Стартап політехніків ICardy виграв конкурс бізнес-проектів

Розробка вчених НТУ «ХПІ» ICardy була визнана кращою на конкурсі серед жінок-підприємниць у фінальному етапі Women’s Pitch Day. Це конкурс бізнес-проектів STEM напряму (наука, технологія, інженерія, математика) серед дівчат від 18 років. Всього в змаганні взяли участь 100 команд-стартаперів зі всієї України. З них було відібрано двадцять сім, учасники яких пройшли десятиденне навчання, а потім презентували свої інноваційні ідеї в фіналі журі конкурсу. ХПІ представляла молода вчена вишу, аспірантка кафедри промислової та біомедичної електроніки Оксана Севрюкова.

На конкурсі серед жінок-підприємниць Оксана Севрюкова презентувала ноу-хау, створене вченими ХПІ. ICardy — перший в Україні доступний медичний онлайн-сервіс, який дозволяє об’єднати лікаря, пацієнта та професійний кардіомоніторинг. Підключаючись через свій електронний кабінет, медик може здійснювати тривалий моніторинг серця — знімати з реєстратора пацієнтів дані, які обробляються в хмарному сховищі та надаються у вигляді результатів. Стежити за станом пацієнтів можна в режимі реального часу за допомогою мобільного додатку.

«Ця перемога — важлива складова на шляху розвитку нашого стартапу. Це ще один крок для створення кращих медичних умов в області кардіомоніторингу в Україні», — розповіла молода вчена ХПІ.

Оксана Севрюкова також подякувала організаторам конкурсу Women’s Pitch Day за можливість знайти однодумців і менторів.

По завершенню заходу, було прийнято рішення створити співтовариство, членами якого стали всі учасниці проекту.

Довідка:

Конкурс серед жінок-підприємниць Women’s Pitch Day створений Центром «Розвиток КСВ» (ініціатива Дівчата STEM) і платформою з розвитку усвідомленого підприємництва n.cubator. Генеральний партнер — UKRSIBBANK BNP Paribas. Партнери проекту — компанії CISCO, WebEx, Lenovo. Національний партнер — Міністерство цифрової трансформації України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *