Відеолекції з курсу “Цифрова обробка сигналів”

Posted on Posted in навчальний процес, студентам

Перехід до дистанційної форми навчання – це вже не забаганка, а вимога часу. Складно переоцінити можливість отримувати знання у зручній формі та звичному темпі, мати змогу користуватись інформативними методичними та навчальними матеріалами, змогу повторно переслухати або переглянути лекції. Особливо у часи, коли вирують пандемічні негаразди та виникає необхідність продуктивно поєднувати навчальний процес та трудову діяльність.

В цьому навчальному році ми розпочинаємо експериментальний проект з публікації онлайн-лекцій, що проводять викладачі нашої кафедри під час використання платформи Microsoft Teams. Записи лекцій будуть публікуватися на нашому кафедральному каналі Youtube. Студенти будь-якої форми навчання матимуть змогу передивитися лекції, які вони не змогли відвідати з якихось причин, або подивитися повторно, якщо не дуже добре засвоїли матеріал.

У проекті зголосилися прийняти участь декілька викладачів, серед них – к.т.н., професор Івашко Андрій Володимирович. Записи його лекцій публікуються на нашому каналі у вигляді окремого плей-листа.
До відеоряду будуть додаватися додаткові ілюстрації та формули для покращення сприйняття матеріалів курсу. Нагадуємо, що для вивчення курсу “Цифрова обробка сигналів” використовується навчальний посібник, автором якого є Івашко Андрій Володимирович. Посібник опублікований на сайті, його можно знайти за посиланням.