9 листопада кафедра взяла участь у дванадцятій міжнародній виставці «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2017», яка працювала за підтримки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та Департаменту освіти Харківської міської ради у приміщенні Палацу Спорту.  (Фото зліва – проф. Лаврова Інна Олегівна, справа – проф. Лаврова І.О. та проф. Сінкевич І.В.) 

Виставка стала важливою подією у житті обласного центру, вона допомогла багатьом випускникам визначитись з майбутньою професією, знайти свій шлях у житті. Традиційно були презентовані для широких кіл населення міста та області досягнення закладів освіти Харківщини, інших регіонів України, Європи та Азії, що сприяло випускникам шкіл та їх батькам зробити свідомий вибір навчального закладу, ознайомитися зі здобутками науково-педагогічних колективів та досвідом використання інформаційних технологій. Захід став помічником не тільки для старшокласників та їх батьків, а і для спеціалістів, які планують підвищувати рівень кваліфікації в Україні та за кордоном.

Цільова аудиторія заходу – старшокласники шкіл, випускники ПТУ, технікумів, студенти вишів, які на виставці мали змогу отримати відповіді від представників різних навчальних закладів щодо освітніх програм та факультетів.

На виставці було представлено понад 50 учасників — з України, а також заклади освіти, агенції та установи Австрії, Польщі, Словаччини, Словенії, США, Чехії, Туреччини, та інших країн. У списку постійних учасників – Харківський національний медичний університет, Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”, Національний аерокосмічний університет імені М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”, Харківський національний університет внутрішніх справ, Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, Університет фінансів та управління з Варшави, Університет Марії Кюрі-Склодовської з Любліну, курси іноземних мов, обласний центр зайнятості та інші. Учасники виставки мали можливість не тільки продемонструвати свої досягнення, а також встановити нові партнерські зв’язки. На спільному стенді Харківського національного університету радіоелектроніки та Університету економіки з м. Бідгощ (Польща) відвідувачі змогли дізнатись порядок отримання подвійного диплому, спеціалісти обласного центру зайнятості допомогли визначитись з майбутньою професією, зіграти у сучасні інтерактивні комп’ютерні ігри можна було на стенді ХНУРЕ «Кіберпростір».