День відкритих дверей з ННІ Хімічних технологій та інженерії НТУ “ХПІ”
Новини 11:07 18 переглядів

🔥04 квітня 2024 року відбувся день відкритих дверей Навчально-наукового інституту Хімічних технологій та інженерії. В цьому заході прийняли учать завідувачка кафедри технології кераміки, вогнетривів, скла та емалей проф. Федоренко О.Ю. та професори Тараненкова В.В. і Борисенко О.М.
💥Учасники заходу мали можливість не тільки зануритись у світ хімії та технологій, але й дізнатися, як обрати перспективну спеціальність. Вони відвідали STEM-екскурсію “Хімія навколо нас”, взяли участь в Kahoot -вікторині та поспілкувалися з викладачами випускаючих кафедр інституту хімічних технологій та інженерії. Вперше, зустріч було проведено одночасно онлайн та офлайн в безпечному місці на території НТУ “ХПІ”.
🤩🧪STEM-зона кафедри технології кераміки, вогнетривів, скла та емалей була представлена Майстер-класом: Портрет в стилі поп-ар. Рop-art, скорочення від англ. popular art – популярне мистецтво. В останні роки він набув видозмін та значного комерційного успіху, збагативши своєю стилістикою сфери реклами, моди, дизайну тощо. За допомогою звичайного будівельного гіпсу та води були створені різні портрети, що викарбувані на затверділому гіпсі. Учасники заходу із задоволенням розфарбували ці портрети у стилі поп-арт, які стали чудовим подарунком для них. Це з легкістю можна зробити в домашніх умовах і отримати чудовий подарунок для близької людини.
Захід пройшов цікаво, весело та корисно!!!
💪Дякуємо дирекції Навчально-наукового інституту Хімічних технологій та інженерії за організацію цього чудового заходу!