Бланк відомості вступного випробування в аспірантуру зі спеціальності .doc .pdf
Відомості заповнюються окремо на кожну конкурсну пропозицію
Заповнені відомості необхідно надіслати в день проведення екзамену на адресу elena.timoshenko@khpi.edu.ua та передати роздрукований примірник в відділ аспірантури
Група | ПІБ | Спец. | Форма навчання | Інститут | Кафедра |
Конкурсна пропозиція: Освітні, педагогічні науки (фіксована) | |||||
ПА-011 | Євтифієв Андрій Сергійович | 011 | поза аспірантурою | СГТ | Педагогіка та психологія управління соціальними системами ім.акад. І.А.Зязюна |
Конкурсна пропозиція: Освітні, педагогічні науки (небюджетна) | |||||
ДАК-011 | Анціборенко Богдан Романович | 011 | денна | СГТ | Педагогіка та психологія управління соціальними системами ім.акад. І.А.Зязюна |
ДАК-011 | Качайло Костянтин Володимирович | 011 | денна | СГТ | Педагогіка та психологія управління соціальними системами ім.акад. І.А.Зязюна |
ДАК-011 | Кірсанов Іван Юрійович | 011 | денна | СГТ | Педагогіка та психологія управління соціальними системами ім.акад. І.А.Зязюна |
ДАК-011 | Поліщук Денис Вікторович | 011 | денна | СГТ | Педагогіка та психологія управління соціальними системами ім.акад. І.А.Зязюна |
ДАК-011 | Поліщук Дмитро Вікторович | 011 | денна | СГТ | Педагогіка та психологія управління соціальними системами ім.акад. І.А.Зязюна |
ДАК-011 | Сидоренко Олександр Олександрович | 011 | денна | СГТ | Педагогіка та психологія управління соціальними системами ім.акад. І.А.Зязюна |
Конкурсна пропозиція: Освітні, педагогічні науки (фіксована) | |||||
ДА-011 | Хазієв Арсеній Вадимович | 011 | денна | СГТ | Педагогіка та психологія управління соціальними системами ім.акад. І.А.Зязюна |
Конкурсна пропозиція: Історія науки та українознавство (фіксована) | |||||
ВА-032 | Кондратьев Віталій Юрійович | 032 | вечірня | СГТ | Українознавства, культурології і історії науки |
ВА-032 | Зекунов Іван Станіславович | 032 | вечірня | СГТ | Українознавства, культурології і історії науки |
ВА-032 | Петлінська Юлія Вікторівна | 032 | вечірня | СГТ | Українознавства, культурології і історії науки |
Конкурсна пропозиція: Історія науки та українознавство (небюджетна) | |||||
ДАК-032 | Меньшиков Станіслав Олександрович | 032 | денна | СГТ | Українознавства, культурології і історії науки |
ДАК-032 | Тимофєєв Андрій Вадимович | 032 | денна | СГТ | Українознавства, культурології і історії науки |
Конкурсна пропозиція: Історія науки та українознавство (фіксована) | |||||
ДА-032 | Крамський Володимир Володимирович | 032 | денна | СГТ | Українознавства, культурології і історії науки |
ДА-032 | Ходак Євген Олександрович | 032 | денна | СГТ | Українознавства, культурології і історії науки |
Конкурсна пропозиція: Філософія (фіксована) | |||||
ВА-033 | Горева Вікторія Юріївна | 033 | вечірня | СГТ | Філософії |
ВА-033 | Круць Олександр Анаталійович | 033 | вечірня | СГТ | філософія |
ВА-033 | Кузьменко Наталя Анатоліївна | 033 | вечірня | СГТ | Філософія |
ВА-033 | Шимченко Ольга Вікторівна | 033 | вечірня | СГТ | Філософія |
Конкурсна пропозиція: Філософія (фіксована) | |||||
ДА-033 | Косс Андрій | 033 | денна | СГТ | філософія |
Конкурсна пропозиція: Економіка (небюджетна) | |||||
ДАК-051 | Бердос Максим Петрович | 051 | денна | БЕМ | Економіка бізнесу i міжнародні економічні відносини |
ДАК-051 | Братух Олександр Володимирович | 051 | денна | БЕМ | Економіки бізнесу і міжнародних економічних відносин |
ДАК-051 | Вознюк Єгор Олегович | 051 | денна | БЕМ | Економіки бізнесу і міжнародних економічних відносин |
ДАК-051 | Глущенко Олександр Олександрович | 051 | денна | БЕМ | Економіки бізнесу і міжнародних економічних відносин |
ДАК-051 | Думчиков Володимир Миколайович | 051 | денна | БЕМ | Економіки бізнесу і міжнародних економічних відносин |
ДАК-051 | Космін Олександр Юрійович | 051 | денна | БЕМ | Економіка бізнесу i міжнародні економічні відносини |
ДАК-051 | Кузьминський Костянтин Миколайович | 051 | денна | БЕМ | Економіка бізнесу i міжнародні економічні відносини |
ДАК-051 | Стрига Дмитро Максимович | 051 | денна | БЕМ | Економіки бізнесу і міжнародних економічних відносин |
Конкурсна пропозиція: Економіка (фіксована) | |||||
ДА-051 | Дюжев Олександр Вікторович | 051 | денна | БЕМ | Економіки бізнесу і міжнародних економічних відносин |
ДА-051 | Каракай Олександр Олександрович | 051 | денна | БЕМ | Економіка бізнесу i міжнародні економічні відносини |
ДА-051 | Мехович Єлизавета Сергіївна | 051 | денна | БЕМ | Економіка бізнесу i міжнародні економічні відносини |
ДА-051 | Мирошник Тетяна Олегівна | 051 | денна | БЕМ | Економіка бізнесу i міжнародні економічні відносини |
ДА-051 | Остапенко Денис Сергійович | 051 | денна | БЕМ | Економіки бізнесу і міжнародних економічних відносин |
ДА-051 | Чернишенко Олена Іванівна | 051 | денна | БЕМ | Економіка бізнесу i міжнародні економічні відносини |
Конкурсна пропозиція: Психологія (фіксована) | |||||
ВА-053 | Надточій Альона Вадимівна | 053 | вечірня | СГТ | Педагогіка та психологія управління соціальними системами ім.акад. І.А.Зязюна |
Конкурсна пропозиція: Психологія (фіксована) | |||||
ДА-053 | Овчиннікова Ольга Валеріївна | 053 | денна | СГТ | Педагогіка та психологія управління соціальними системами ім.акад. І.А.Зязюна |
Конкурсна пропозиція: Соціологія (фіксована) | |||||
ДА-054 | Терещенко Антон Анатолійович | 054 | денна | СГТ | Соціологія та публічне управління |
Конкурсна пропозиція: Соціологія (фіксована) | |||||
ПА-054 | Григор’єва Світлана Василівна | 054 | поза аспірантурою | СГТ | Соціологія та публічне управління |
Конкурсна пропозиція: Фінанси, банківська справа та страхування (небюджетна) | |||||
ДАК-072 | Безносенко Вадим Васильович | 072 | денна | БЕМ | Обліку і фінансів |
ДАК-072 | Біський Сергій Никодимович | 072 | денна | БЕМ | Обліку і фінансів |
ДАК-072 | Івахно Павло Вікторович | 072 | денна | БЕМ | Обліку і фінансів |
ДАК-072 | Камєнєв Олександр Олександрович | 072 | денна | БЕМ | Обліку і фінансів |
ДАК-072 | Корешников Федір Юрійович | 072 | денна | БЕМ | Обліку і фінансів |
ДАК-072 | Котенко Олександр Вадимович | 072 | денна | БЕМ | Обліку і фінансів |
ДАК-072 | Лагода Юрій Іванович | 072 | денна | БЕМ | Обліку і фінансів |
ДАК-072 | Литвинов Іван Юрійович | 072 | денна | БЕМ | Обліку і фінансів |
ДАК-072 | Мітченко Костянтин Федорович | 072 | денна | БЕМ | Обліку і фінансів |
ДАК-072 | Педоренко Дмитро Анатолійович | 072 | денна | БЕМ | Обліку і фінансів |
ДАК-072 | Петрученко Юрій Миколайович | 072 | денна | БЕМ | Обліку і фінансів |
ДАК-072 | Позняк Роман Владиславович | 072 | денна | БЕМ | Обліку і фінансів |
ДАК-072 | Пронін Альберт Альбертович | 072 | денна | БЕМ | Обліку і фінансів |
ДАК-072 | Пронякін Єгор Вадимович | 072 | денна | БЕМ | Обліку і фінансів |
ДАК-072 | Сервуля Володимир Вільямович | 072 | денна | БЕМ | Обліку і фінансів |
ДАК-072 | Сухомлин Василь Васильович | 072 | денна | БЕМ | Обліку і фінансів |
ДАК-072 | Таран Андрій Павлович | 072 | денна | БЕМ | Обліку і фінансів |
ДАК-072 | Чапайло Вадим Валерійович | 072 | денна | БЕМ | Обліку і фінансів |
ДАК-072 | Яковлев Владислав Ігорович | 072 | денна | БЕМ | Обліку і фінансів |
Конкурсна пропозиція: Фінанси, банківська справа та страхування (фіксована) | |||||
ДА-072 | Колонтаєвський Роман Геннадійович | 072 | денна | БЕМ | Обліку і фінансів |
ДА-072 | Кравченко Андрій Олегович | 072 | денна | БЕМ | Обліку і фінансів |
ДА-072 | Кузнецов Сергій Володимирович | 072 | денна | БЕМ | Обліку і фінансів |
ДА-072 | Писаковський Антон Олексійович | 072 | денна | БЕМ | Обліку і фінансів |
Конкурсна пропозиція: Менеджмент (небюджетна) | |||||
ДАК-073 | Івчик Василь Васильович | 073 | денна | БЕМ | Менеджмент |
ДАК-073 | Купригін Максим Олегович | 073 | денна | БЕМ | Обліку і фінансів |
ДАК-073 | Лемешев Олег Олегович | 073 | денна | БЕМ | Менеджмент |
ДАК-073 | Татарінов Олександр Володимирович | 073 | денна | БЕМ | Обліку і фінансів |
ДАК-073 | Устименко Олег Олександрович | 073 | денна | БЕМ | Менеджмент |
ДАК-073 | Хабалевський Віктор Анатолійович | 073 | денна | БЕМ | Менеджмент |
ДАК-073 | Черепнін Сергій Олександрович | 073 | денна | БЕМ | Менеджмент |
Конкурсна пропозиція: Менеджмент (фіксована) | |||||
ДА-073 | Крючко Олександр Миколайович | 073 | денна | БЕМ | Менеджмент |
ДА-073 | Лисенко Сергій Миколайович | 073 | денна | БЕМ | Менеджмент |
ДА-073 | Сливенко Владислав Олександрович | 073 | денна | БЕМ | Менеджмент |
ДА-073 | Яковенко Сергій Володимирович | 073 | денна | БЕМ | Менеджмент |
Конкурсна пропозиція: Менеджмент (небюджетна) | |||||
ЗАК-073 | Воронов Гліб Георгійович | 073 | заочна | БЕМ | Менеджмент |
Конкурсна пропозиція: Маркетинг (небюджетна) | |||||
ДАК-075 | Клімов Максим Володимирович | 075 | денна | БЕМ | Маркетингу |
ДАК-075 | Лялько Кирило Андрійович | 075 | денна | БЕМ | Маркетингу |
ДАК-075 | Масалаб Олександр Васильович | 075 | денна | БЕМ | Маркетингу |
ДАК-075 | Перерва Олександр Петрович | 075 | денна | БЕМ | Маркетингу |
ДАК-075 | Самойлов Олександр Володимирович | 075 | денна | БЕМ | Маркетингу |
ДАК-075 | Струк Дмитро Михайлович | 075 | денна | БЕМ | Маркетингу |
ДАК-075 | Чернобровкін Андрій Вадимович | 075 | денна | БЕМ | Маркетингу |
ДАК-075 | Чмерук Тарас Юрійович | 075 | денна | БЕМ | Маркетингу |
ДАК-075 | Шеін Олексій Сергійович | 075 | денна | БЕМ | Маркетингу |
Конкурсна пропозиція: Маркетинг (фіксована) | |||||
ДА-075 | Оборіна Анастасія Юріївна | 075 | денна | БЕМ | Маркетингу |
Конкурсна пропозиція: Підприємництво, торгівля та біржова діяльність (небюджетна) | |||||
ДАК-076 | Гудименко Вячеслав Павлович | 076 | денна | БЕМ | Підприємництво, торгівля i логістика |
ДАК-076 | Кизлюк Олександр Анатолійович | 076 | денна | БЕМ | Підприємництво, торгівля i логістика |
ДАК-076 | Малик Олександр Юрійович | 076 | денна | БЕМ | Підприємництво, торгівля i логістика |
ДАК-076 | Момотков Ігор Сергійович | 076 | денна | БЕМ | Підприємництво, торгівля i логістика |
ДАК-076 | Савченко Роман Олегович | 076 | денна | БЕМ | Підприємництво, торгівля i логістика |
ДАК-076 | Черкашин Сергій Анатолійович | 076 | денна | БЕМ | Підприємництво, торгівля i логістика |
ДАК-076 | Юрчук Сергій Валерійович | 076 | денна | БЕМ | Підприємництво, торгівля i логістика |
Конкурсна пропозиція: Підприємництво, торгівля та біржова діяльність (фіксована) | |||||
ДА-076 | Мащенко Роман Васильович | 076 | денна | БЕМ | Підприємництво, торгівля i логістика |
ДА-076 | Швець Анастасія Дмитрівна | 076 | денна | БЕМ | Підприємництво, торгівля i логістика |
Конкурсна пропозиція: Підприємництво, торгівля та біржова діяльність (небюджетна) | |||||
ЗАК-076 | Грабченко Микола Анатолійович | 076 | заочна | БЕМ | Підприємництво, торгівля i логістика |
Конкурсна пропозиція: Екологія (небюджетна) | |||||
ДАК-101 | Мельник Іван Вікторович | 101 | денна | МІТ | Хімічна техніка та промислова екологiя |
ДАК-101 | Сакун Євгеній Владиславович | 101 | денна | МІТ | Хімічна техніка та промислова екологiя |
Конкурсна пропозиція: Екологія (фіксована) | |||||
ДА-101 | Гадаєва Юлія Сергіївна | 101 | денна | МІТ | Хімічна техніка та промислова екологiя |
ДА-101 | Крючкова Валерія Валеріївна | 101 | денна | МІТ | Хімічна техніка та промислова екологiя |
Конкурсна пропозиція: Прикладна фізика та наноматеріали (небюджетна) | |||||
ДАК-105 | Гарбуз Дмитро Олександрович | 105 | денна | ІКМ | Фізика металів і напівпровідників |
ДАК-105 | Чернов Ігор Олександрович | 105 | денна | ІКМ | Фізика металів і напівпровідників |
Конкурсна пропозиція: Прикладна фізика та наноматеріали (небюджетна) | |||||
ДАК-113 | Бондар Дмитро Вікторович | 113 | денна | ІКМ | Математичне моделювання та інтелектуальні обчислення в інженерії |
ДАК-113 | Шабанов Геннадій Вікторович | 113 | денна | ІКМ | Комп’ютерне моделювання процесів та систем |
Конкурсна пропозиція: Прикладна математика (фіксована) | |||||
ДА-113 | Бородін Марія Анатоліївна | 113 | денна | ІКМ | Комп’ютерне моделювання процесів та систем |
ДА-113 | Броварник Олексій Олексійович | 113 | денна | ІКМ | Комп’ютерне моделювання процесів та систем |
ДА-113 | Догадайло Олександр Сергійович | 113 | денна | ІКМ | Комп’ютерне моделювання процесів та систем |
ДА-113 | Приходько Назар Павлович | 113 | денна | ІКМ | Математичне моделювання та інтелектуальні обчислення в інженерії |
Конкурсна пропозиція: Комп’ютерні науки (небюджетна) | |||||
ДАК-122 | Андрієнко Сергій Олексійович | 122 | денна | КНІТ | Програмна інженерія та інтелектуальні технології управління ім. А.В. ДАБАГЯНА |
ДАК-122 | Баканов Владислав Андрійович | 122 | денна | КНІТ | Системний аналіз та інформаційно-аналітичні технології |
ДАК-122 | Бондар Дмитро Вікторович | 122 | денна | ІКМ | Математичне моделювання та інтелектуальні обчислення в інженерії |
ДАК-122 | Березинський Олександр Олегович | 122 | денна | КНІТ | Комп’ютерної математики і аналізу данних |
ДАК-122 | Гатунов Артур Павлович | 122 | денна | КНІТ | Програмна інженерія та інтелектуальні технології управління ім. А.В. ДАБАГЯНА |
ДАК-122 | Калінін Денис Вікторович | 122 | денна | КНІТ | Системний аналіз та інформаційно-аналітичні технології |
ДАК-122 | Ковальов Олексій Миколайович | 122 | денна | КНІТ | Комп’ютерної математики і аналізу данних |
ДАК-122 | Комаровський Дмитро Євгенович | 122 | денна | КНІТ | Комп’ютерної математики і аналізу данних |
ДАК-122 | Коцюба Ніна Вікторівна | 122 | денна | КНІТ | Інформаційні системи та технології |
ДАК-122 | Куценко Дмитро Олександрович | 122 | денна | КНІТ | Стратегічне управління |
ДАК-122 | Лисенко Олександр Олександрович | 122 | денна | КНІТ | Стратегічне управління |
ДАК-122 | Рябоконь Роман Миколайович | 122 | денна | КНІТ | Програмна інженерія та інтелектуальні технології управління ім. А.В. ДАБАГЯНА |
ДАК-122 | Сініцин Родислав Сергійович | 122 | денна | КНІТ | Програмна інженерія та інтелектуальні технології управління ім. А.В. ДАБАГЯНА |
Конкурсна пропозиція: Комп’ютерні науки (фіксована) | |||||
ДА-122 | Власенко Віталій Владиславович | 122 | денна | КНІТ | Програмна інженерія та інтелектуальні технології управління ім. А.В. ДАБАГЯНА |
ДА-122 | Ковтун Сергій Андрійович | 122 | денна | КНІТ | Комп’ютерної математики і аналізу данних |
ДА-122 | Лапін Микита Олексійович | 122 | денна | КНІТ | Системний аналіз та інформаційно-аналітичні технології |
ДА-122 | Міщенко Антон Юрійович | 122 | денна | КНІТ | Системний аналіз та інформаційно-аналітичні технології |
ДА-122 | Монастирський Микита Сергійович | 122 | денна | КНІТ | Комп’ютерної математики і аналізу данних |
ДА-122 | Редозуб Іван Андрійович | 122 | денна | СГТ | Інтелектуальних комп’ютерних систем |
ДА-122 | Сапронов Павло Юрійович | 122 | денна | КНІТ | Програмна інженерія та інтелектуальні технології управління ім. А.В. ДАБАГЯНА |
ДА-122 | Скрипка Богдан Юрійович | 122 | денна | КНІТ | Комп’ютерної математики і аналізу данних |
Конкурсна пропозиція: Комп’ютерні науки (небюджетна) | |||||
ЗАК-122 | Юрченко Олена Миколаївна | 122 | заочна | КНІТ | Програмна інженерія та інтелектуальні технології управління ім. А.В. ДАБАГЯНА |
Конкурсна пропозиція: Комп’ютерна інженерія (небюджетна) | |||||
ДАК-123 | Даценко Сергій Сергійович | 123 | денна | КНІТ | Комп’ютерна інженерія та програмування |
ДАК-123 | Ковальова Наталія Андріївна | 123 | денна | КНІТ | Комп’ютерна інженерія та програмування |
ДАК-123 | Малохвій Едуард Едуардрвич | 123 | денна | КНІТ | Комп’ютерна інженерія та програмування |
ДАК-123 | Матвєєв Микита Іванович | 123 | денна | КНІТ | Комп’ютерна інженерія та програмування |
ДАК-123 | Матяш Олексій Юрійович | 123 | денна | КНІТ | Мультимедійні інформаційні технології та системи |
ДАК-123 | Оліфір Максим Вікторович | 123 | денна | КНІТ | Комп’ютерна інженерія та програмування |
ДАК-123 | Приліпа Артем Олегович | 123 | денна | КНІТ | Комп’ютерна інженерія та програмування |
ДАК-123 | Сапальський Олександр Андрійович | 123 | денна | КНІТ | Комп’ютерна інженерія та програмування |
ДАК-123 | Скорлупін Олександр Володимирович | 123 | денна | КНІТ | Комп’ютерна інженерія та програмування |
ДАК-123 | Слободяник Олег Юрійович | 123 | денна | КНІТ | Комп’ютерна інженерія та програмування |
ДАК-123 | Ставиченко Сергій Григорович | 123 | денна | КНІТ | Комп’ютерна інженерія та програмування |
ДАК-123 | Тиртишний Дмитро Андрійович | 123 | денна | КНІТ | Комп’ютерна інженерія та програмування |
Конкурсна пропозиція: Комп’ютерна інженерія (фіксована) | |||||
ДА-123 | Даценко Сергій Сергійович | 123 | денна | КНІТ | Комп’ютерна інженерія та програмування |
ДА-123 | Рудаков Ігор Сергійович | 123 | денна | КНІТ | Комп’ютерна інженерія та програмування |
ДА-123 | Серебрянський Віталій Сергійович | 123 | денна | КНІТ | Комп’ютерна інженерія та програмування |
ДА-123 | Федорчак Богдан Петрович | 123 | денна | КНІТ | Мультимедійні інформаційні технології та системи |
ДА-123 | Чернушенко Радислав Володимирович | 123 | денна | КНІТ | Комп’ютерна інженерія та програмування |
Конкурсна пропозиція: Кібербезпека (небюджетна) | |||||
ДАК-125 | Букатич Ілля Вадимович | 125 | денна | КНІТ | Кібербезпеки |
ДАК-125 | Стеценко Вадим Олегович | 125 | денна | КНІТ | Кібербезпеки |
ДАК-125 | Уманський Олександр Григорович | 125 | денна | КНІТ | Кібербезпеки |
Конкурсна пропозиція: Кібербезпека (фіксована) | |||||
ДА-125 | Дунаєв Сергій Владиславович | 125 | денна | КНІТ | Кібербезпеки |
ДА-125 | Муржа Дмитро Юрійович | 125 | денна | КНІТ | Кібербезпеки |
Конкурсна пропозиція: Прикладна механіка (фіксована) | |||||
ВА-131 | Ткаченко Тарас Юрійович | 131 | вечірня | МІТ | Технологія машинобудування та металорізальні верстати |
Конкурсна пропозиція: Прикладна механіка (небюджетна) | |||||
ДАК-131 | Базікало Сергій Євгенович | 131 | денна | МІТ | Теорія і системи автоматизованого проектування механізмів і машин |
ДАК-131 | Бобовніков Олександр Анатолійович | 131 | денна | МІТ | Деталі машин та гідропневмосистеми |
ДАК-131 | Бочаров Віталій Борисович | 131 | денна | МІТ | Технології машинобудування |
ДАК-131 | Калініченко Віктор Анатолійович | 131 | денна | МІТ | Технології машинобудування |
Конкурсна пропозиція: Прикладна механіка (фіксована) | |||||
ДА-131 | Колісник Костянтин Дмитрович | 131 | денна | МІТ | Комп’ютерне моделювання та інтегровані технології обробки тиском |
ДА-131 | Лукашов Андрій Сергійович | 131 | денна | МІТ | Деталі машин та гідропневмосистеми |
ДА-131 | Лукашов Євген Сергійович | 131 | денна | МІТ | Деталі машин та гідропневмосистеми |
ДА-131 | Юр’єва Марія Віталіївна | 131 | денна | МІТ | Технологія машинобудування та металорізальні верстати |
Конкурсна пропозиція: Матеріалознавство (небюджетна) | |||||
ДАК-132 | Субботін Олександр Володимирович | 132 | денна | МІТ | Матеріалознавство |
Конкурсна пропозиція: Матеріалознавство (фіксована) | |||||
ДА-132 | Білоус Леонід Олександрович | 132 | денна | МІТ | Зварювання |
Конкурсна пропозиція: Галузеве машинобудування (фіксована) | |||||
ВА-133 | Джигірей Дмитро Євгенович | 133 | вечірня | МІТ | Автомобіле- і тракторобудування |
ВА-133 | Петренко Олексій Геннадійович | 133 | вечірня | МІТ | Автомобіле- і тракторобудування |
Конкурсна пропозиція: Галузеве машинобудування (небюджетна) | |||||
ДАК-133 | Поляков Валерій Валерійович | 133 | денна | МІТ | Гідравлічні машини імені Г.Ф. Проскури |
ДАК-133 | Тиньянов Олександр Дмитрович | 133 | денна | МІТ | Гідравлічні машини імені Г.Ф. Проскури |
ДАК-133 | Чепуренко В’ячеслав Олегович | 133 | денна | МІТ | Гідравлічні машини імені Г.Ф. Проскури |
ДАК-133 | Шиян Анатолій Вадимович | 133 | денна | МІТ | Гідравлічні машини імені Г.Ф. Проскури |
Конкурсна пропозиція: Галузеве машинобудування (фіксована) | |||||
ДА-133 | Демчук Роман Миколайович | 133 | денна | МІТ | Гідравлічні машини імені Г.Ф. Проскури |
ДА-133 | Закора Олександр Олександрович | 133 | денна | МІТ | Гідравлічні машини імені Г.Ф. Проскури |
ДА-133 | Кучер Єгор Васильович | 133 | денна | МІТ | Гідравлічні машини імені Г.Ф. Проскури |
ДА-133 | Льозін Ярослав Вячеславович | 133 | денна | МІТ | Гідравлічні машини імені Г.Ф. Проскури |
ДА-133 | Тімченко Євген Ігорович | 133 | денна | МІТ | Гідравлічні машини імені Г.Ф. Проскури |
Конкурсна пропозиція: Металургія (небюджетна) | |||||
ВАК-136 | Слободянюк Роман Степанович | 136 | вечірня | МІТ | Ливарне виробництво |
Конкурсна пропозиція: Металургія (небюджетна) | |||||
ДАК-136 | Грімзін Ігор Анатолійович | 136 | денна | МІТ | Ливарне виробництво |
ДАК-136 | Мезенцев Сергій Миколайович | 136 | денна | МІТ | Ливарне виробництво |
Конкурсна пропозиція: Металургія (фіксована) | |||||
ДА-136 | Лук’янов Ігор Валерійович | 136 | денна | МІТ | Ливарне виробництво |
ДА-136 | Шелепко Павло Валерійович | 136 | денна | МІТ | Ливарне виробництво |
Конкурсна пропозиція: Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (небюджетна) | |||||
ДАК-141 | Алісултанов Тимур Нізамудінович | 141 | денна | Е | Автоматизація та кібербезпека енергосистем |
ДАК-141 | Сич Олег Анатолійович | 141 | денна | Е | Електричний транспорт та тепловозобудування |
Конкурсна пропозиція: Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (фіксована) | |||||
ДА-141 | Балюк Олександр Сергійович | 141 | денна | Е | Передача електричної енергії |
ДА-141 | Васильєв Антон Валерійович | 141 | денна | Е | Передача електричної енергії |
ДА-141 | Горюн Олег Олександрович | 141 | денна | Е | Автоматизація та кібербезпека енергосистем |
ДА-141 | Дегтяр Ярослав Дмитрович | 141 | денна | Е | Автоматизація та кібербезпека енергосистем |
ДА-141 | Золотарьов Андрій Юрійович | 141 | денна | Е | Електроізоляційна та кабельна техніка |
ДА-141 | Козьма Володимир Олександрович | 141 | денна | Е | Електричного транспорту та тепловозобудування |
ДА-141 | Курдюмов Дмитро Сергійович | 141 | денна | Е | Автоматизовані електромеханічні системи |
ДА-141 | Логвін Владислав Вікторович | 141 | денна | Е | Автоматизація та кібербезпека енергосистем |
ДА-141 | Луценко Георгій Анатолійович | 141 | денна | Е | Автоматизовані електромеханічні системи |
ДА-141 | Макєєв Андрій Сергійович | 141 | денна | Е | Передача електричної енергії |
ДА-141 | Мацугиря Дмитро Сергійович | 141 | денна | Е | Автоматизація та кібербезпека енергосистем |
ДА-141 | Милашич Андрій Володимирович | 141 | денна | Е | Електричні апарати |
ДА-141 | Немашкало Валерій Сергійович | 141 | денна | Е | Електричний транспорт та тепловозобудування |
ДА-141 | Парада Андрій Володимирович | 141 | денна | Е | Електричні машини |
ДА-141 | Пишний Олександр Володимирович | 141 | денна | Е | Автоматизація та кібербезпека енергосистем |
ДА-141 | Рибаков Вадим Костянтинович | 141 | денна | Е | Автоматизовані електромеханічні системи |
ДА-141 | Силін Максим Костянтинович | 141 | денна | Е | Автоматизовані електромеханічні системи |
ДА-141 | Скрипник Ростислав Ярославович | 141 | денна | Е | Передача електричної енергії |
ДА-141 | Якунін Олександр Олександрович | 141 | денна | Е | Електричний транспорт та тепловозобудування |
Конкурсна пропозиція: Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (небюджетна) | |||||
ЗАК-141 | Дзеніс Сергій Євгенович | 141 | заочна | Е | Електричні машини |
ЗАК-141 | Чертіщев Ігор Олексійович | 141 | заочна | Е | Загальної електротехніки |
Конкурсна пропозиція: Енергетичне машинобудування (небюджетна) | |||||
ДАК-142 | Васюнін Дмитро Геннадійович | 142 | денна | Е | Парогенераторобудування |
ДАК-142 | Майданюк Сергій Валерійович | 142 | денна | Е | Двигуни та гібридні енергетичні установи |
ДАК-142 | Новіков Максим Костянтинович | 142 | денна | Е | Турбінобудування |
Конкурсна пропозиція: Атомна енергетика (небюджетна) | |||||
ДАК-143 | Подобін Андрій Васильович | 143 | денна | Е | Парогенераторобудування |
ДАК-143 | Чижик Олександр Володимирович | 143 | денна | Е | Парогенераторобудування |
Конкурсна пропозиція: Теплоенергетика (фіксована) | |||||
ДА-144 | Шинкаренко Ірина Миколаївна | 144 | денна | Е | Теплотехніки та енергоефективних технологій |
Конкурсна пропозиція: Хімічні технології та інженерія (небюджетна) | |||||
ДАК-161 | Кузін Дмитро Костянтинович | 161 | денна | ХТ | Технологія переробки нафти, газу і твердого палива |
ДАК-161 | Набока Сергій Андрійович | 161 | денна | ХТ | Технологія переробки нафти, газу і твердого палива |
ДАК-161 | Пурис Володимир Володимирович | 161 | денна | ХТ | Технологія пластичних мас і біологічно активних полімерів |
ДАК-161 | Роговий Юрій Анатолійович | 161 | денна | ХТ | Технологія переробки нафти, газу і твердого палива |
ДАК-161 | Рябінін Олександр Сергійович | 161 | денна | ХТ | Технології кераміки, вогнетривів, скл та емалей |
ДАК-161 | Шарапов Михайло Ігорович | 161 | денна | ХТ | Технології кераміки, вогнетривів, скл та емалей |
Конкурсна пропозиція: Хімічні технології та інженерія (фіксована) | |||||
ДА-161 | Бондарєв Віталій Валерійович | 161 | денна | ХТ | органічний синтез та фармацевтичної технології |
ДА-161 | Гарєв Леонід Андрійович | 161 | денна | ХТ | Інтегрованих технологій, процесів і апаратів |
ДА-161 | Давидов Денис Валерійович | 161 | денна | МІТ | Хімічна техніка та промислова екологiя |
ДА-161 | Деріус Денис Владиславович | 161 | денна | ХТ | Технологія пластичних мас і біологічно активних полімерів |
ДА-161 | Жаров Сергій Леонідович | 161 | денна | ХТ | Технологія переробки нафти, газу і твердого палива |
ДА-161 | Кадочкіна Владислава Віталіївна | 161 | денна | ХТ | Органічний синтез та фармацевтичної технології |
ДА-161 | Квасов Олександр Вікторович | 161 | денна | ХТ | Технологія переробки нафти, газу і твердого палива |
ДА-161 | Марченко Віктор Васильович | 161 | денна | ХТ | Технологія переробки нафти, газу і твердого палива |
ДА-161 | Нагорний Микита Андрійович | 161 | денна | ХТ | Технології кераміки, вогнетривів, скл та емалей |
ДА-161 | Недбайло Сергій Геннадійович | 161 | денна | ХТ | Технологія переробки нафти, газу і твердого палива |
ДА-161 | Несвятипаска Євгеній Сергійович | 161 | денна | МІТ | Хімічна техніка та промислова екологiя |
ДА-161 | Песин Максим Ілліч | 161 | денна | ХТ | Технологія пластичних мас і біологічно активних полімерів |
ДА-161 | Поліщук Микита Юрійович | 161 | денна | ХТ | Технологія переробки нафти, газу і твердого палива |
ДА-161 | Рябченко Максим Олександрович | 161 | денна | ХТ | Технологія пластичних мас і біологічно активних полімерів |
ДА-161 | Тертичний Володимир Володимирович | 161 | денна | ХТ | Технологія переробки нафти, газу і твердого палива |
ДА-161 | Тимченко Олександр Романович | 161 | денна | ХТ | Технології кераміки, вогнетривів, скл та емалей |
ДА-161 | Фан Вікторія Анатоліївна | 161 | денна | ХТ | Технологія пластичних мас і біологічно активних полімерів |
ДА-161 | Широков Стефан | 161 | денна | ХТ | Інтегрованих технологій, процесів і апаратів |
ДА-161 | Шубін Олександр Сергійович | 161 | денна | ХТ | Інтегрованих технологій, процесів і апаратів |
Конкурсна пропозиція: Біотехнології та біоінженерія (фіксована) | |||||
ДА-162 | Путятін Богдан Володимирович | 162 | денна | ХТ | Біотехнології, біофізики та аналітичної хімії |
Конкурсна пропозиція: Електроніка (небюджетна) | |||||
ДАК-171 | Трофімов Павло Володимирович | 171 | денна | Е | Промислової та біомедичної електроніки |
Конкурсна пропозиція: Електроніка (фіксована) | |||||
ДА-171 | Войтович Сергій Анатолійович | 171 | денна | Е | Промислової та біомедичної електроніки |
ДА-171 | Пилипенко Олексій Ігорович | 171 | денна | Е | Промислової та біомедичної електроніки |
ДА-171 | Супрун Роман Михайлович | 171 | денна | Е | Промислової та біомедичної електроніки |
Конкурсна пропозиція: Телекомунікації та радіотехніка (фіксована) | |||||
ДА-172 | Тарасенко Євген Віталійович | 172 | денна | ІКМ | Системи інформації ім. В.О. Кравця |
Конкурсна пропозиція: Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології (небюджетна) | |||||
ДАК-174 | Гончаров Станіслав Віталійович | 174 | денна | ІКМ | Автоматика та управління в технічних системах |
Конкурсна пропозиція: Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології (фіксована) | |||||
ДА-174 | Котко Роман Олегович | 174 | денна | ІКМ | Автоматика та управління в технічних системах |
ДА-174 | Петренко Олег Олександрович | 174 | денна | ІКМ | Автоматика та управління в технічних системах |
Конкурсна пропозиція: Інформаційно-вимірювальні технології (фіксована) | |||||
ВА-175 | Колєсниченко Артем Олександрович | 175 | вечірня | ІКМ | Комп’ютерні та радіоелектронні системи контролю та діагностики |
Конкурсна пропозиція: Інформаційно-вимірювальні технології (небюджетна) | |||||
ДАК-175 | Алексіїв Антон Геннадійович | 175 | денна | ІКМ | Комп’ютерні та радіоелектронні системи контролю та діагностики |
ДАК-175 | Бороденко Олексій Миколайович | 175 | денна | ІКМ | Комп’ютерні та радіоелектронні системи контролю та діагностики |
ДАК-175 | Бутенко Олександр Іванович | 175 | денна | ІКМ | Комп’ютерні та радіоелектронні системи контролю та діагностики |
ДАК-175 | Курандо Олексій Ігорович | 175 | денна | ІКМ | Комп’ютерні та радіоелектронні системи контролю та діагностики |
ДАК-175 | Рибалко Андрій Олександрович | 175 | денна | ІКМ | Комп’ютерні та радіоелектронні системи контролю та діагностики |
ДАК-175 | Сєвєрін Олександр Юрійович | 175 | денна | ІКМ | Комп’ютерні та радіоелектронні системи контролю та діагностики |
Конкурсна пропозиція: Інформаційно-вимірювальні технології (фіксована) | |||||
ДА-175 | Вевенко Віталій Олександрович | 175 | денна | ІКМ | Інформаційно вимірювальних технологій та систем |
ДА-175 | Донченко Андрій Валерійович | 175 | денна | ІКМ | Комп’ютерні та радіоелектронні системи контролю та діагностики |
Конкурсна пропозиція: Нафтогазова інженерія та технології (небюджетна) | |||||
ДАК-185 | Редька Євгеній Павлович | 185 | денна | ХТ | Видобування нафти, газу та конденсату |
Конкурсна пропозиція: Озброєння та військова техніка (фіксована) | |||||
ВА-255 | Вейлер Володир Сергійович | 255 | вечірня | МІТ | Теорія і системи автоматизованого проектування механізмів і машин |
ВА-255 | Дудка Олексій Борисович | 255 | вечірня | МІТ | Інформаційні технології і системи колісних та гусеничних машин ім. О.О.Морозова |
ВА-255 | Кот Володимир Вікторович | 255 | вечірня | МІТ | Інформаційні технології і системи колісних та гусеничних машин ім. О.О.Морозова |
ВА-255 | Кухтін Микола Олександрович | 255 | вечірня | МІТ | Інформаційні технології і системи колісних та гусеничних машин ім. О.О.Морозова |
ВА-255 | Янішен Андрій Станіславович | 255 | вечірня | МІТ | Інформаційні технології і системи колісних та гусеничних машин ім. О.О.Морозова |
Конкурсна пропозиція: Озброєння та військова техніка (небюджетна) | |||||
ДАК-255 | Клочков Ілля Євгенович | 255 | денна | МІТ | Теорія і системи автоматизованого проектування механізмів і машин |
ДАК-255 | Малакей Сергій Андрійович | 255 | денна | МІТ | Теорія і системи автоматизованого проектування механізмів і машин |
Конкурсна пропозиція: Озброєння та військова техніка (фіксована) | |||||
ДА-255 | Голтвяниця Олексій Сергійовичі | 255 | денна | МІТ | Теорія і системи автоматизованого проектування механізмів і машин |
ДА-255 | Льозний Олег Сергійович | 255 | денна | МІТ | Теорія і системи автоматизованого проектування механізмів і машин |
Конкурсна пропозиція: Публічна політка та управління соціально-економічними змінами (небюджетна) | |||||
ДАК-281 | Д’яченко Костянтин Сергійович | 281 | денна | СГТ | Соціологія та публічне управління |
ДАК-281 | Терещенко Антон Анатолійович | 281 | денна | СГТ | Соціологія та публічне управління |
Конкурсна пропозиція: Публічна політка та управління соціально-економічними змінами (небюджетна) | |||||
ЗАК-281 | Тищук Олексій Михайлович | 281 | заочна | СГТ | Соціологія та публічне управління |
Сторінка в соціальних мережах