Профорієнтаційна робота кафедри зі студентами Відокремленого структурного підрозділу “Харківський комп’ютерно-технологічний фаховий коледж НТУ “ХПІ”
Новини 18:08 21 перегляд

🔥20 грудня 2023 року в рамках профорієнтаційної роботи викладачі кафедри проф. Борисенко О.М., проф. Тараненкова В.В. та доц. Кривобок Р.В. провели он-лайн зустріч зі студентами старших курсів Відокремленого структурного підрозділу “Харківський комп’ютерно-технологічний фаховий коледж НТУ “ХПІ”.
💯Презентація освітнього напряму «Керамічні, композиційні, скло- та наноматеріали для техніки, будівництва, медицини та арт-дизайну» відбулася у вигляді 🏆Kahoot-вікторини. Під час вікторини учасники мали змогу дізнатися більше про матеріали нашої профілізації, як традиційні, так і інноваційні, та області їх застосування.
🥇Переможницею стала Ангеліна Сергіївна, яка отримала маленький новорічний подарунок від кафедри 🎁. ✨Було весело та корисно!!!✨
Викладачі кафедри висловлюють щиру подяку за допомогу в організації та проведенні заходу директору коледжу Дідух Ірині Іванівні.