Распределение поступающих по группам

Бланк відомості вступного випробування в аспірантуру зі спеціальності download_7832

група ПІБ Спеціальність Форма навчання Факультет/інститут Кафедра
Конкурсна пропозиція: Освітні, педагогічні науки (фіксована)
ДА-011 Жушма Тетяна Віталіївна 011 денна СГТ Педагогіка та психологія управління соціальними системами ім.акад. І.А.Зязюна
Конкурсна пропозиція: Освітні, педагогічні науки (фіксована)
ВА-011 Кравцова Наталія Вікторівна 011 вечірня СГТ Педагогіка та психологія управління соціальними системами ім.акад. І.А.Зязюна
ВА-011 Підгорний Костянтин Юрійович 011 вечірня СГТ Педагогіка та психологія управління соціальними системами ім.акад. І.А.Зязюна
 Конкурсна пропозиція: Філософія (фіксована)
ВА-033 Авєтісян Маргарита Георгіївна 033 вечірня СГТ Філософія
ВА-033 Алексєєв Ігор Геннадійович 033 вечірня СГТ Філософія
ВА-033 Семко Михайло Олександрович 033 вечірня СГТ Філософія
ВА-033 Синєбрюхов Юрій Борисович 033 вечірня СГТ Філософія
ВА-033 Чалапко Володимир Вікторович 033 вечірня СГТ Філософія
Конкурсна пропозиція: Соціологія (фіксована)
ДА-054 Германова Юлія Дмитрівна 054 денна БЕМ Міжкультурна комунікація та іноземна мова
ДА-054 Кудрявцева Ксенія Олександрівна 054 денна БЕМ Міжкультурна комунікація та іноземна мова
ДА-054 Міщенко Ганна Олегівна 054 денна БЕМ Соціологія та політологія
Конкурсна пропозиція: Соціологія (фіксована)
ВА-054 Даніленко Анастасія Юріївна 054 вечірня СГТ Соціологія та політологія
Конкурсна пропозиція: Менеджмент (небюджетна)
ЗАК-073 Кондратьєв Богдан Олександрович 073 заочна БЕМ Економічний аналіз і облік
Конкурсна пропозиція: Менеджмент (фіксована)
ДА-073 Гонтарь Денис Вячеславович 073 денна БЕМ Менеджмент та оподаткування
ДА-073 Коляда Тетяна Ігорівна 073 денна БЕМ Менеджмент та оподаткування
ДА-073 Кузьменко Тетяна Сергіївна 073 денна БЕМ Менеджмент та оподаткування
ДА-073 Майгурова Дар’я Сергіївна 073 денна БЕМ Міжнародний бізнес та фінанси
ДА-073 Місюня Руслан Михайлович 073 денна БЕМ Міжнародний бізнес та фінанси
ДА-073 Падалка Павло Андрійович 073 денна БЕМ Економіка та маркетинг
Конкурсна пропозиція: Екологія (фіксована)
ДА-101 Пироженко Євгенія Володимирівна 101 денна МІТ Хімічна техніка та промислова екологiя
Конкурсна пропозиція: Фізика та астрономія (фіксована)
ДА-104 Колодяжний Вячеслав Валерійович 104 денна І Радіоелектроніка
Конкурсна пропозиція: Прикладна фізика та наноматеріали (фіксована)
ДА-105 Богданов Юрій Сергійович 105 денна І Фізика металів і напівпровідників
ДА-105 Желуніцина Катерина Олексіївна 105 денна І Фізика металів і напівпровідників
ДА-105 Конотопська Наталія Володимирівна 105 денна І Фізика металів і напівпровідників
Конкурсна пропозиція: Прикладна математика (фіксована)
ДА-113 Кашинський Максим Геннадійович 113 денна І Комп’ютерне моделювання процесів та систем
ДА-113 Лебеденко Яна Олександрівна 113 денна І Прикладна математика
ДА-113 Суханова Ольга Ігорівна 113 денна І Динаміка та міцність машин
Конкурсна пропозиція: Комп’ютерні науки (небюджетна)
ЗАК-122 Корчакова Ангеліна Станіславівна 122 заочна КН Стратегічне управління
Конкурсна пропозиція: Комп’ютерні науки (небюджетна)
ДАК-122 Федченко Павло Іванович 122 денна КН Системний аналіз та інформаційно-аналітичні технології
Конкурсна пропозиція: Комп’ютерні науки (фіксована)
ДА-122 Бурлаков Георгій Олександрович 122 денна КН Програмна інженерія та інформаційні технології управління ім.проф. Дабагяна А.В.
ДА-122 Гармаш Данііл Васильович 122 денна КН Системний аналіз та інформаційно-аналітичні технології
ДА-122 Малець Дмитро Костянтиинович 122 денна КН Програмна інженерія та інформаційні технології управління ім.проф. Дабагяна А.В.
ДА-122 Фурсов Ігор Ігорович 122 денна КН Програмна інженерія та інформаційні технології управління ім.проф. Дабагяна А.В.
ДА-122 Ямковий Клим Сергійович 122 денна КН Комп’ютерна математика і аналіз даних
Конкурсна пропозиція: Комп’ютерні науки (фіксована)
ВА-122 Сушко Гліб Володимирович 122 вечірня КН Стратегічне управління
Конкурсна пропозиція: Комп’ютерна інженерія (фіксована)
ДА-123 Петровська Інна Юріївна 123 денна КІТ Обчислювальна техніка та програмування
ДА-123 Резанов Богдан Михайлович 123 денна КІТ Обчислювальна техніка та програмування
ДА-123 Челак Віктор Володимирович 123 денна КІТ Обчислювальна техніка та програмування
Конкурсна пропозиція: Прикладна механіка (небюджетна)
ЗАК-131 Феденюк Дмитро Віталійович 131 заочна МІТ Інтегровані технології машинобудування ім. М.Ф.Семка
Конкурсна пропозиція: Прикладна механіка (фіксована)
ДА-131 Зінченко Артем Юрійович 131 денна МІТ Технологія машинобудування та металорізальні верстати
ДА-131 Приходько Вадим Олександрович 131 денна МІТ Технологія машинобудування та металорізальні верстати
ДА-131 Шепелєв Дмитро Костянтинович 131 денна МІТ Технологія машинобудування та металорізальні верстати
Конкурсна пропозиція: Прикладна механіка (фіксована)
ВА-131 Бєлоусов Микола Олександрович 131 вечірня МІТ Технологія машинобудування та металорізальні верстати
ВА-131 Руденко Олексій Олексійович 131 вечірня МІТ Технологія машинобудування та металорізальні верстати
ВА-131 Старченко Олена Павлівна 131 вечірня МІТ Технологія машинобудування та металорізальні верстати
Конкурсна пропозиція: Матеріалознавство (фіксована)
ДА-132 Рябоштан Валентин Анатолійович 132 денна МІТ Матеріалознавство
ДА-132 Сагайдашніков Юрій Євгенович 132 денна МІТ Матеріалознавство
ДА-132 Шнайдер Валентин Володимирович 132 денна МІТ Матеріалознавство
Конкурсна пропозиція: Галузеве машинобудування (фіксована)
ДА-133 Костенко Олексій Сергійович 133 денна МІТ Підйомно-транспортні машини і обладнання
Конкурсна пропозиція: Галузеве машинобудування (фіксована)
ВА-133 Короткий Кірілл Костянтинович 133 вечірня МІТ Підйомно-транспортні машини і обладнання
ВА-133 Ткачов Вячеслав Юрійович 133 вечірня МІТ Автомобіле- і тракторобудування
Конкурсна пропозиція: Металургія (фіксована)
ДА-136 Швець Михайло Володимирович 136 денна МІТ Ливарне виробництво
Конкурсна пропозиція: Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (фіксована)
ДА-141 Гриценко Владислав Віталійович 141 денна Е Електричні станції
ДА-141 Залеський Валентин Дмитрович 141 денна Е Автоматизовані електромеханічні системи
ДА-141 Зорін Євгеній Юрійович 141 денна Е Електричні апарати
ДА-141 Колбаса Олександр Вікторович 141 денна Е Електричні станції
ДА-141 Кулапін Олександр Валентинович 141 денна Е Електричні станції
ДА-141 Кулик Олексій Сергійович 141 денна Е Передача електричної енергії
ДА-141 Пономаренко Сергій Григорович 141 денна Е Передача електричної енергії
Конкурсна пропозиція: Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (фіксована)
ВА-141 Жук Олексій Миколайович 141 вечірня Е Електричні станції
ВА-141 Сенченко Сергій Олександрович 141 вечірня Е Автоматизовані електромеханічні системи
Конкурсна пропозиція: Енергетичне машинобудування (фіксована)
ДА-142 Божко Едуард Валерійович 142 денна Е Двигуни внутрішнього згоряння
ДА-142 Жирков Олександр Григорович 142 денна Е Турбінобудування
ДА-142 Малимон Іван Іванович 142 денна Е Турбінобудування
Конкурсна пропозиція: Атомна енергетика (фіксована)
ДА-143 Безкоровайний Вадим Володимирович 143 денна Е Парогенераторобудування
Конкурсна пропозиція: Теплоенергетика (фіксована)
ДА-144 Гойсан Станіслав Борисович 144 денна Е Теплотехніка та енергоефективні технологiї
Конкурсна пропозиція: Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології (небюджетна)
ДАК-151 Бегашевський Владислав Миколайович 151 денна КН Системний аналіз та інформаційно-аналітичні технології
ДАК-151 Оганесян Ованес Овсепович 151 денна КН Системний аналіз та інформаційно-аналітичні технології
Конкурсна пропозиція: Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології (фіксована)
ДА-151 Жерелюк Едуард Едуардович 151 денна КІТ Автоматизація технологічних систем та екологічного моніторингу
ДА-151 Корсун Роман Олегович 151 денна КІТ Розподілені інформаційні системи і хмарні технології
Конкурсна пропозиція: Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка (фіксована)
ДА-152 Кузьминський Богдан Сергійович 152 денна Е Промислова і біомедична електроніка
Конкурсна пропозиція: Хімічні технології та інженерія (фіксована)
ДА-161 Гребенюк Андрій Петрович 161 денна ХТ Технологія кераміки, вогнетривів, скла та емалей
ДА-161 Кравченко Кристина Миколаївна 161 денна ХТ Технічна електрохімія
ДА-161 Кутовий Дмитро Сергійович 161 денна ХТ Хімічна технологія неорганічних речовин, каталізу та екології
ДА-161 Малік Іван Костянтинович 161 денна ХТ Технологія переробки нафти, газу і твердого палива
ДА-161 Руднєва Катерина Євгенівна 161 денна ХТ Технологія переробки нафти, газу і твердого палива
ДА-161 Сарай Володимир Володимирович 161 денна ХТ Технологія переробки нафти, газу і твердого палива
ДА-161 Терещенко Олександра Олександрівна 161 денна ХТ Технологія переробки нафти, газу і твердого палива
ДА-161 Тимофєєв Вадим Дмитрович 161 денна ХТ Технологія кераміки, вогнетривів, скла та емалей
Конкурсна пропозиція: Хімічні технології та інженерія (фіксована)
ВА-161 Коваль Валентин Валерійович 161 вечірня ХТ Технологія переробки нафти, газу і твердого палива
ВА-161 Ковальов Геннадій Вікторович 161 вечірня ХТ Інтегровані технології, процеси і апарати
ВА-161 Мєщанін Валерій Іванович 161 вечірня ХТ Технологія переробки нафти, газу і твердого палива
ВА-161 Павлов Богдан Володимирович 161 вечірня ХТ Технічна електрохімія
ВА-161 Шинкоренко Олег Ігорович 161 вечірня МІТ Хімічна техніка та промислова екологiя
Конкурсна пропозиція: Біотехнології та біоінженерія (фіксована)
ДА-162 Чернявська Єлизавета Григорівна 162 денна ХТ Бiотехнологiя, біофізика та аналiтична хiмiя
Конкурсна пропозиція: Електроніка (фіксована)
ДА-171 Єрмаков Іван Юрійович 171 денна Е Промислова і біомедична електроніка
ДА-171 Шамі Даніель Саламович 171 денна Е Промислова і біомедична електроніка
Конкурсна пропозиція: Електроніка (фіксована)
ВА-171 Мордик Олександр Олександрович 171 вечірня Е Промислова і біомедична електроніка
Конкурсна пропозиція: Нафтогазова інженерія та технології (небюджетна)
ДАЗ-185 Козін Олександр Валерійович 185 заочна ХТ Видобування нафти, газу та конденсату
Конкурсна пропозиція: Нафтогазова інженерія та технології (небюджетна)
ДАК-185 Аббуд Маджид Халіл 185 денна ХТ Видобування нафти, газу та конденсату
Конкурсна пропозиція: Нафтогазова інженерія та технології (фіксована)
ДА-185 Козирець Сергій Геннадійович 185 денна ХТ Видобування нафти, газу та конденсату
ДА-185 Фик Ілля Михайлович 185 денна ХТ Видобування нафти, газу та конденсату
Конкурсна пропозиція: Озброєння та військова техніка (фіксована)
ДА-255 Цендра Георгій Вікторович 255 денна МІТ Теорія і системи автоматизованого проектування механізмів і машин
ДА-255 Шевченко Андрій Валерійович 255 денна МІТ Теорія і системи автоматизованого проектування механізмів і машин
Конкурсна пропозиція: Озброєння та військова техніка (фіксована)
ВА-255 Бабіч Олексій Олександрович 255 вечірня МІТ Інформаційні технології і системи колісних та гусеничних машин ім. О.О.Морозова
ВА-255 Борзов Василь Сергійович 255 вечірня МІТ Інформаційні технології і системи колісних та гусеничних машин ім. О.О.Морозова
ВА-255 Красношапка Юрій Васильович 255 вечірня МІТ Інформаційні технології і системи колісних та гусеничних машин ім. О.О.Морозова
ВА-255 Лінивцев Олександр Володимирович 255 вечірня МІТ Теорія і системи автоматизованого проектування механізмів і машин
ВА-255 Ліпейко Андрій Іванович 255 вечірня МІТ Теорія і системи автоматизованого проектування механізмів і машин
ВА-255 Мартиненко Олег Вікторович 255 вечірня МІТ Інформаційні технології і системи колісних та гусеничних машин ім. О.О.Морозова
ВА-255 Троценко Володимир Володимирович 255 вечірня МІТ Інформаційні технології і системи колісних та гусеничних машин ім. О.О.Морозова
ВА-255 Шуть Олександр Юрійович 255 вечірня МІТ Теорія і системи автоматизованого проектування механізмів і машин