19 та 20 квітня кафедра приймала участь у Першій МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІІЇ З СУЧАСНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ПЕРЕРОБКИ ПАЛЬНИХ КОПАЛИН. Директор ДП “УХІН”професор Ковальов Євген Тихонович виступив із привітанням, а також зробив важливу доповідь щодо сучасного стану розвитку вуглепереробної промисловості в Україні. Директо ННІ “ХТІ” Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” професор Рищенко Ігор Михайлович розповів про формування та розвиток кафедри Технології переробки нафти, газу та твердого палива.

Із доповідями виступили співробітники та аспіранти ДП “УХІН”, ДП “Гіпрококс” та кафедри Технології переробки нафти, газу та твердого палива, зокрема Білець Дар’я Юріївна зробила доповідь на тему “Переробка кам’яновугольних фусів з отриманням генераторного газу”

Слід зазначити, що подібні заходи відіграють дуже важливу роль у зміцненні співробітництва як на національному, так і на міжнародному рівні. Конференція пригорнула до себе увагу, а також викликала чималий інтерес, що є поштовхом для проведення подібних заходів у майбутньому.