Профорієнтаційна робота.

В рамках плану проведення профорієнтаційної роботи у неділю, 28.01.2024 року о 12:00 за київським часом була проведена бесіда з учнями Харківського фахового коледжу спортивного профілю про можливості вступу до НТУ «ХПІ» на спеціальність «Фізична культура і спорт», а також про актуальну інформацію про НМТ у 2024 році.

Захід складався з 4-х блоків, а саме:

– у першому блоці розповідь була присвячена інформації про видатних спортсменів, які навчалися в НТУ ХПІ та своїми спортивними досягненнями та нагородами зробили вагомий внесок у спортивну славу України.

– у другому блоці була представлена актуальна інформація про Національний мультипредметний тест від Директора Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександра Сидоренка.

– у третій частині нашого заходу була надана інформація щодо умов та правил вступу на спеціальність «Фізична культура і спорт» у 2024 році.

– в останньому блоці бесіди всі бажаючі присутні на заході абітурієнти та їх батьки мали змогу задати будь які питання, які їх зацікавили стосовно вступу до НТУ «ХПІ».

Підводячи підсумок проведення даного заходу можна відмітити, що вся підготовлена інформація була викладена у повному обсязі, було задано ряд запитань, на які були надані вичерпані відповіді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *