міщенко Микита Тимофійович 142 Денна Е Двигунів внутрішнього згоряння
ДА-142 Чучуменко Богдан Сергійович 142 Денна Е Двигунів внутрішнього згоряння
Конкурсна пропозиція: Атомна енергетика (фіксована)
ВА-143 Жидецький Олександр Ігорович 143 Вечірня Е Парогенераторобудування
Конкурсна пропозиція: Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології (фіксована)
ДА-151 Кравцов Михайло Олегович 151 Денна КІТ Розподілені інформаційні системи і хмарні технології
ДА-151 Сурков Леонід Ярославович 151 Денна КІТ Розподілені інформаційні системи і хмарні технології
Конкурсна пропозиція: Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології (фіксована)
ВА-151 Пеліх Даніїл Андрійович 151 Вечірня КН Системний аналіз та інформаційно-аналітичні технології
ВА-151 Снурніков Дмитро Вячеславович 151 Вечірня КІТ Автоматизації технологічних систем та екологічного моніторингу
Конкурсна пропозиція: Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка (фіксована)
ДА-152 Луценко Сергій Михайлович 152 Денна КІТ Комп’ютерні та радіоелектронні системи контролю та діагностики
Конкурсна пропозиція: Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка (фіксована)
ВА-152 Єрмілов Дмитро Олександрович 152 Вечірня КІТ Інформаційно-вимірювальні технології і системи
ВА-152 Крикун Вадим Романович 152 Вечірня КІТ Комп’ютерні та радіоелектронні системи контролю та діагностики
ВА-152 Онуфрієнко Данило Михайлович 152 Вечірня КІТ Комп’ютерні та радіоелектронні системи контролю та діагностики
Конкурсна пропозиція: Хімічні технології та інженерія (фіксована)
ДА-161 Вейсберг Ольга Віталіївна 161 Денна ХТ Технології переробки нафти, газу та твердого палива
ДА-161 Владимиренко Владислава Віталіївна 161 Денна ХТ Технології переробки нафти, газу та твердого палива
ДА-161 Вовк Аліна Олександрівна 161 Денна ХТ Технічна електрохімія
ДА-161 Гордієнко Марія Олександрівна 161 Денна ХТ Технології переробки нафти, газу та твердого палива
ДА-161 Дунаєва Анастасія Романівна 161 Денна ХТ Технології пластичних мас і біологічно активних полімерів
ДА-161 Нікітін Владислав Євгенійович 161 Денна ХТ Технології переробки нафти, газу та твердого палива
ДА-161 Онищенко Крістина Вячеславівна 161 Денна ХТ Технологія кераміки, вогнетривів, скла та емалей
ДА-161 Поляков Микита Володимирович 161 Денна МІТ Хімічної технології та екології
ДА-161 Смірнова Анна Володимирівна 161 Денна ХТ Технології переробки нафти, газу та твердого палива
ДА-161 Фандеєва Аліна Андріївна 161 Денна ХТ Хімічної технології неорганічних речовин, каталізу та екології
ДА-161 Чернишенко Станіслав Костянтинович 161 Денна МІТ Хімічної технології та екології
ДА-161 Шевченко Галина Сергіївна 161 Денна ХТ Технічна електрохімія
Конкурсна пропозиція: Хімічні технології та інженерія (фіксована)
ВА-161 Баглай Володимир Юрійович 161 Вечірня ХТ Технологія кераміки, вогнетривів, скла та емалей
ВА-161 Жук Ірина Сергіївна 161 Вечірня ХТ Органічного синтезу та нанотехнологій
ВА-161 Пашкова Ольга Михайлівна 161 Вечірня ХТ Органічного синтезу та нанотехнологій
ВА-161 Породнов Андрій Олексійович 161 Вечірня ХТ Органічного синтезу та нанотехнологій
ВА-161 Рейві Владислав Миколайович 161 вечірня ХТ Технології переробки нафти, газу та твердого палива
ВА-161 Сарай Василь Володимирович 161 вечірня ХТ Фізичної хімії
Конкурсна пропозиція: Хімічні технології та інженерія (небюджетна)
ЗАК-161 Гаврилюк Валерій Валерійович 161 Заочна ХТ Технології переробки нафти, газу та твердого палива
Конкурсна пропозиція: Електроніка (фіксована)
ДА-171 Голдобін Сергій Миколайович 171 Денна Е Промислова та біомедична електроніка
Конкурсна пропозиція: Електроніка (фіксована)
ВА-171 Гуріненко Анатолій Русланович 171 Вечірня Е Промислова та біомедична електроніка
Конкурсна пропозиція: Озброєння та військова техніка (небюджетна)
ЗАК-255 Танцюра Ігор Іванович 255 Заочна МІТ Інформаційні технології і системи колісних та гусеничних машин ім. О.О.Морозова

Архів 2020

Група ПІБ Спец. Форма навчання Факультет/інститут Кафедра
Конкурсна пропозиція: Освітні, педагогічні науки (фіксована)
ДА-011 Картавкіна Юлія Олександрівна 011 Денна СГТ Педагогіка та психологія управління соціальними системами ім.акад. І.А.Зязюна
Конкурсна пропозиція: Освітні, педагогічні науки (фіксована)
ВА-011 Дроздова Ольга Вікторівна 011 Вечірня СГТ Педагогіка та психологія управління соціальними системами ім.акад. І.А.Зязюна
ВА-011 Колісник Олександр Олександрович 011 Вечірня СГТ Педагогіка та психологія управління соціальними системами ім.акад. І.А.Зязюна
ВА-011 Курочка Анна Олександрівна 011 Вечірня СГТ Педагогіка та психологія управління соціальними системами ім.акад. І.А.Зязюна
ВА-011 Пономаренко Павло Миколайович 011 Вечірня СГТ Педагогіка та психологія управління соціальними системами ім.акад. І.А.Зязюна
Конкурсна пропозиція: Історія науки та українознавство (фіксована)
ДА-032 Ліхолєтов Ярослав Володимирович 032 Денна СГТ Українознавство, культурологія та історія науки
Конкурсна пропозиція: Історія науки та українознавство (фіксована)
ВА-032 Коваль Юлія Юріївна 032 Вечірня СГТ Українознавство, культурологія та історія науки
Конкурсна пропозиція: Філософія (фіксована)
ВА-033 Коростильов Геннадій Леонідович 033 Вечірня СГТ Філософія
ВА-033 Семеліт Марина Петрівна 033 Вечірня СГТ Філософія
ВА-033 Трусей Леонід Гаврилович 033 Вечірня СГТ Філософія
Конкурсна пропозиція: Соціологія (фіксована)
ДА-054 Германова Юлія Дмитрівна 054 Денна БЕМ Міжкультурна комунікація та іноземна мова
Конкурсна пропозиція: Менеджмент (фіксована)
ДА-073 Грибинюк Дар’я Володимирівна 073 Денна БЕМ Економічний аналіз і облік
ДА-073 Хмельницька Анастасія Василівна 073 Денна БЕМ Менеджмент інноваційного підприємництва та міжнародних економічних відносин
Конкурсна пропозиція: Менеджмент (фіксована)
ВА-073 Передерій Тетяна Сергіївна 073 Вечірня БЕМ Менеджмент та оподаткування
Конкурсна пропозиція: Підприємництво, торгівля та біржова діяльність (фіксована)
ВА-076 Соколова Наталя Олександрівна 076 Вечірня БЕМ Підприємництво, торгівля та експертиза товарів
Конкурсна пропозиція: Екологія (фіксована)
ДА-101 Босюк Альона Сергіївна 101 Денна МІТ Хімічна техніка та промислова екологiя
ДА-101 Катенін Вадим Дмитрович 101 Денна МІТ Хімічна техніка та промислова екологiя
Конкурсна пропозиція: Прикладна фізика та наноматеріали (фіксована)
ДА-105 Шкода Дмитро Сергійович 105 Денна І Фізичне матеріалознавство для електроніки та геліоенергетики
Конкурсна пропозиція: Прикладна математика (фіксована)
ДА-113 Богатир Михайло Сергійович 113 Денна І Динаміка та міцність машин
ДА-113 Гулаков Антон Сергійович 113 Денна І Динаміка та міцність машин
ДА-113 Дьомін Олексій Володимирович 113 Денна І Динаміка та міцність машин
ДА-113 Павловська Ірина Валеріївна 113 Денна І Комп’ютерне моделювання процесів та систем
ДА-113 Сурганова Юлія Едуардівна 113 Денна І Прикладна математика
Конкурсна пропозиція: Комп’ютерні науки (фіксована)
ДА-122 Задорожний Іван Вячеславович 122 Денна І Динаміка та міцність машин
ДА-122 Іващенко Дар’я Сергіївна 122 Денна КН Системний аналіз та інформаційно-аналітичні технології
ДА-122 Мац Владислав Ігорович 122 Денна КН Комп’ютерна математика і аналіз даних
ДА-122 Погребняк Сергій Віталійович 122 Денна І Динаміка та міцність машин
ДА-122 Риженко Віталій Олегович 122 Денна І Динаміка та міцність машин
Конкурсна пропозиція: Комп’ютерна інженерія (фіксована)
ДА-123 Бартош Максим Володимирович 123 Денна КІТ Обчислювальна техніка та програмування
ДА-123 Горносталь Олексій Андрійович 123 Денна КІТ Обчислювальна техніка та програмування
ДА-123 Лисиця Аліна Олександрівна 123 Денна КІТ Обчислювальна техніка та програмування
ДА-123 Пасько Денис Андрійович 123 Денна КІТ Обчислювальна техніка та програмування
ДА-123 Яловега Владислав Анатолійович 123 Денна КІТ Обчислювальна техніка та програмування
Конкурсна пропозиція: Комп’ютерна інженерія (небюджетна)
ДАК-123 Ареф’єв Ілля Артурович 123 Денна КІТ Обчислювальна техніка та програмування
Конкурсна пропозиція: Прикладна механіка (фіксована)
ДА-131 Дуванський Олександр Миколайовч 131 Денна МІТ Обробка металів тиском
ДА-131 Калантиря Сергій Григорович 131 Денна МІТ Теорія і системи автоматизованого проектування механізмів і машин
ДА-131 Левін Нікіта Олександрович 131 Денна МІТ Теорія і системи автоматизованого проектування механізмів і машин
ДА-131 Локтіонов Денис Вячеславович 131 Денна МІТ Технологія машинобудування та металорізальні верстати
ДА-131 Палієнко Володимир Олексійович 131 Денна МІТ Обробка металів тиском
ДА-131 Трубін Дмитро Вікторович 131 Денна МІТ Технологія машинобудування та металорізальні верстати
Конкурсна пропозиція: Прикладна механіка (фіксована)
ВА-131 Сінько Володимир Володимирович 131 Вечірня МІТ Технологія машинобудування та металорізальні верстати
ВА-131 Летюк Валерій Іванович 131 Вечірня МІТ Інтегровані технології машинобудування ім. М.Ф.Семка
Конкурсна пропозиція: Матеріалознавство (фіксована)
ДА-132 Кучерський Владислав Юрійович 132 Денна МІТ Матеріалознавство
ДА-132 Ситников Павло Андрійович 132 Денна МІТ Зварювання
Конкурсна пропозиція: Матеріалознавство (фіксована)
ВА-132 Григор’єва Світлана Вікторівна 132 Вечірня МІТ Матеріалознавство
Конкурсна пропозиція: Галузеве машинобудування (фіксована)
ВА-133 Журавель Олексій Валерійович 133 Вечірня МІТ Підйомно-транспортні машини і обладнання
Конкурсна пропозиція: Металургія (фіксована)
ДА-136 Фролова Лілія Вікторівна 136 Денна МІТ Ливарне виробництво
Конкурсна пропозиція: Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (фіксована)
ДА-141 Асадов Ельман Джаббар-огли 141 Денна Е Передача електричної енергії
ДА-141 Гузін Михайло Юрійович 141 Денна Е Передача електричної енергії
ДА-141 Гученко Олексій Миколайович 141 Денна Е Інженерна електрофізика
ДА-141 Дем’яненко Роман Ігорович 141 Денна Е Автоматизація та кібербезпека енергосистем
ДА-141 Кузьмін Артем Олексійович 141 Денна Е Електричні апарати
ДА-141 Озулу Антон Борисович 141 Денна Е Електричний транспорт та тепловозобудування
ДА-141 Резніченко Микола Георгійович 141 Денна Е Електричні апарати
ДА-141 Сідак Віталій Олександрович 141 Денна Е Електричні апарати
ДА-141 Собченко Віталій Вікторович 141 Денна Е Автоматизовані електромеханічні системи
Конкурсна пропозиція: Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (фіксована)
ВА-141 Шелест Дмитро Андрійович 141 Вечірня Е Передача електричної енергії
Конкурсна пропозиція: Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (небюджетна)
ЗАК-141 Гринишина Маргарита Володимирівна 141 Заочна Е Електроізоляційна та кабельна техніка
ЗАК-141 Пушкар Олег Анатолійович 141 Заочна Е Електроізоляційна та кабельна техніка
Конкурсна пропозиція: Енергетичне машинобудування (фіксована)
ДА-142 Ликов Сергій Валентинович 142 Денна Е Двигуни внутрішнього згоряння
ДА-142 Тарабанова Анастасія Юріївна 142 Денна Е Турбінобудування
Конкурсна пропозиція: Атомна енергетика (фіксована)
ДА-143 Мотовільнік Анастасія Вадимівна 143 Денна Е Парогенераторобудування
Конкурсна пропозиція: Теплоенергетика (фіксована)
ДА-144 Єрьоменко Станіслав Володимирович 144 Денна Е Теплотехніка та енергоефективні технологiї
ДА-144 Левін Владислав Володимирович 144 Денна Е Теплотехніка та енергоефективні технологiї
ДА-144 Савраєва Юлія Ігорівна 144 Денна Е Теплотехніка та енергоефективні технологiї
Конкурсна пропозиція: Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології (фіксована)
ДА-151 Біловус Анна Степанівна 151 Денна КІТ Розподілені інформаційні системи і хмарні технології
ДА-151 Воронець Віталій Миколайович 151 Денна КІТ Системи інформації ім. В.О. Кравця
ДА-151 Мірошник Анатолій Миколайович 151 Денна КІТ Автоматика та управління в технічних системах
Конкурсна пропозиція: Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології (фіксована)
ВА-151 Челапко В’ячеслав Валерійович 151 Вечірня КІТ Автоматизація технологічних систем та екологічного моніторингу
Конкурсна пропозиція: Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка (фіксована)
ДА-152 Жук Олексанр Васильович 152 Денна КІТ Комп’ютерні та радіоелектронні системи контролю та діагностики
ДА-152 Опришкін Олександр Сергійович 152 Денна КІТ Інформаційно-вимірювальні технології і системи
ДА-152 Саміло Іван Юрійович 152 Денна КІТ Комп’ютерні та радіоелектронні системи контролю та діагностики
Конкурсна пропозиція: Хімічні технології та інженерія (фіксована)
ДА-161 Баламут Наталія Сергіївна 161 Денна ХТ Технічна електрохімія
ДА-161 Білогубкіна Карина Володимирівна 161 Денна ХТ Технологія кераміки, вогнетривів, скла та емалей
ДА-161 Витяганець Валентин Сергійович 161 Денна МІТ Хімічна техніка та промислова екологiя
ДА-161 Запорожець Андрій Ігорович 161 Денна МІТ Хімічна техніка та промислова екологiя
ДА-161 Ковальов Євген Володимирович 161 Денна ХТ Інтегровані технології, процеси і апарати
ДА-161 Кривобок Андрій Вікторович 161 Денна ХТ Технологія кераміки, вогнетривів, скла та емалей
ДА-161 Майстат Микита Сергійович 161 Денна ХТ Технологія кераміки, вогнетривів, скла та емалей
ДА-161 Мукіна Наталя Володимирівна 161 Денна ХТ Технологія переробки нафти, газу і твердого палива
ДА-161 Сагалай Дарина Володимирівна 161 Денна ХТ Технологія переробки нафти, газу і твердого палива
ДА-161 Стрельчук Микита Вікторович 161 Денна ХТ Інтегровані технології, процеси і апарати
ДА-161 Тюпова Альона Ігорівна 161 Денна ХТ Органічна хімія, біохімія, лакофарбові матеріали та покриття
Конкурсна пропозиція: Хімічні технології та інженерія (небюджетна)
ДАК-161 Абдулхаді Саіф Алі Абдулхаді 161 Денна ХТ Технологія переробки нафти, газу і твердого палива
Конкурсна пропозиція: Хімічні технології та інженерія (фіксована)
ВА-161 Горохівська Наталя Валентинівна 161 Вечірня ХТ Загальна та неорганічна хімія
ВА-161 Індиков Сергій Миколайович 161 Вечірня ХТ Фізична хімія
ВА-161 Картишев Сергій Вікторович 161 Вечірня ХТ Технологія кераміки, вогнетривів, скла та емалей
ВА-161 Климець Олександр Михайлович 161 Вечірня ХТ Органічний синтез та нанотехнології
Конкурсна пропозиція: Хімічні технології та інженерія (небюджетна)
ЗАК-161 Рубашко Владислав Володимирович 161 Заочна ХТ Хімічна технологія неорганічних речовин, каталізу та екології
ЗАК-161 Семиряжко Євген Миколайович 161 Заочна ХТ Хімічна технологія неорганічних речовин, каталізу та екології
ЗАК-161 Чернецов Олександр Іванович 161 Заочна ХТ Хімічна технологія неорганічних речовин, каталізу та екології
Конкурсна пропозиція: Електроніка (фіксована)
ДА-171 Севрюкова Оксана Сергіївна 171 Денна Е Промислова і біомедична електроніка
Конкурсна пропозиція: Електроніка (фіксована)
ВА-171 Васечко Євген Вікторович 171 Вечірня Е Промислова і біомедична електроніка
ВА-171 Лосєв Микита Вадимович 171 Вечірня Е Промислова і біомедична електроніка
Конкурсна пропозиція: Телекомунікації та радіотехніка (фіксована)
ДА-172 Лазуренко Богдан Олександрович 172 Денна КІТ Системи інформації ім. В.О. Кравця
Конкурсна пропозиція: Нафтогазова інженерія та технології (фіксована)
ВА-185 Козін Олександр Валерійович 185 Вечірня ХТ Видобування нафти, газу та конденсату
Конкурсна пропозиція: Озброєння та військова техніка (фіксована)
ДА-255 Красношапка Роман Юрійович 255 Денна МІТ Інформаційні технології і системи колісних та гусеничних машин ім. О.О.Морозова
Архів 2019

Бланк відомості вступного випробування в аспірантуру зі спеціальності download_7832

 

група ПІБ Спеціальність Форма навчання Факультет/інститут Кафедра
Конкурсна пропозиція: Освітні, педагогічні науки (фіксована)
ДА-011 Жушма Тетяна Віталіївна 011 денна СГТ Педагогіка та психологія управління соціальними системами ім.акад. І.А.Зязюна
Конкурсна пропозиція: Освітні, педагогічні науки (фіксована)
ВА-011 Кравцова Наталія Вікторівна 011 вечірня СГТ Педагогіка та психологія управління соціальними системами ім.акад. І.А.Зязюна
ВА-011 Підгорний Костянтин Юрійович 011 вечірня СГТ Педагогіка та психологія управління соціальними системами ім.акад. І.А.Зязюна
 Конкурсна пропозиція: Філософія (фіксована)
ВА-033 Авєтісян Маргарита Георгіївна 033 вечірня СГТ Філософія
ВА-033 Алексєєв Ігор Геннадійович 033 вечірня СГТ Філософія
ВА-033 Семко Михайло Олександрович 033 вечірня СГТ Філософія
ВА-033 Синєбрюхов Юрій Борисович 033 вечірня СГТ Філософія
ВА-033 Чалапко Володимир Вікторович 033 вечірня СГТ Філософія
Конкурсна пропозиція: Соціологія (фіксована)
ДА-054 Германова Юлія Дмитрівна 054 денна БЕМ Міжкультурна комунікація та іноземна мова
ДА-054 Кудрявцева Ксенія Олександрівна 054 денна БЕМ Міжкультурна комунікація та іноземна мова
ДА-054 Міщенко Ганна Олегівна 054 денна БЕМ Соціологія та політологія
Конкурсна пропозиція: Соціологія (фіксована)
ВА-054 Даніленко Анастасія Юріївна 054 вечірня СГТ Соціологія та політологія
Конкурсна пропозиція: Менеджмент (небюджетна)
ЗАК-073 Кондратьєв Богдан Олександрович 073 заочна БЕМ Економічний аналіз і облік
Конкурсна пропозиція: Менеджмент (фіксована)
ДА-073 Гонтарь Денис Вячеславович 073 денна БЕМ Менеджмент та оподаткування
ДА-073 Коляда Тетяна Ігорівна 073 денна БЕМ Менеджмент та оподаткування
ДА-073 Кузьменко Тетяна Сергіївна 073 денна БЕМ Менеджмент та оподаткування
ДА-073 Майгурова Дар’я Сергіївна 073 денна БЕМ Міжнародний бізнес та фінанси
ДА-073 Місюня Руслан Михайлович 073 денна БЕМ Міжнародний бізнес та фінанси
ДА-073 Падалка Павло Андрійович 073 денна БЕМ Економіка та маркетинг
Конкурсна пропозиція: Екологія (фіксована)
ДА-101 Пироженко Євгенія Володимирівна 101 денна МІТ Хімічна техніка та промислова екологiя
Конкурсна пропозиція: Фізика та астрономія (фіксована)
ДА-104 Колодяжний Вячеслав Валерійович 104 денна І Радіоелектроніка
Конкурсна пропозиція: Прикладна фізика та наноматеріали (фіксована)
ДА-105 Богданов Юрій Сергійович 105 денна І Фізика металів і напівпровідників
ДА-105 Желуніцина Катерина Олексіївна 105 денна І Фізика металів і напівпровідників
ДА-105 Конотопська Наталія Володимирівна 105 денна І Фізика металів і напівпровідників
Конкурсна пропозиція: Прикладна математика (фіксована)
ДА-113 Кашинський Максим Геннадійович 113 денна І Комп’ютерне моделювання процесів та систем
ДА-113 Лебеденко Яна Олександрівна 113 денна І Прикладна математика
ДА-113 Суханова Ольга Ігорівна 113 денна І Динаміка та міцність машин
Конкурсна пропозиція: Комп’ютерні науки (небюджетна)
ЗАК-122 Корчакова Ангеліна Станіславівна 122 заочна КН Стратегічне управління
Конкурсна пропозиція: Комп’ютерні науки (небюджетна)
ДАК-122 Федченко Павло Іванович 122 денна КН Системний аналіз та інформаційно-аналітичні технології
Конкурсна пропозиція: Комп’ютерні науки (фіксована)
ДА-122 Бурлаков Георгій Олександрович 122 денна КН Програмна інженерія та інформаційні технології управління ім.проф. Дабагяна А.В.
ДА-122 Гармаш Данііл Васильович 122 денна КН Системний аналіз та інформаційно-аналітичні технології
ДА-122 Малець Дмитро Костянтиинович 122 денна КН Програмна інженерія та інформаційні технології управління ім.проф. Дабагяна А.В.
ДА-122 Фурсов Ігор Ігорович 122 денна КН Програмна інженерія та інформаційні технології управління ім.проф. Дабагяна А.В.
ДА-122 Ямковий Клим Сергійович 122 денна КН Комп’ютерна математика і аналіз даних
Конкурсна пропозиція: Комп’ютерні науки (фіксована)
ВА-122 Сушко Гліб Володимирович 122 вечірня КН Стратегічне управління
Конкурсна пропозиція: Комп’ютерна інженерія (фіксована)
ДА-123 Петровська Інна Юріївна 123 денна КІТ Обчислювальна техніка та програмування
ДА-123 Резанов Богдан Михайлович 123 денна КІТ Обчислювальна техніка та програмування
ДА-123 Челак Віктор Володимирович 123 денна КІТ Обчислювальна техніка та програмування
Конкурсна пропозиція: Прикладна механіка (небюджетна)
ЗАК-131 Феденюк Дмитро Віталійович 131 заочна МІТ Інтегровані технології машинобудування ім. М.Ф.Семка
Конкурсна пропозиція: Прикладна механіка (фіксована)
ДА-131 Зінченко Артем Юрійович 131 денна МІТ Технологія машинобудування та металорізальні верстати
ДА-131 Приходько Вадим Олександрович 131 денна МІТ Технологія машинобудування та металорізальні верстати
ДА-131 Шепелєв Дмитро Костянтинович 131 денна МІТ Технологія машинобудування та металорізальні верстати
Конкурсна пропозиція: Прикладна механіка (фіксована)
ВА-131 Бєлоусов Микола Олександрович 131 вечірня МІТ Технологія машинобудування та металорізальні верстати
ВА-131 Руденко Олексій Олексійович 131 вечірня МІТ Технологія машинобудування та металорізальні верстати
ВА-131 Старченко Олена Павлівна 131 вечірня МІТ Технологія машинобудування та металорізальні верстати
Конкурсна пропозиція: Матеріалознавство (фіксована)
ДА-132 Рябоштан Валентин Анатолійович 132 денна МІТ Матеріалознавство
ДА-132 Сагайдашніков Юрій Євгенович 132 денна МІТ Матеріалознавство
ДА-132 Шнайдер Валентин Володимирович 132 денна МІТ Матеріалознавство
Конкурсна пропозиція: Галузеве машинобудування (фіксована)
ДА-133 Костенко Олексій Сергійович 133 денна МІТ Підйомно-транспортні машини і обладнання
Конкурсна пропозиція: Галузеве машинобудування (фіксована)
ВА-133 Короткий Кірілл Костянтинович 133 вечірня МІТ Підйомно-транспортні машини і обладнання
ВА-133 Ткачов Вячеслав Юрійович 133 вечірня МІТ Автомобіле- і тракторобудування
Конкурсна пропозиція: Металургія (фіксована)
ДА-136 Швець Михайло Володимирович 136 денна МІТ Ливарне виробництво
Конкурсна пропозиція: Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (фіксована)
ДА-141 Гриценко Владислав Віталійович 141 денна Е Електричні станції
ДА-141 Залеський Валентин Дмитрович 141 денна Е Автоматизовані електромеханічні системи
ДА-141 Зорін Євгеній Юрійович 141 денна Е Електричні апарати
ДА-141 Колбаса Олександр Вікторович 141 денна Е Електричні станції
ДА-141 Кулапін Олександр Валентинович 141 денна Е Електричні станції
ДА-141 Кулик Олексій Сергійович 141 денна Е Передача електричної енергії
ДА-141 Пономаренко Сергій Григорович 141 денна Е Передача електричної енергії
Конкурсна пропозиція: Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (фіксована)
ВА-141 Жук Олексій Миколайович 141 вечірня Е Електричні станції
ВА-141 Сенченко Сергій Олександрович 141 вечірня Е Автоматизовані електромеханічні системи
Конкурсна пропозиція: Енергетичне машинобудування (фіксована)
ДА-142 Божко Едуард Валерійович 142 денна Е Двигуни внутрішнього згоряння
ДА-142 Жирков Олександр Григорович 142 денна Е Турбінобудування
ДА-142 Малимон Іван Іванович 142 денна Е Турбінобудування
Конкурсна пропозиція: Атомна енергетика (фіксована)
ДА-143 Безкоровайний Вадим Володимирович 143 денна Е Парогенераторобудування
Конкурсна пропозиція: Теплоенергетика (фіксована)
ДА-144 Гойсан Станіслав Борисович 144 денна Е Теплотехніка та енергоефективні технологiї
Конкурсна пропозиція: Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології (небюджетна)
ДАК-151 Бегашевський Владислав Миколайович 151 денна КН Системний аналіз та інформаційно-аналітичні технології
ДАК-151 Оганесян Ованес Овсепович 151 денна КН Системний аналіз та інформаційно-аналітичні технології
Конкурсна пропозиція: Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології (фіксована)
ДА-151 Жерелюк Едуард Едуардович 151 денна КІТ Автоматизація технологічних систем та екологічного моніторингу
ДА-151 Корсун Роман Олегович 151 денна КІТ Розподілені інформаційні системи і хмарні технології
Конкурсна пропозиція: Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка (фіксована)
ДА-152 Кузьминський Богдан Сергійович 152 денна Е Промислова і біомедична електроніка
Конкурсна пропозиція: Хімічні технології та інженерія (фіксована)
ДА-161 Гребенюк Андрій Петрович 161 денна ХТ Технологія кераміки, вогнетривів, скла та емалей
ДА-161 Кравченко Кристина Миколаївна 161 денна ХТ Технічна електрохімія
ДА-161 Кутовий Дмитро Сергійович 161 денна ХТ Хімічна технологія неорганічних речовин, каталізу та екології
ДА-161 Малік Іван Костянтинович 161 денна ХТ Технологія переробки нафти, газу і твердого палива
ДА-161 Руднєва Катерина Євгенівна 161 денна ХТ Технологія переробки нафти, газу і твердого палива
ДА-161 Сарай Володимир Володимирович 161 денна ХТ Технологія переробки нафти, газу і твердого палива
ДА-161 Терещенко Олександра Олександрівна 161 денна ХТ Технологія переробки нафти, газу і твердого палива
ДА-161 Тимофєєв Вадим Дмитрович 161 денна ХТ Технологія кераміки, вогнетривів, скла та емалей
Конкурсна пропозиція: Хімічні технології та інженерія (фіксована)
ВА-161 Коваль Валентин Валерійович 161 вечірня ХТ Технологія переробки нафти, газу і твердого палива
ВА-161 Ковальов Геннадій Вікторович 161 вечірня ХТ Інтегровані технології, процеси і апарати
ВА-161 Мєщанін Валерій Іванович 161 вечірня ХТ Технологія переробки нафти, газу і твердого палива
ВА-161 Павлов Богдан Володимирович 161 вечірня ХТ Технічна електрохімія
ВА-161 Шинкоренко Олег Ігорович 161 вечірня МІТ Хімічна техніка та промислова екологiя
Конкурсна пропозиція: Біотехнології та біоінженерія (фіксована)
ДА-162 Чернявська Єлизавета Григорівна 162 денна ХТ Бiотехнологiя, біофізика та аналiтична хiмiя
Конкурсна пропозиція: Електроніка (фіксована)
ДА-171 Єрмаков Іван Юрійович 171 денна Е Промислова і біомедична електроніка
ДА-171 Шамі Даніель Саламович 171 денна Е Промислова і біомедична електроніка
Конкурсна пропозиція: Електроніка (фіксована)
ВА-171 Мордик Олександр Олександрович 171 вечірня Е Промислова і біомедична електроніка
Конкурсна пропозиція: Нафтогазова інженерія та технології (небюджетна)
ДАЗ-185 Козін Олександр Валерійович 185 заочна ХТ Видобування нафти, газу та конденсату
Конкурсна пропозиція: Нафтогазова інженерія та технології (небюджетна)
ДАК-185 Аббуд Маджид Халіл 185 денна ХТ Видобування нафти, газу та конденсату
Конкурсна пропозиція: Нафтогазова інженерія та технології (фіксована)
ДА-185 Козирець Сергій Геннадійович 185 денна ХТ Видобування нафти, газу та конденсату
ДА-185 Фик Ілля Михайлович 185 денна ХТ Видобування нафти, газу та конденсату
Конкурсна пропозиція: Озброєння та військова техніка (фіксована)
ДА-255 Цендра Георгій Вікторович 255 денна МІТ Теорія і системи автоматизованого проектування механізмів і машин
ДА-255 Шевченко Андрій Валерійович 255 денна МІТ Теорія і системи автоматизованого проектування механізмів і машин
Конкурсна пропозиція: Озброєння та військова техніка (фіксована)
ВА-255 Бабіч Олексій Олександрович 255 вечірня МІТ Інформаційні технології і системи колісних та гусеничних машин ім. О.О.Морозова
ВА-255 Борзов Василь Сергійович 255 вечірня МІТ Інформаційні технології і системи колісних та гусеничних машин ім. О.О.Морозова
ВА-255 Красношапка Юрій Васильович 255 вечірня МІТ Інформаційні технології і системи колісних та гусеничних машин ім. О.О.Морозова
ВА-255 Лінивцев Олександр Володимирович 255 вечірня МІТ Теорія і системи автоматизованого проектування механізмів і машин
ВА-255 Ліпейко Андрій Іванович 255 вечірня МІТ Теорія і системи автоматизованого проектування механізмів і машин
ВА-255 Мартиненко Олег Вікторович 255 вечірня МІТ Інформаційні технології і системи колісних та гусеничних машин ім. О.О.Морозова
ВА-255 Троценко Володимир Володимирович 255 вечірня МІТ Інформаційні технології і системи колісних та гусеничних машин ім. О.О.Морозова
ВА-255 Шуть Олександр Юрійович 255 вечірня МІТ Теорія і системи автоматизованого проектування механізмів і машин