Списки рекомендованих до зарахування в аспірантуру

Списки рекомендованих до зарахування в аспірантуру в 2022 році

№№ ПІБ Результати вступних випробувань Конкурсний бал
зі спеціальності іноземної мови філософії
Конкурсна пропозиція: Освітні, педагогічні науки (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 1
1 Нагла Дарина Євгенівна 5 4 5 4.70
Конкурсна пропозиція: Освітні, педагогічні науки (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 1
1 Прасол Ірина Олександрівна 5 3 5 4.40
Конкурсна пропозиція: Історія науки та українознавство (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 2
1 Хіхло Вадим Юрійович 5 5 5 5.00
2 Стаднік Юлія Олександрівна 5 3 5 4.40
Конкурсна пропозиція: Історія науки та українознавство (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 1
1 Кравченко Дар’я Дмитрівна 5 4 4 4.50
2 Телуха Євгеній Вікторович 5 3 4 4.20
Конкурсна пропозиція: Історія науки та українознавство (небюджетна)
Форма навчання: денна
1 Новгородов Дмитро Володимирович 5 5 4 4.80
2 Ругаленко Станіслав Ігорович 5 4 4 4.50
Конкурсна пропозиція: Економіка (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 2
1 Климентова Марія Віталіївна 5 5 4 4.80
2 Пономарьов Владислав Дмитрович 5 4 5 4.70
3 Товажнянський Павло Вячеславович 5 3 5 4.40
4 Піхур Олекчандр Сергійович 5 3 4 4.20
5 Чернишенко Олена Іванівна 5 3 4 4.20
Конкурсна пропозиція: Економіка (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 2
1 Гармаш Сергій Володимирович 5 5 5 5.00
2 Целінська Анна Андріївна 5 4 5 4.70
3 Піхур Олекчандр Сергійович 5 3 4 4.20
Конкурсна пропозиція: Економіка (небюджетна)
Форма навчання: денна
1 Федоренко Євген Валерійович 5 5 4 4.80
2 Федоренко Дмитро Євгенович 5 4 5 4.70
Конкурсна пропозиція: Психологія (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 2
1 Мартиненко Євгеній Олександрович 5 4 5 4.70
2 Підбуцький Олексій Юрійович 5 4 5 4.70
Конкурсна пропозиція: Психологія (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 1
1 Клочко Софія Андріївна 5 5 5 5.00
Конкурсна пропозиція: Психологія (небюджетна)
Форма навчання: денна
1 Заіченко Владислав Олегович 5 4 5 4.70
2 Леонов Роман Миколайович 5 4 5 4.70
3 Лобачов Олексій Вячеславович 5 4 4 4.50
4 Ляшенко Богдан Юрійович 4 4 5 4.20
5 Блудов Дмитро Миколайович 4 3 4 3.70
Конкурсна пропозиція: Соціологія (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 1
1 Меченкова Наталія Михайлівна 5 5 4 4.80
Конкурсна пропозиція: Фінанси, банківська справа та страхування (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 2
1 Бабенко Владислав Павлович 5 4 4 4.50
2 Гаврик Аліна Андріївна 5 3 5 4.40
Конкурсна пропозиція: Фінанси, банківська справа та страхування (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 1
1 Білик Юлія Сергіївна 5 3 4 4.20
Конкурсна пропозиція: Фінанси, банківська справа та страхування (небюджетна)
Форма навчання: денна
1 Кайдалов Ігор Володимирович 5 3 4 4.20
2 Смирнов Ігор Михайлович 5 3 4 4.20
Конкурсна пропозиція: Менеджмент (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 4
1 Котляр Дарина Сергіївна 5 5 5 5.00
2 Омельченко Іван Григорович 5 4 5 4.70
3 Волков Олексій Олександрович 5 3 5 4.40
Конкурсна пропозиція: Менеджмент (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 1
1 Ленко Іван Володимирович 5 5 5 5.00
Конкурсна пропозиція: Менеджмент (небюджетна)
Форма навчання: денна
1 Коробов Кирило Костянтинович 5 4 4 4.50
2 Семенюк Олексій Юрійович 5 4 4 4.50
3 Чигрінов Вячеслав Васильович 5 3 5 4.40
4 Кодочигов Дмитро Олексійович 5 3 4 4.20
5 Кулик Андрій Володимирович 5 3 4 4.20
Конкурсна пропозиція: Маркетинг (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 1
1 Педченко Дмитро Віталійович 5 5 4 4.80
2 Вознюк Ярослав Вадимович 5 4 3 4.30
Конкурсна пропозиція: Маркетинг (небюджетна)
Форма навчання: денна
1 Главчев Дмитро Максимович 5 4 5 4.70
2 Пазій Дмитро Станіславович 5 4 5 4.70
Конкурсна пропозиція: Підприємництво, торгівля та біржова діяльність (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 1
1 Застьола Євген Олексійович 5 4 5 4.70
2 Самусь Павло Олегович 5 3 4 4.20
Конкурсна пропозиція: Підприємництво, торгівля та біржова діяльність (небюджетна)
Форма навчання: денна
1 Петрухнов Олексій Валерійович 4 3 5 3.90
Конкурсна пропозиція: Екологія (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 2
1 Чікірякін Кирило Віталійович 5 4 5 4.70
2 Разно Микола Русланович 5 4 4 4.50
3 Крючкова Валерія Валеріївна 5 3 4 4.20
4 Кочетов Микита Сергійович 4 3 4 3.70
Конкурсна пропозиція: Екологія (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 1
1 Кулініч Сергій Сергійович 5 3 5 4.40
Конкурсна пропозиція: Екологія (небюджетна)
Форма навчання: денна
1 Адашевський Олег Володимирович 5 4 5 4.70
Конкурсна пропозиція: Прикладна фізика та наноматеріали (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 2
1 Шепотько Євгеній Миколайович 5 5 5 5.00
2 Кузякін Олександр Олександрович 5 5 4 4.80
3 Лелюк Станіслав Юрійович 5 5 4 4.80
4 Саприкін Ростислав Ігоревич 4 5 5 4.50
Конкурсна пропозиція: Прикладна фізика та наноматеріали (небюджетна)
Форма навчання: денна
1 Хрипунов Михайло Семенович 5 5 5 5.00
Конкурсна пропозиція: Прикладна фізика та наноматеріали (небюджетна)
Форма навчання: заочна
1 Куштим Антон Володимирович 5 4 3 4.30
Конкурсна пропозиція: Прикладна математика (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 7
1 Красій Данило Максимович 5 5 5 5.00
2 Лавщенко Руслан Ровшан огли 5 5 5 5.00
3 Фоменко Наталія Олександрівна 5 5 5 5.00
4 Бабуджан Руслан Андрійович 5 5 4 4.80
5 Овсяніков Владислав Валерійовч 5 4 5 4.70
6 Паламарчук Павло Ігорович 5 4 4 4.50
7 Рикова Валерія Олексіївна 5 4 4 4.50
Конкурсна пропозиція: Комп’ютерні науки (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 7
1 Балаба Ярослав Андрійович 5 5 5 5.00
2 Ворона Борис Михайлович 5 5 5 5.00
3 Коваленко Антон Сергійович 5 5 5 5.00
4 Кондратов Олексій Михайлович 5 5 5 5.00
5 Середін Володимир Всеволодович 5 5 5 5.00
6 Тупкаленко Роман Андрійович 5 5 5 5.00
7 Шапошніков Микита Ігорович 5 5 5 5.00
8 Брушковський Сергій Сергійович 4 5 5 4.50
9 Власенко Віталій Олегович 4 5 5 4.50
10 Маляренко Владислав Вікторович 4 5 5 4.50
11 Москаленко Володимир Юрійович 4 5 5 4.50
12 Петренко Олексій Валерійович 4 5 5 4.50
13 Яковенко Антон Костянтинович 4 5 5 4.50
14 Бєляєв Олександр Ігорович 4 5 4 4.30
15 Литвинова Валентина Сергіївна 4 4 4 4.00
Конкурсна пропозиція: Комп’ютерні науки (небюджетна)
Форма навчання: денна
1 Жержерунов Павло Юрійович 5 5 5 5.00
2 Сутягін Олександр Олександрович 5 5 5 5.00
3 Литвинчук Ігор Іванович 5 4 5 4.70
4 Шаров Владислав Олегович 5 4 5 4.70
5 Троценко Владислав Вікторович 4 5 5 4.50
6 Усик Андрій Юрійович 4 5 5 4.50
7 Зеін Вілєн Дмитрович 4 5 4 4.30
Конкурсна пропозиція: Комп’ютерна інженерія (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 7
1 Орлова ТетянаОлександрівна 5 5 5 5.00
2 Бугай Владислав Сергійович 5 5 4 4.80
3 Євтушенко Олександр Сергійович 5 5 4 4.80
4 Решетнікова Поліна Едуардівна 5 5 4 4.80
5 Петров Даніїл Максимович 5 4 5 4.70
6 Кошман Володимир Євгенович 4 5 5 4.50
Конкурсна пропозиція: Комп’ютерна інженерія (небюджетна)
Форма навчання: денна
1 Носаченко Богдан Петрович 5 5 5 5.00
2 Котельницький Євген Валерійович 5 4 5 4.70
3 Любченко Олексій Вікторович 5 4 5 4.70
4 Хулап Андрій Валерійович 5 4 5 4.70
5 Токар Михайло Олександрович 5 5 3 4.60
6 Носко Сергій Вікторович 4 5 5 4.50
7 Григор’єв Сергій Олегович 4 4 5 4.20
8 Гулевич Михайло Володимирович 3 5 5 4.00
9 Вініченко Ігор Олегович 3 4 5 3.70
Конкурсна пропозиція: Кібербезпека (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 0
1 Звєрцев Герман Олександрович 5 5 5 5.00
2 Моталигін Євген Євгенович 5 5 5 5.00
Конкурсна пропозиція: Кібербезпека (фіксована)
Форма навчання: поза аспірантурою
1 Дженюк Наталія Володимирівна 5 5 5 5.00
2 Толкачов Максим Юрійович 5 4 5 4.70
3 Гаврилова Алла Андріївна 5 4 4 4.50
4 Стрельнікова Анна Юріївна 4 5 5 4.50
Конкурсна пропозиція: Прикладна механіка (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 3
1 Баранов В’ячеслав Миколайович 5 5 5 5.00
2 Мироненко Сергій Олександрович 5 4 5 4.70
3 Харченко Олександр Сергійович 5 4 5 4.70
4 Сопрунов Ігор Анатолійович 5 3 5 4.40
5 Пермяков Єгор Олександрович 5 3 4 4.20
Конкурсна пропозиція: Галузеве машинобудування (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 5
1 Даниленко Віталій Дмитрович 5 5 5 5.00
2 Азаров Андрій Сергійович 5 3 4 4.20
3 Лук’янець Сергій Іванович 5 3 4 4.20
4 Пермяков Єгор Олександрович 5 3 4 4.20
Конкурсна пропозиція: Галузеве машинобудування (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 1
1 Бучко Ігор Георгійови 5 4 5 4.70
2 Стрелков Максим Борисович 5 4 5 4.70
Конкурсна пропозиція: Металургія (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 3
1 Євтушенко Степан Дмитрович 5 5 5 5.00
2 Воробйов Михайло Михайлович 5 3 5 4.40
3 Треньов Микола Станіславович 5 3 4 4.20
Конкурсна пропозиція: Металургія (небюджетна)
Форма навчання: денна
1 Верецун Анастасія Андріївна 5 5 4 4.80
2 Пензєв Павло Сергійович 5 5 4 4.80
3 Булгаков Назар Юрійович 5 4 5 4.70
4 Лисенков Віталій Юрійович 5 4 5 4.70
5 Барсук Андрій Сергійович 5 3 4 4.20
6 Лаврик Євген Євгенович 5 3 4 4.20
7 Ніколаєв Денис Анатолыйович 5 3 4 4.20
8 Севоян Артур Арутюнович 5 3 4 4.20
Конкурсна пропозиція: Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 9
1 Ганус Роман Олексійович 5 5 5 5.00
2 Кіянчук Владислав Михайлович 5 5 5 5.00
3 Солодовник Андрій Олександрович 5 5 5 5.00
4 Яловенко Максим Михайлович 5 5 4 4.80
5 Стріляний Ігор Юрійович 5 4 5 4.70
6 Сусарін Всеволод Валерійович 5 4 5 4.70
7 Хаустов Олександр Едуардович 5 4 5 4.70
8 Ліхно Ярослав Владленович 5 4 4 4.50
9 Потривай Андрій Едуардович 5 3 5 4.40
10 Ісаак Євген Вікторович 4 3 5 3.90
11 Цюпа Владислав Миколайович 4 3 5 3.90
12 Ковалек Петро Євгенійович 4 3 4 3.70
13 Мясоєдов Павло Сергійович 3 4 4 3.50
Конкурсна пропозиція: Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 1
1 Ніконов Микола Сергійович 4 3 5 3.90
Конкурсна пропозиція: Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 1
1 Кравченко Святослав Ігорович 4 5 5 4.50
Конкурсна пропозиція: Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (небюджетна)
Форма навчання: денна
1 Шматов Антон Олексійович 4 5 5 4.50
2 Рижков Вячеслав Олександрович 4 4 5 4.20
3 Кравчук Дмитро Євгенович 4 3 5 3.90
4 Яковенко Олег Валерійович 4 3 4 3.70
5 Нестеренко Олександр Григорович 3 3 4 3.20
Конкурсна пропозиція: Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (небюджетна)
Форма навчання: заочна
1 Светелік Олександр Олександрович 5 5 5 5.00
Конкурсна пропозиція: Енергетичне машинобудування (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 3
1 Чучуменко Богдан Сергійович 5 4 5 4.70
2 Ісмайлов Владислав Олександрович 5 4 4 4.50
3 Ліфшиць Петро Володимирович 5 4 4 4.50
4 Горячий Ярослав Володимирович 4 5 5 4.50
5 Кондрат’єв Кирило Олександрович 4 3 5 3.90
Конкурсна пропозиція: Енергетичне машинобудування (небюджетна)
Форма навчання: денна
1 Іванов Дмитро Ігорович 4 3 5 3.90
2 Кльоб Антон Петрович 4 3 5 3.90
3 Чепуренко В’ячеслав Олегович 4 3 4 3.70
4 Шевченко Олексій Сергійович 4 3 4 3.70
Конкурсна пропозиція: Теплоенергетика (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 1
1 Жуков Олексій Віталійович 4 3 5 3.90
Конкурсна пропозиція: Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 3
1 Воронець Олександр Миколайович 5 5 5 5.00
2 Тарасенко Микола Валерійович 5 5 5 5.00
3 Соколов Дмитро Дмитрович 5 4 5 4.70
4 Пашко Арсен Іванович 5 4 5 4.70
5 Ольшевський Андрій Вікторович 5 3 5 4.40
Конкурсна пропозиція: Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології (небюджетна)
Форма навчання: денна
1 Алфьоров Михайло Євгенович 4 5 5 4.50
2 Алфьоров Андрій Євгенійович 4 5 4 4.30
Конкурсна пропозиція: Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології (небюджетна)
Форма навчання: заочна
1 Рябушко Андрій Валерійович 4 4 5 4.20
Конкурсна пропозиція: Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка (небюджетна)
Форма навчання: денна
1 Корнєв Іван Костянтинович 5 5 4 4.80
Конкурсна пропозиція: Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка (небюджетна)
Форма навчання: заочна
1 Ольховіков Дмитро Станіславович 5 5 5 5.00
Конкурсна пропозиція: Хімічні технології та інженерія (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 10
1 Копилов Сергій Олександрович 5 5 5 5.00
2 Лебедєва Катерина Олександрівна 5 5 5 5.00
3 Тимошенко Ірина Сергіївна 5 5 4 4.80
4 Іванюченко Віталій Володимирович 5 4 5 4.70
5 Карножицький Павло Павлович 5 4 5 4.70
6 Лисенко Людмила Анатоліївна 5 4 4 4.50
7 Банніков Артем Леонідович 5 3 5 4.40
8 Корекян Павло Юрійович 5 3 5 4.40
9 Жуга Олег Олексійович 5 3 4 4.20
10 Пархомов Юрій Юрійович 5 3 4 4.20
Конкурсна пропозиція: Хімічні технології та інженерія (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 8
1 Балаєв Антон Дмитрович 5 4 5 4.70
2 Обуховський Владислав Миколайович 5 4 5 4.70
3 Вейсберг Ольга Віталіївна 5 4 4 4.50
4 Кедун Тетяна Миколаївна 5 4 4 4.50
5 Омельянчук Геннадій Петрович 5 4 4 4.50
6 Соловйов Євген Леонідович 5 3 5 4.40
7 Савченко Віталій Володимирович 5 3 4 4.20
8 Тимошенко Анатолій Анатолійович 4 4 5 4.20
Конкурсна пропозиція: Електроніка (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 0
1 Васильчук Дмитро Петрович 5 5 5 5.00
Конкурсна пропозиція: Телекомунікації та радіотехніка (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 3
1 Компанієць Володимир Олександрович 5 4 5 4.70
2 Удалов Дмитро Володимирович 5 4 5 4.70
Конкурсна пропозиція: Озброєння та військова техніка (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 3
1 Мельник Юрій Миколайович 5 5 5 5.00
2 Танцюра Ігор Іванович 5 5 5 5.00
3 Веретенніков Ігор Миколайович 5 4 4 4.50
4 Гунько Олег Олександрович 5 3 4 4.20
5 Вайлер Володимир Сергійович 4 4 4 4.00
Конкурсна пропозиція: Озброєння та військова техніка (небюджетна)
Форма навчання: денна
1 Коба Андрій Миколайович 5 3 5 4.40


Архів 2021

Списки рекомендованих до зарахування в аспірантуру в 2021 році*

№№ ПІБ Результати вступних випробувань Конкурсний бал
зі спеціальності іноземної мови філософії
Конкурсна пропозиція: Освітні, педагогічні науки (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 1
1 Кузнецова Ганна Анатоліївна 5 4 5 4,700
Конкурсна пропозиція: Освітні, педагогічні науки (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 1
1 Пономаренко Павло Миколайович 5 5 5 5,000
Конкурсна пропозиція: Освітні, педагогічні науки (фіксована)
Форма навчання: поза аспірантурою
1 Гончарук Сергій Степанович 5 3 5 4,400
2 Лозко Андрій Андрійович 5 3 5 4,400
Конкурсна пропозиція: Історія науки та українознавство (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 2
1 Іванов Василь Максимович 5 5 4 4,800
2 Білас Юлія Валеріївна 5 4 4 4,500
Конкурсна пропозиція: Історія науки та українознавство (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 2
1 Коваль Юлія Юріївна 5 4 4 4,500
2 Заверющенко Микола Петрович 5 3 5 4,400
Конкурсна пропозиція: Філософія (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 2
1 Разводова Тетяна Олександрівна 5 4 5 4,700
2 Фарафонова Ірина Анатоліївна 5 4 5 4,700
Конкурсна пропозиція: Економіка (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 1
1 Кобєлєва Анна Валеріївна 5 5 5 5,000
Конкурсна пропозиція: Соціологія (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 2
1 Мирошниченко Альона Юріївна 5 5 5 5,000
2 Шанідзе Олександр Дмитрович 4 5 5 4,500
Конкурсна пропозиція: Менеджмент (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 3
1 Буряк Михайло Олександрович 5 5 3 4,600
2 Гречишкіна Тетяна Дмитрівна 5 3 5 4,400
3 Кришталєва Олександра Валеріївна 5 3 5 4,400
Конкурсна пропозиція: Менеджмент (небюджетна)
Форма навчання: денна
1 Гріховодов Нікіта Сергійович 5 4 5 4,700
2 Хо Жань 4 3 4 3,700
Конкурсна пропозиція: Менеджмент (небюджетна)
Форма навчання: заочна
1 Кріцак Олександра Миколаївна 4 4 4 4,000
Конкурсна пропозиція: Маркетинг (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 1
1 Паймаш Ганна Василівна 5 4 5 4,700
Конкурсна пропозиція: Прикладна математика (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 1
1 Кучма Михайло Володимирович 5 4 5 4,700
Конкурсна пропозиція: Прикладна математика (небюджетна)
Форма навчання: заочна
1 Неманежин Євген Олександрович 4 4 5 4,200
Конкурсна пропозиція: Комп’ютерні науки (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 4
1 Звєрцева Наталія Віталіївна 5 5 5 5,000
2 Роговий Микита Антонович 5 5 5 5,000
3 Зачепило Михайло Олександрович 4 5 5 4,500
4 Пономар Дмитро Олександрович 4 5 5 4,500
5 Кнабе Богдан Георгійович 4 4 5 4,200
Конкурсна пропозиція: Комп’ютерні науки (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 0 (+1 додаткове)
1 Крисов Олег Євгенович 5 4 5 4,700
Конкурсна пропозиція: Комп’ютерні науки (небюджетна)
Форма навчання: денна
1 Кравченко Олександр Сергійович 5 5 5 5,000
Конкурсна пропозиція: Комп’ютерна інженерія (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 1
1 Шиман Анна Павлівна 5 4 5 4,700
Конкурсна пропозиція: Комп’ютерна інженерія (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 1
1 Соболь Валентин Вікторович 5 3 5 4,400
Конкурсна пропозиція: Прикладна механіка (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 5
1 Ярошенко Олексій Андрійович 5 5 5 5,000
2 Пономарьов Владислав Анатолійович 5 4 5 4,700
3 Черельов Станіслав Володимирович 5 4 5 4,700
4 Черпаков Микита Ігорович 5 4 5 4,700
5 Федоренко Віталій Сергійович 5 3 5 4,400
Конкурсна пропозиція: Прикладна механіка (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 1
1 Дергоусов Вадим Миколайович 5 3 5 4,400
Конкурсна пропозиція: Матеріалознавство (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 1
1 Краєвська Жанна Владиславівна 5 3 4 4,200
Конкурсна пропозиція: Галузеве машинобудування (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 0
1 Трембач Олексій Сергійович 5 3 5 4,400
Конкурсна пропозиція: Галузеве машинобудування (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 0 (+1 додаткове)
1 Гриненко Геннадій Геннадійович 5 4 5 4,700
Конкурсна пропозиція: Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 7
1 Бєляєв Олег Сергійович 5 5 5 5,000
2 Собченко Олег Вікторович 5 4 5 4,700
3 Кузнецов Дмитро Сергійович 5 4 4 4,500
4 Баклицький Владислав Миколайович 5 3 5 4,400
5 Єршов Андрій Олександрович 5 3 5 4,400
6 Земцова Катерина Олегівна 5 3 5 4,400
7 Охримчук Дмитро Володимирович 5 3 5 4,400
8 Стріляний Ігор Юрійович 5 3 4 4,200
9 Тимін Михайло Геннадійович 5 3 4 4,200
Конкурсна пропозиція: Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 0 (+1 додаткове)
1 Кондратьєва Лілія Юріївна 5 4 5 4,700
Конкурсна пропозиція: Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (небюджетна)
Форма навчання: заочна
1 Лука Олексій Володимирович 5 3 5 4,400
2 Кауркін Євген Олексійович 5 3 4 4,200
Конкурсна пропозиція: Енергетичне машинобудування (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 1
1 Міщенко Микита Тимофійович 5 5 5 5,000
2 Чучуменко Богдан Сергійович 5 5 5 5,000
3 Ісмайлов Владислав Олександрович 5 3 5 4,400
Конкурсна пропозиція: Атомна енергетика (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 1
1 Жидецький Олександр Ігорович 5 5 4 4,800
Конкурсна пропозиція: Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 0
1 Сурков Леонід Ярославович 5 4 5 4,700
2 Кравцов Михайло Олегович 5 3 5 4,400
Конкурсна пропозиція: Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 2
1 Пеліх Даніїл Андрійович 5 5 4 4,800
2 Снурніков Дмитро Вячеславович 5 3 4 4,200
Конкурсна пропозиція: Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 1
1 Луценко Сергій Михайлович 5 3 5 4,400
Конкурсна пропозиція: Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 2
1 Онуфрієнко Данило Михайлович 5 4 5 4,700
2 Крикун Вадим Романович 5 4 4 4,500
Конкурсна пропозиція: Хімічні технології та інженерія (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 7 (+1 додаткове)
1 Гордієнко Марія Олександрівна 5 5 5 5,000
2 Владимиренко Владислава Віталіївна 5 3 5 4,400
3 Вовк Аліна Олександрівна 5 3 5 4,400
4 Нікітін Владислав Євгенійович 5 3 5 4,400
5 Фандеєва Аліна Андріївна 5 3 5 4,400
6 Шевченко Галина Сергіївна 5 3 5 4,400
7 Дунаєва Анастасія Романівна 3 5 5 4,000
8 Поляков Микита Володимирович 4 3 5 3,900
Конкурсна пропозиція: Хімічні технології та інженерія (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 2 (+2 додаткових)
1 Пашкова Ольга Михайлівна 5 4 5 4,700
2 Жук Ірина Сергіївна 5 3 5 4,400
3 Баглай Володимир Юрійович 4 3 5 3,900
4 Породнов Андрій Олексійович 3 4 5 3,700
5 Сарай Василь Володимирович 3 4 5 3,700
Конкурсна пропозиція: Хімічні технології та інженерія (небюджетна)
Форма навчання: заочна
1 Гаврилюк Валерій Валерійович 5 3 5 4,400
Конкурсна пропозиція: Електроніка (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 1
1 Голдобін Сергій Миколайович 5 4 5 4,700
Конкурсна пропозиція: Електроніка (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 1
1 Гуріненко Анатолій Русланович 5 3 5 4,400
Конкурсна пропозиція: Озброєння та військова техніка (небюджетна)
Форма навчання: заочна
1 Танцюра Ігор Іванович 5 4 5 4,700
*затверджені рішенням приймальної комісії
Архів 2020

Списки рекомендованих до зарахування в аспірантуру в 2020 році*

№№ ПІБ Результати вступних випробувань Конкурсний бал
зі спеціальності іноземної мови філософії
Конкурсна пропозиція: Освітні, педагогічні науки (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 0
1 Картавкіна Юлія Олександрівна 5 5 5 5,00
Конкурсна пропозиція: Освітні, педагогічні науки (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 0
1 Дроздова Ольга Вікторівна 5 4 5 4,70
Конкурсна пропозиція: Історія науки та українознавство (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 1
1 Ліхолєтов Ярослав Володимирович 5 4 5 4,70
Конкурсна пропозиція: Історія науки та українознавство (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 0
1 Коваль Юлія Юріївна 5 3 5 4,40
Конкурсна пропозиція: Філософія (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 3
1 Коростильов Геннадій Леонідович 5 4 5 4,70
2 Трусей Леонід Гаврилович 5 4 5 4,70
3 Семеліт Марина Петрівна 5 3 5 4,40
Конкурсна пропозиція: Соціологія (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 1
1 Германова Юлія Дмитрівна 5 4 5 4,70
Конкурсна пропозиція: Менеджмент (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 1
1 Грибинюк Дар’я Володимирівна 5 3 5 4,40
2 Хмельницька Анастасія Василівна 4 3 4 3,70
Конкурсна пропозиція: Менеджмент (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 0
1 Передерій Тетяна Сергіївна 5 4 5 4,70
Конкурсна пропозиція: Підприємництво, торгівля та біржова діяльність (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 1
1 Соколова Наталя Олександрівна 5 3 4 4,20
Конкурсна пропозиція: Екологія (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 2
1 Катенін Вадим Дмитрович 5 5 4 4,80
2 Босюк Альона Сергіївна 5 3 5 4,40
Конкурсна пропозиція: Прикладна фізика та наноматеріали (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 0
1 Шкода Дмитро Сергійович 5 3 4 4,20
Конкурсна пропозиція: Прикладна математика (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 5
1 Дьомін Олексій Володимирович 5 5 5 5,00
2 Сурганова Юлія Едуардівна 5 5 5 5,00
3 Богатир Михайло Сергійович 5 4 5 4,70
4 Гулаков Антон Сергійович 5 4 5 4,70
5 Павловська Ірина Валеріївна 5 4 5 4,70
Конкурсна пропозиція: Комп’ютерні науки (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 5
1 Задорожний Іван Вячеславович 5 5 4 4,80
2 Мац Владислав Ігорович 5 5 4 4,80
3 Риженко Віталій Олегович 5 5 4 4,80
4 Іващенко Дар’я Сергіївна 5 4 5 4,70
5 Погребняк Сергій Віталійович 5 4 5 4,70
Конкурсна пропозиція: Комп’ютерна інженерія (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 5
1 Горносталь Олексій Андрійович 5 5 5 5,00
2 Лисиця Аліна Олександрівна 5 5 5 5,00
3 Пасько Денис Андрійович 5 5 5 5,00
4 Яловега Владислав Анатолійович 5 5 5 5,00
5 Бартош Максим Володимирович 5 4 5 4,70
Конкурсна пропозиція: Комп’ютерна інженерія (небюджетна)
Форма навчання: денна
1 Ареф’єв Ілля Артурович 4 4 4 4,00
Конкурсна пропозиція: Прикладна механіка (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 6
1 Левін Нікіта Олександрович 5 5 4 4,80
2 Дуванський Олександр Миколайовч 5 4 4 4,50
3 Трубін Дмитро Вікторович 5 4 4 4,50
4 Палієнко Володимир Олексійович 5 3 4 4,20
5 Калантиря Сергій Григорович 5 3 3 4,00
6 Локтіонов Денис Вячеславович 5 3 3 4,00
Конкурсна пропозиція: Прикладна механіка (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 2
1 Летюк Валерій Іванович 5 4 4 4,50
2 Сінько Володимир Володимирович 5 4 4 4,50
Конкурсна пропозиція: Матеріалознавство (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 2
1 Кучерський Владислав Юрійович 5 4 5 4,70
2 Ситников Павло Андрійович 3 5 5 4,00
Конкурсна пропозиція: Матеріалознавство (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 1
1 Григор’єва Світлана Вікторівна 5 5 4 4,80
Конкурсна пропозиція: Галузеве машинобудування (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 1
1 Журавель Олексій Валерійович 5 4 4 4,50
Конкурсна пропозиція: Металургія (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 1
1 Фролова Лілія Вікторівна 5 3 4 4,20
Конкурсна пропозиція: Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 9
1 Асадов Ельман Джаббар-огли 5 5 5 5,00
2 Собченко Віталій Вікторович 5 5 4 4,80
3 Дем’яненко Роман Ігорович 5 4 5 4,70
4 Резніченко Микола Георгійович 5 4 5 4,70
5 Гузін Михайло Юрійович 5 4 4 4,50
6 Гученко Олексій Миколайович 5 4 4 4,50
7 Кузьмін Артем Олексійович 5 3 5 4,40
8 Озулу Антон Борисович 5 3 4 4,20
9 Сідак Віталій Олександрович 5 3 4 4,20
Конкурсна пропозиція: Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 1
1 Шелест Дмитро Андрійович 5 5 4 4,80
Конкурсна пропозиція: Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (небюджетна)
Форма навчання: заачна
1 Пушкар Олег Анатолійович 5 5 5 5,00
2 Гринишина Маргарита Володимирівна 5 3 4 4,20
Конкурсна пропозиція: Енергетичне машинобудування (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 1
1 Тарабанова Анастасія Юріївна 5 5 5 5,00
2 Ликов Сергій Валентинович 5 3 5 4,40
Конкурсна пропозиція: Атомна енергетика (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 1
1 Мотовільнік Анастасія Вадимівна 5 4 5 4,70
Конкурсна пропозиція: Теплоенергетика (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 2
1 Савраєва Юлія Ігорівна 5 4 5 4,70
2 Єрьоменко Станіслав Володимирович 4 4 5 4,20
3 Левін Владислав Володимирович 4 4 4 4,00
Конкурсна пропозиція: Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 3
1 Біловус Анна Степанівна 5 5 5 5,00
2 Мірошник Анатолій Миколайович 5 5 5 5,00
3 Воронець Віталій Миколайович 5 3 5 4,40
Конкурсна пропозиція: Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 1
1 Челапко В’ячеслав Валерійович 5 3 4 4,20
Конкурсна пропозиція: Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 3
1 Жук Олексанр Васильович 5 4 5 4,70
2 Саміло Іван Юрійович 5 4 5 4,70
3 Опришкін Олександр Сергійович 5 3 4 4,20
Конкурсна пропозиція: Хімічні технології та інженерія (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 10
1 Баламут Наталія Сергіївна 5 5 5 5,00
2 Майстат Микита Сергійович 5 5 5 5,00
3 Сагалай Дарина Володимирівна 5 4 5 4,70
4 Стрельчук Микита Вікторович 5 4 5 4,70
5 Мукіна Наталя Володимирівна 5 4 4 4,50
6 Білогубкіна Карина Володимирівна 5 3 5 4,40
7 Витяганець Валентин Сергійович 5 3 5 4,40
8 Ковальов Євген Володимирович 5 3 5 4,40
9 Кривобок Андрій Вікторович 5 3 4 4,20
10 Тюпова Альона Ігорівна 5 3 4 4,20
Конкурсна пропозиція: Хімічні технології та інженерія (небюджетна)
Форма навчання: денна
1 Абдулхаді Саіф Алі Абдулхаді 5 4 4 4,50
Конкурсна пропозиція: Хімічні технології та інженерія (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 4
1 Індиков Сергій Миколайович 5 5 4 4,80
2 Горохівська Наталя Валентинівна 5 4 4 4,50
3 Картишев Сергій Вікторович 5 3 5 4,40
4 Климець Олександр Михайлович 5 3 5 4,40
Конкурсна пропозиція: Хімічні технології та інженерія (небюджетна)
Форма навчання: заочна
1 Рубашко Владислав Володимирович 5 4 5 4,70
2 Семиряжко Євген Миколайович 5 4 5 4,70
3 Чернецов Олександр Іванович 5 4 5 4,70
Конкурсна пропозиція: Електроніка (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 1
1 Севрюкова Оксана Сергіївна 5 4 5 4,70
Конкурсна пропозиція: Електроніка (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 2
1 Лосєв Микита Вадимович 5 4 5 4,70
2 Васечко Євген Вікторович 5 3 5 4,40
Конкурсна пропозиція: Телекомунікації та радіотехніка (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 1
1 Лазуренко Богдан Олександрович 5 5 4 4,80
Конкурсна пропозиція: Нафтогазова інженерія та технології (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 0
1 Козін Олександр Валерійович 4 4 4 4,00
Конкурсна пропозиція: Озброєння та військова техніка (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 1
1 Красношапка Роман Юрійович 5 5 4 4,80

*затверджені рішенням приймальної комісії

СТИПЕНДІЯ
Для призначення стипендії аспірантам денної форми навчання необхідно:
– надати до відділу аспірантури трудову книжку,
– в відділенні ПриватБанку – оформити картку для нарахування стипендії (повинен бути підключений «стипендіальний проект» НТУ «ХПІ», код 02071180)
ОПЛАТА НАВЧАННЯ
оплату навчання необхідно здійснити до 25 вересня
Архів 2019

Списки рекомендованих до зарахування в аспірантуру в 2019 році

№№ ПІБ  Результати вступних випробувань Конкурсний бал
зі спеціальності  іноземної мови філософії
Конкурсна пропозиція: Освітні, педагогічні науки (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 2
1 Підгорний Костянтин Юрійович 5 5 5 5,0
2 Кравцова Наталія Вікторівна 5 4 5 4,7
Конкурсна пропозиція: Освітні, педагогічні науки (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 3
1 Жушма Тетяна Віталіївна 5 4 5 4,7
2 Гуренко Юлія Іванівна 4 4 5 4,2
3 Соколова Тетяна Володимирівна 4 4 4 4,0
Конкурсна пропозиція:  Філософія (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 3
1 Семко Михайло Олександрович 5 5 5 5,0
2 Авєтісян Маргарита Георгіївна 5 4 5 4,7
3 Чалапко Володимир Вікторович 5 4 5 4,7
4 Синєбрюхов Юрій Борисович 5 3 5 4,4
Конкурсна пропозиція:  Соціологія (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 1
1 Даніленко Анастасія Юріївна 5 5 5 5,0
Конкурсна пропозиція:  Соціологія (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 2
1 Кудрявцева Ксенія Олександрівна 5 5 5 5,0
2 Міщенко Ганна Олегівна 4 5 5 4,5
3 Германова Юлія Дмитрівна 4 4 5 4,2
Конкурсна пропозиція:  Менеджмент (небюджетна)
Форма навчання: заочна
1 Кондратьєв Богдан Олександрович 3 4 4 3,5
Конкурсна пропозиція:  Менеджмент (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 5
1 Кузьменко Тетяна Сергіївна 5 5 5 5,0
2 Майгурова Дар’я Сергіївна 5 5 5 5,0
3 Падалка Павло Андрійович 5 4 5 4,7
4 Місюня Руслан Михайлович 4 5 5 4,5
5 Коляда Тетяна Ігорівна 4 4 5 4,2
Конкурсна пропозиція:  Екологія (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 1
1 Пироженко Євгенія Володимирівна 5 3 4 4,2
Конкурсна пропозиція:  Фізика та астрономія (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 1
1 Колодяжний Вячеслав Валерійович 5 4 5 4,7
Конкурсна пропозиція:  Прикладна фізика та наноматеріали (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 2
1 Конотопська Наталія Володимирівна 5 4 5 4,7
2 Богданов Юрій Сергійович 5 3 5 4,4
Конкурсна пропозиція:  Прикладна математика (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 3
1 Суханова Ольга Ігорівна 5 5 5 5,0
2 Кашинський Максим Геннадійович 5 4 5 4,7
3 Лебеденко Яна Олександрівна 5 3 5 4,4
Конкурсна пропозиція:  Комп’ютерні науки (небюджетна)
Форма навчання: заочна
1 Корчакова Ангеліна Станіславівна 5 5 5 5,0
Конкурсна пропозиція:  Комп’ютерні науки (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 1
1 Сушко Гліб Володимирович 5 5 5 5,0
Конкурсна пропозиція:  Комп’ютерні науки (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 5
1 Фурсов Ігор Ігорович 5 5 5 5,0
2 Ямковий Клим Сергійович 5 5 5 5,0
3 Бурлаков Георгій Олександрович 5 4 5 4,7
4 Гармаш Данііл Васильович 5 4 5 4,7
5 Малець Дмитро Костянтиинович 5 4 4 4,5
Конкурсна пропозиція:  Комп’ютерна інженерія (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 3
1 Петровська Інна Юріївна 5 4 5 4,7
2 Челак Віктор Володимирович 5 4 5 4,7
3 Резанов Богдан Михайлович 5 4 4 4,5
Конкурсна пропозиція:  Прикладна механіка (небюджетна)
Форма навчання: заочна
1 Феденюк Дмитро Віталійович 5 3 5 4,4
Конкурсна пропозиція:  Прикладна механіка (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 2
1 Старченко Олена Павлівна 5 3 5 4,4
2 Руденко Олексій Олексійович 5 3 4 4,2
Конкурсна пропозиція:  Прикладна механіка (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 4
1 Зінченко Артем Юрійович 5 4 4 4,5
2 Шепелєв Дмитро Костянтинович 5 3 4 4,2
3 Приходько Вадим Олександрович 3 4 4 3,5
4 Бєлоусов Микола Олександрович 3 3 4 3,2
Конкурсна пропозиція:  Матеріалознавство (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 2
1 Шнайдер Валентин Володимирович 5 4 5 4,7
2 Рябоштан Валентин Анатолійович 5 3 5 4,4
Конкурсна пропозиція:  Галузеве машинобудування (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 1
1 Ткачов Вячеслав Юрійович 5 4 4 4,5
Конкурсна пропозиція:  Галузеве машинобудування (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 1
1 Костенко Олексій Сергійович 5 4 4 4,5
Конкурсна пропозиція:  Металургія (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 1
1 Швець Михайло Володимирович 5 4 5 4,7
Конкурсна пропозиція:  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 1
1 Сенченко Сергій Олександрович 5 5 4 4,8
Конкурсна пропозиція:  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 8
1 Залеський Валентин Дмитрович 5 5 5 5,0
2 Гриценко Владислав Віталійович 5 5 4 4,8
3 Жук Олексій Миколайович 5 4 5 4,7
4 Кулик Олексій Сергійович 5 4 5 4,7
5 Зорін Євгеній Юрійович 5 4 4 4,5
6 Кулапін Олександр Валентинович 5 3 5 4,4
7 Пономаренко Сергій Григорович 5 3 5 4,4
8 Колбаса Олександр Вікторович 5 3 4 4,2
Конкурсна пропозиція:  Енергетичне машинобудування (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 4
1 Малимон Іван Іванович 5 5 3 4,6
2 Жирков Олександр Григорович 5 3 5 4,4
3 Божко Едуард Валерійович 4 3 4 3,7
4 Шерфедінов Різа Бахтіярович 4 3 3 3,5
Конкурсна пропозиція:  Атомна енергетика (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 1
1 Безкоровайний Вадим Володимирович 5 4 4 4,5
Конкурсна пропозиція:  Теплоенергетика (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 1
1 Гойсан Станіслав Борисович 5 3 4 4,2
Конкурсна пропозиція:  Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології (небюджетна)
Форма навчання: денна
1 Оганесян Ованес Овсепович 5 5 5 5,0
2 Бегашевський Владислав Миколайович 5 4 5 4,7
Конкурсна пропозиція:  Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 2
1 Жерелюк Едуард Едуардович 5 4 5 4,7
2 Корсун Роман Олегович 5 4 5 4,7
Конкурсна пропозиція:  Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 1
1 Кузьминський Богдан Сергійович 5 5 5 5,0
Конкурсна пропозиція:  Хімічні технології та інженерія (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 5
1 Ковальов Геннадій Вікторович 5 4 5 4,7
2 Павлов Богдан Володимирович 5 4 5 4,7
3 Коваль Валентин Валерійович 5 4 4 4,5
4 Мєщанін Валерій Іванович 5 4 4 4,5
5 Шинкоренко Олег Ігорович 5 3 5 4,4
Конкурсна пропозиція:  Хімічні технології та інженерія (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 12
1 Кутовий Дмитро Сергійович 5 5 4 4,8
2 Руднєва Катерина Євгенівна 5 4 5 4,7
3 Тимофєєв Вадим Дмитрович 5 4 5 4,7
4 Малік Іван Костянтинович 5 4 4 4,5
5 Гребенюк Андрій Петрович 5 3 5 4,4
6 Сарай Володимир Володимирович 5 3 5 4,4
7 Терещенко Олександра Олександрівна 5 3 5 4,4
8 Кравченко Кристина Миколаївна 5 3 4 4,2
9 Чернявський Андрій Володимирович 4 4 5 4,2
10 Грицаєнко Юрій Аміранович 4 4 5 4,2
11 Мирошниченко Ігор Володимирович 4 3 4 3,7
12 Фатенко Сергій Валентинович 4 3 3 3,5
Конкурсна пропозиція:  Біотехнології та біоінженерія (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 1
1 Чернявська Єлизавета Григорівна 5 4 5 4,7
Конкурсна пропозиція:  Електроніка (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 0
1 Мордик Олександр Олександрович 5 5 5 5,0
Конкурсна пропозиція:  Електроніка (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 2
1 Єрмаков Іван Юрійович 4 4 5 4,2
2 Шамі Даніель Саламович 4 4 5 4,2
Конкурсна пропозиція:  Нафтогазова інженерія та технології (небюджетна)
Форма навчання: денна
1 Аббуд Маджид Халіл 4 4 3 3,8
Конкурсна пропозиція:  Нафтогазова інженерія та технології (небюджетна)
Форма навчання: заочна
1 Козін Олександр Валерійович 5 4 4 4,5
Конкурсна пропозиція:  Нафтогазова інженерія та технології (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 2
1 Козирець Сергій Геннадійович 5 5 5 5,0
2 Фик Ілля Михайлович 5 4 5 4,7
Конкурсна пропозиція:  Озброєння та військова техніка (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 7
1 Ліпейко Андрій Іванович 5 5 5 5,0
2 Шуть Олександр Юрійович 5 4 5 4,7
3 Бабіч Олексій Олександрович 5 4 4 4,5
4 Борзов Василь Сергійович 5 3 5 4,4
5 Красношапка Юрій Васильович 5 3 5 4,4
6 Мартиненко Олег Вікторович 5 3 5 4,4
7 Троценко Володимир Володимирович 5 3 4 4,2
8 Лінивцев Олександр Володимирович 4 4 4 4,0
Конкурсна пропозиція:  Озброєння та військова техніка (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 2
1 Цендра Георгій Вікторович 5 4 3 4,3
2 Шевченко Андрій Валерійович 5 3 4 4,2