Музей НТУ "ХПI"

Сайт музею історії НТУ "ХПІ"

By

Презентація та обговорення книги

           В музеї відбулася  зустріч з американським вченим з Корнельського університету ім.Френка Х.Т.Родса, Ітака, США, професором гуманітарних наук та доктором філософії  Кеті Карут –  авторкою ряду книг з питань травми та роботи з нею.

            Присутні молоді вчені-історики  НТУ “ХПІ” доценти Артем Харченко, Ігор Дворкін та Світлана Телуха, історики з ХНУ імені В.Н.Каразіна  та студенти  Інституту  механічної інженерії та транспорту  жваво   обговорювали підняті у книзі теми. Серед  них в сучасній Україні виокремлюється питання Голодомору і його наслідки, війн – Першої та Другої світової, а також  нинішньої війни на Донбасі. З одного боку, дати можливість людині проговорити її, немов поділитися  нею зі співрозмовником. З іншої сторони, почути травму і надати людині здатність опрацювати події минулого. Важливо, щоб людина вийшла з кола травми, докорінно змінила систему поглядів на життя, побачила нові способи виходу з того, чого не бачила раніше. 

          Зустріч була цікава та корисна. Студенти та присутні ставили питання.  Вони відчули важливість і глибину цієї теми для  сучасної України. 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *