Вітаємо Соколова Дмитра з успішним захистом дисертації PhD!

24 липня 2026 року в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» відбувся успішний захист дисертації аспіранта кафедри програмної інженерії та інтелектуальних технологій управління Соколова Дмитра Дмитровича.

Дисертаційне дослідження на тему «Математичні методи та інформаційні технології оцінки стану та оптимізації напівмарковських систем в умовах малої вибірки вихідних даних» виконано за спеціальністю 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» галузі знань 15 «Автоматизація та приладобудування».

Щиро вітаємо Дмитра Дмитровича з успішним захистом дисертації та бажаємо подальших наукових здобутків, професійного розвитку, нових досліджень і успішної реалізації наукових проєктів.

Окремо вітаємо наукового керівника — Льва Григоровича Раскіна, доктора технічних наук, професора кафедри програмної інженерії та інтелектуальних технологій управління НТУ «ХПІ». Бажаємо міцного здоров’я, нових наукових досягнень, талановитих учнів і подальших вагомих результатів у підготовці висококваліфікованих фахівців.

Колектив кафедри програмної інженерії та інтелектуальних технологій управління НТУ «ХПІ» вітає Дмитра Дмитровича та його наукового керівника з успішним захистом і бажає подальших успіхів у науковій та професійній діяльності.

Поділитись: