АБІТУРІЄНТУ 2021!

Кафедра КОМП’ЮТЕРНОЇ МАТЕМАТИКИ ТА АНАЛІЗУ ДАНИХ факультету комп’ютерних наук і програмної інженерії НТУ ХПІ пропонує зробити крок до вибору спеціальності разом з нами!

Студенти кафедри здобувають освіту за спеціальністю:

113 “Прикладна математика” (освітня програма “Інтелектуальний аналіз даних”, DATA SCIENCE і BIG DATA), яка входить до списку найбільш затребуваних у світі IT.

Обравши кафедру Комп’ютерної математики та аналізу даних, ви вибираєте сучасну та високоякісну підготовку, інноваційну освітню програму, впевненість в затребуваності професії. Випускники кафедри – успішні фахівці світу IT, що працюють в провідних світових компаніях: Google, Facebook, IBM, Amazon, Greed Dynamics, Samsung, Global Logic, Sigma Software.

Для того щоб ви могли більш детального познайомитися з кафедрою, наші студенти підготували спеціальний чат-бот @KMAD_bot, який відповість на всі ваші питання та допоможе розібратися в умовах вступу.

Етапи вступної кампанії 2021

при вступі на навчання на ОСНОВІ РЕЗУЛЬТАТІВ ЗНО

для здобуття ступеня бакалавра (денна форма навчання)‼️ 

🔸01 липня – початок реєстрації електронних кабінетів вступників;

🔸14 липня – початок прийому електронних заяв та документів;

🔸23 липня о 18.00 – закінчення прийому електронних заяв для вступників, які вступають тільки на основі сертифікатів ЗНО;

🔸28 липня – оприлюднення списку рекомендованих до зарахування вступників, які вступають на основі ЗНО за держ. замовленням;

🔸10 серпня – оприлюднення списку рекомендованих до зарахування вступників, які вступають на основі ЗНО за кошти фізичних та/або юридичних осіб;

🔸з 28 липня по 2 серпня о 18.00 – виконання вимог до зарахування вступниками, які вступають на основі ЗНО (подання оригіналів документів на бюджет);

🔸9 серпня до 12.00 – зарахування вступників за держ. замовленням;

🔸до 30 вересня – зарахування вступників за кошти фізичних та/або юридичних осіб (подання оригіналів документів на контракт).

Абітуріенти, що вступають на кафедру КМАД, здають документи до Приймальної комісії факультету комп’ютерних наук і програмної інженерії.

Контакти приймальної комісії: м. Харків, вул. Кирпичова, 2, навчальний корпус У2, кімната 506, тел. +380 (57) 707-65-11, або 097 583 82 29.

 

📌Корисні посилання для абітурієнтів НТУ “ХПІ”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *