💥 Профорієнтаційна робота кафедри з учнями 11-го класу Комунального закладу “Чугуївський ліцей №5” Чугуївської міської ради Харківської області 💥
Новини 20:52 25 переглядів

16 січня 2024 року в рамках профорієнтаційної роботи викладачі кафедри проф. Борисенко О.М., проф. Тараненкова В.В. та аспірант Кривобок А.В. провели он-лайн зустріч з учнями 11 класу Комунального закладу «Чугуївський ліцей №5» Чугуївської міської ради Харківської області. Презентація освітнього напряму «Керамічні, композиційні, скло- та наноматеріали для техніки, будівництва, медицини та арт-дизайну» відбулася у вигляді Kahoot-вікторини. Під час вікторини учасники мали змогу дізнатися більше про матеріали нашої профілізації, як традиційні, так і інноваційні, та області їх застосування. Переможцем став Олексій, який отримав маленький подарунок 🎁 від кафедри. 💯Було весело та корисно!!!

Викладачі кафедри висловлюють щиру подяку за допомогу в організації та проведенні заходу директору ліцею Фірсову Ігорю Васильовичу та заступнику директора з навчально-виховної роботи Бойко Наталії Миколаївні.