Кафедра ПІІТУ готова до відкриття інноваційного центру

НТУ «ХПІ» та фонд K.Fund активно ведуть роботу зі створення інноваційного центру – кампуса UNIT.City, що поєднає ІТ-навчання, школу підприємництва та коворкінг. У кафедри програмної інжнеріі та інформаційних технологій управління НТУ «ХПІ» вже готові навчальні плани для проектного підходу до освіти, який буде реалізовуватися з залученням можливостей кампусу UNIT.City.

Інноваційний парк UNIT.City буде готовий вже в наступному році і надасть сучасну інфраструктуру для бізнесу в сфері високих технологій. Даний проект ініційований головою Наглядової ради НТУ «ХПІ», першим віце-президентом Українського союзу промисловців і підприємців, засновником фонду K.Fund, українським мільйонером Василем Івановичем Хмельницьким.
Сам Василь Іванович упевнений в необхідності створення подібних проектів: «Я хочу продемонструвати як швидко і кардинально можна втілювати зміни в життя: це стосується не тільки приміщення, а й способу мислення і підходів до управління».

Відео (https://www.facebook.com/vkhmelnytsky/videos/619799051747981/)
Проект сприятиме злиттю освіти і бізнесу, і спрямований на отримання студентами реальних знань і умінь, практичних навичок, необхідних в ІТ-галузі. Вступайте навчатися до кафедри ПІІТУ НТУ «ХПІ» – і ви зможете отримувати ІТ-освіту в сучасному і комфортному UNIT.City.
Детальніше про проект можна дізнатися на сайті http://unit.city/