Кафедра ПІІТУ НТУ «ХПІ» – організатор мітингу в рамках проекту MASTIS

25-26 жовтня на кафедрі програмної інженерії та інформаційних технологій управління НТУ «ХПІ» пройшов мітинг за проектом MASTIS, який присвячений поліпшенню магістерської програми в області інформаційних систем відповідно до потреб сучасного суспільства.

У заході взяли участь представники кафедри ПІІТУ, а також гості з інших ЗВО – члени групи з реалізації проекту: Марина Анатоліївна Вовк, Ольга Юріївна Чередниченко, Володимир Євгенович Сокол, Олександр Віталійович Шматко і Михайло Дмитрович Годлевський (НТУ «ХПІ»), Ірина Золотарьова, Анна Плеханова, Олексій Бесєдовський (ХНЕУ ім. С. Кузнеця), Євген Паламарчук (ВНТУ), Тетяна Ковалюк і Юрій Олійник (НТУ «КПІ»), Борут Вербер (Універсітет Марібор, Словенія), Рімантас Батлеріс (Каунаський університет, Литва), Пірфранко Равотто (AICA Італія), Дженс Бранк (Універістет Мюнстер, Німеччина), Жан-Юг Шоша і Жером Дармонт (Універістет Ліон-2, Франція).


В рамках знайомства з вузом гості відвідали музей історії НТУ «ХПІ», де більше дізналися про ведучий технічному університет України, а також почули про те, як кафедра ПІІТУ реалізує проект MASTIS в магістратурі спеціальності 126 «Інформаційні системи та технології» (спеціалізація «Програмне забезпечення інформаційних систем »).

В ході заходу Володимир Євгенович Сокол представив досвід пілотування курсу «Бази даних та сховища даних», який був створений в рамках проекту MASTIS. Магістранти розповіли про свої позитивні враження від лекцій, про те, що отримана інформація має практичне застосування.

Також представники кафедри презентували колегам програму подвійних дипломів, яка діє між НТУ «ХПІ» та Альпійсько-адріатичним університетом м. Клагенфурт. Ця практика дає студентам можливість не тільки проходити стажування в австрійському виші, але і отримати відразу два дипломи міжнародного зразка.

Після ланчу відбулася зустріч учасників MASTIS з представниками харківських ІТ-компаній, які поділилися позитивним досвідом співпраці з кафедрою ПІІТУ. Завдяки впровадженій на кафедрі системі дуального навчання магістранти отримали можливість більше часу приділяти практиці на базі ІТ-фірм.

26 жовтня в ІТ-центрі кафедри ПІІТУ пройшла зустріч гостей з викладачами кафедри, а також відбулося обговорення досягнутих на даному етапі результатів проекту MASTIS – зокрема, успішного пілотування курсу «Бази даних та сховища даних» в НТУ «ХПІ». Також учасники намітили найближчі цілі, які стосуються роботи над системою оцінки якості.