Поздоровляємо аспіранта кафедри стратегічного управління Світлану Юріївну Луценко з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктор філософії. Захист відбувся в НТУ «ХПІ» 20 травня 2021 року. Тема роботи: «Моделі та методи формування підходу до управління проєктами у сфері інформаційних технологій». Науковий керівник: професор, доктор технічних наук І.В.Кононенко.
Поздоровляємо аспіранта кафедри стратегічного управління Світлану Юріївну Луценко з успішним захистом дисертації
![](http://web.kpi.kharkov.ua/pm/wp-content/uploads/sites/120/2021/05/Zashhita-Svety-1-1024x768.jpg)