📢 День відкритих дверей та Фестиваль науки Science is FUN! 

🗓 Дата: 17.11.2019, почато 0 10:00

🏛 Місце: Спорткомплекс НТУ “ХПІ”, м. Харків, вул.Алчевських, 50а. ⚠️УВАГА!!! У зв’язку з реконструкцією Молодіжного парку вхід тільки зі сторони вул.Алчевських⚠️.

🚩 Участь – безкоштовна. Знання – безцінні!

 

▶️ 17 листопада із нагоди Святкування Всесвітнього Дня Науки (UNESCO) для усіх, кто розділяє з нами думку, про необхідність поєднати науку та суспільство, прагне обмінюватися науковими знаннями та сприяти залученню молоді до науки, технологій та інновацій в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» відбудеться День відкритих дверей та Фестиваль Науки “Science is FUN!”

✅ В рамках фестивалю науки “Science is FUN!” на Вас чекає:

 • Зона робототехніки та інжинірингу 🤖
 • Лабораторно-експериментальна зона 👩‍🔬
 • Зона майстер-класів 👨‍🚀
 • Дискусійна панель: «Професії майбутнього» 😎
 • Виступи Рок-гуртів 🎤

✅ Також Ви зможете розпочати підготовку до Вступної кампанії 2020 року, а саме:

 • Розібратися в Правилах прийому та особливостях вступної кампанії 2020 року, а також дізнаєтесь, як уникнути помилок при вступі до ЗВО (ВНЗ).
 • Поспілкуватися з ректором ХПІ професором Євгеном Соколом, представниками інститутів, факультетів та кафедр вишу.
 • Пройти експрес-тестування ЗНО.

🏛 Святкування Всесвітнього Дня Науки (UNESCO) підкреслює важливість і актуальність науки в нашому повсякденному житті. Пов’язавши науку більш тісним зв’язком з суспільством, Всесвітній день науки для миру та розвитку націлений на забезпечення того, щоб громадяни були інформовані про розвиток науки. Це також підкреслює роль, яку вчені відіграють у розширенні нашого розуміння чудової, тендітної планети, яку ми називаємо домівкою, та для сталого розвитку суспільства. У 2019 році Всесвітній День Науки (UNESCO) буде присвячений темі відкритої науки – актуальній проблемі наукового співтовариства, яка також привертає все більшу уваги не наукового співтовариства. Давайте приймемо відкриту науку як інструмент для того, щоб зробити науку більш доступною, науковий процес більш інклюзивним та результати науки більш доступними для всіх!

 

Програма Дня Відкритих Дверей ХПІ та Фестивалю Науки “Science is FUN!”:

 1. Знайомство з ХПІ. Ректор НТУ «ХПІ», професор Євген Сокол розповість абітурієнтам та їхнім батькам про ХПІ, а також відповість на їхні запитання.
 2. Лекції від приймальної комісії на теми: «Особливості вступної кампанії та умов прийому 2020» та «Робота над помилками вступників попередніх років».
 3. Презентація та спілкування з представниками 43 спеціальностей, 170 освітніх програм, 5 інститутів та 4 факультетів, 89 кафедр. У ході заходу представлять презентаційні стенди інститутів, факультетів і кафедр ХПІ.
 4. Дискусійна панель: «Професії майбутнього» мотиваційні лекції від випускників ХПІ та роботодавців.
 5. Досліди та майстер-класи в лабораторно-експериментальній, робото-інженерній та зоні майстер класів.
 6. Експерес-тестування ЗНО.
 7. Презентації інноваційних освітніх проектів НТУ “ХПІ”
 8. Виступи рок-гуртів: Rebel Yell (Cover-band), ВЛ8 (Rock-band). Звук живий.

І це ще не все!

 Долучайтеся до нашої спільноти: офіційна сторінка події на Facebook