Головне
Основним науковим напрямком кафедри є розробка моделей, методів, інформаційних технологій прогнозування, стратегічного управління, управління портфелями, програмами, проектами.
Наукові напрямки
- Розробка та впровадження методології, високоефективних методів, інформаційних технологій інтегрованого стратегічного управління, управління портфелями, програмами, проєктами розвитку соціально-економічних систем
- Комп’ютерне моделювання складних систем
Студентські наукові гуртки
Сучасна підготовка у технічному вищому навчальному закладі вимагає від студента освоєння великого блоку теоретичних знань та практичних навичок.
Науково-дослідна робота студентів, поряд з відвідуванням аудиторних занять та самостійною роботою, є важливою складовою частиною навчання студентів і підготовки висококваліфікованих спеціалістів. Тобто, фахівців здатних самостійно вирішувати професійні, наукові і технічні завдання та творчо реалізовувати отримані знання і навички.
Тематика студентських наукових гуртків на кафедрі наступна:
«Ефективне впровадження Agile-метолологій»
керівник – Гринченко Марина Анатоліївна
Ця тема досліджує різні аспекти гнучких методологій, які широко використовуються в управлінні проектами, розробці програмного забезпечення та інших секторах, що вимагають адаптивного планування та гнучкого виконання. Студенти беруть участь у дослідженні принципів, інструментів і практик, пов’язаних з Agile, зосереджуючись на тому, як ефективно впроваджувати Agile-фреймворки в різних організаційних контекстах.
Впроваджуючи методології Agile, організації можуть стати більш адаптивними, чуйними на потреби клієнтів і здатними швидше забезпечувати цінність.
«Інтелектуальна власність, основи ІТ-права»
керівник – Шуба Ірина Володимирівна
В реаліях сьогодення інтелектуальна власність відіграє важливу роль у житті кожної людини. Від перегляду сторінки у соціальній мережі до купівлі контрафактного товару, не усвідомлюючи того ми дуже часто постаємо перед вибором порушувати чиїсь права чи ні, як захистити власні права та як отримати винагороду за свої результати творчої/інтелектуальної праці.
Діяльність наукового гуртка спрямована на популяризацію права інтелектуальної власності серед молоді, розвиток творчих здібностей студентів з метою набуття ними фахових (професійних), особистісних, коґнітивних компетенцій, які вони зможуть застосовувати у період навчання, професійного та особистого життя.