Високі результати українських бадмінтоністів на етапі гран-прі Європи “YONEX Slovak Open 2017”

З 30 серпня по 2 вересня в Тренчині відбувся етап гран-прі Європи “YONEX Slovak Open 2017”. На цьому турнірі Україну представили провідні спортсмени, серед яких студенти НТУ «ХПІ»: Дар‘я Самарчанц (СГТ-42), Олександр Шмундяк (СГТ-45), Анна Міхалькова (СГТ-44), Владислава Лісна (СГТ-43) і Марина Ільїнська (СГТ-45). Наші спортсмени гідно представили свою країну, показавши красиву гру і високі результати. Жіноча пара Марина Ільїнська – Анна Міхалькова завоювали бронзові медалі турніру, а в фіналі жіночої одиночної категорії Марина поступилася Лаурі Саросі з Угорщини, ставши срібною призеркою. 3 місце зайняла Наталя Войцех з Дніпра. У чоловіків в парній категорії золото дісталося також українським бадмінтоністам з Дніпра Владиславу та Івану Дружченко. Вітаємо спортсменів та тренерів. БРАВО !!!