![День відкритих дверей Інституту енергетики, електроніки та електромеханіки НТУ «ХПІ».](http://web.kpi.kharkov.ua/pbme/wp-content/uploads/sites/161/2024/03/430678881_849233443673829_4574547496925247212_n-300x300.jpg)
2 березня 2024 співробітники та аспіранти кафедри промислової і біомедичної електроніки приняли участь у дні відкритих дверей від Інституту енергетики, електроніки та електромеханіки НТУ «ХПІ». Захід проводився у двох форматах: офлайн та з прямою онлайн трансляцією. Абітурієнтів познайомили з різними спеціальностями, в тому числі з 171 «Електроніка» та двома освітньо-професійними програмами «Електроніка» та «Електромобілі […]