Всеукраїнська науково-практична конференція «Філософія в сучасному світі» 2018

16-17 листопада 2018 року Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» разом з Харківським національним університетом будівництва та архітектури, Одеським національним університетом імені І.І. Мечникова, Київським національним Університетом ім. Т.Г. Шевченка, Київським Університетом права НАН України, Академією Військово – історичних наук і козацтва, Харківським науково-дослідним Інститутом козацтва відбулася перша Всеукраїнська науково-практична конференція «Філософія в сучасному світі», присвячена Всесвітньому Дню філософії, та 75 – річчю визволення м. Харкова.
Захід відбувся с 10.00 по 17.00 у конференц-залі Науково-технічної бібліотеки Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут». В рамках указаного заходу були проведені пленарне засідання та робота за тематичними секціями: філософські проблеми антропосфери та техносфери, філософські проблеми права та держави, культурні традиції України і сучасність. В роботі конференції взяли участь понад 50 науковців з різних міст України.
В рамках роботи конференції були висвітлені філософські культурологічні та політико-правові тенденції розвитку сучасної цивілізації та українського суспільства. Дискусійна проблематика тем доповідей викликала жваве обговорення, що забезпечило живу та щиру обстановку справжнього зацікавлення.
За підсумками проведення конференції опубліковано збірку тез доповідей.


Доктор філософських наук, професор Бойченко М.І.