Профорієнтаційна діяльність у школах Харкова

Posted on Posted in абітурієнтам, події, різне
Викладачі та студенти нашої кафедри завжди користуються можливістю розповісти випускникам шкіл та професійних навчальних закладів про важливість обрання правильного місця для отримання перспективної та цікавої професії – кафедру автоматики та управління в технічних системах.
Викладач нашої кафедри, професор Гапон Анатолій Іванович днями завітав до Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 124 та поспілкувався з учнями 10-11 класів про переваги обрання таких напрямів, як компьютеризовані системи управління та автоматики, а також телекомунікації та радіотехніка, для побудови успішної професійної та наукової майбутньої кар’єри. Він розповів, яки перспективи має людина, яка обирає професію, тісно пов’язану з найсучаснішими технологіями, останніми досягненнями у науці та промисловості. Він показав приклади успішного працевлаштування наших випускників до передових підприємств в Україні та закордоном.
У бесіді з директоркою СШ №124 Пастуховою Юлією Володимирівною він домовися про запровадження плідної взаємодії між керівництвом нашої кафедри та адміністрацією школи, про інформування та сприяння участі випускників школи у профорієнтаційних заходах нашого університету, таких як Ніч науки, День відкритих дверей та Презентації напрямів та спеціальностей та ін.