Навчання у Люблянському університеті за програмою міжнародного обміну Erasmus+

Posted on Posted in Навчальний процес, Новини, Студентам

Шановні студенти!
З радістю повідомляємо вам, що наш університет уклав договір про академічну мобільність за програмою Еразмус+ з Університетом Любляни (University of Ljubljana), Словенія.

Угода передбачає 4 позиції для студентів на навчання та 3 позиції на тренування строком на 5 місяців. Навчання буде здійснюватись протягом осіннього семестру (з жовтня 2023 по січень 2024 року).

Головними передумовами для участі є бажання та відсутність юридичних підстав, які унеможливлюють виїзд за кордон на навчання.

Для виявлення бажання необхідно до 30 квітня підготувати та надати перелік наступних документів:

  1. Мотиваційний лист англійською мовою (якщо э така можливість, роздрукуйте та додайте власний підпис, підписаний варіант знову відскануйте)
  2. Документ, що підтверджує знання англійської мови щонайменше на рівні B2 (за шкалою CEFR), документ повинен мати підпис екзаменуючої особи чи установи, найбільш бажано мати сертифікат, який має міжнародне визнання (до прикладу, APTIS, IELTS, FCE, або подібний)
  3. Академічну довідку про академічну успішність (Transcript of Records), яка надається закладом вищої освіти в установленій формі за підписом директора навчально-наукового інституту

Скан-копії (електронні версії у форматі PDF) слід надсилати на адресу auts@khpi.edu.ua не пізніше 30 квітня.

Після обрання за конкурсом заявки претендентів буде передано до відділу міжнародних зв’язків НТУ “ХПІ” та розпочато процедуру реєстрації учасника обміну в офісі з міжнародних зв’язків Університета Любляни. (Майте на увазі: на цьому етапі може з’явитися потреба в підготовці та наданні додаткових документів, перелік яких визначається офісом з міжнародних зв’язків приймаючої інституції)

З подробицями про перебування та навчання в Університеті Любляни для закордонних студентів можна ознайомитися тут.

Якщо виникли питання, можете звернутися до начальника відділу міжнародних зв’язків НТУ “ХПІ” Гончарова Олександра Андрійовича (oleksandr.goncharov@khpi.edu.ua) або до координатора програми Erasmus+ в НТУ “ХПІ” Юлії Олим (yulia.olym@khpi.edu.ua). Подробиці щодо програми Erasmus+ в НТУ “ХПІ” дивіться за посиланням.