27 березня кафедра «Теплотехніки та енергоефективних технологій» взяла участь у STEM-заході для учнів ліцею «Авторська школа Бойко».
Знайомство з кафедрами НТУ «ХПІ» відбувалося в укритті університету, де було організовано тематичні STEM-зони з демонстраційними моделями та експериментами.
Представники кафедри презентували основні напрями підготовки, висвітлили актуальність питань енергоефективності та продемонстрували приклади практичного застосування теплотехнічних процесів. Учні мали можливість поставити запитання та отримати змістовні відповіді щодо навчання і перспектив професійного розвитку.
Захід пройшов у доброзичливій та зацікавленій атмосфері та сприяв підвищенню інтересу учнів до STEM-дисциплін і інженерних спеціальностей.
Кафедра теплотехніки долучилася до STEM-заходу для школярів
