Міжнародна діяльність

18-19 листопада 2022 р. пройшла ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Філософія в сучасному світі».

У доповідях учасників висвітлені актуальні філософськи проблеми сучасного суспільства та розвитку філософії науки і техніки, правові та соціокультурні питання української держави, питання духовного та фізичного здоров’я нації. У конференції брали участь не тільки викладачі та науковці НТУ «ХПІ», але також представники інших вишів України та гості з інших країн (Академічне Співтовариство Міхала Балудянського м. Кошиці, Щецинський університет, Університет Тлемсена, Литовський університет спорту, Університет Мишкольца). За результатами конференції було видано збірку.

Ви маєте можливість ознайомитись з матеріалами семінару за цим посиланням


5 травня 2022 р. відбувся міжнародний науково-методичний семінар «Організація та функціонування Е-освіти в умовах викликів та ризиків у сучасному глобалізованому світі».

Були присутні гості з університетів України, представники Китайської народної республіки і аспіранти кафедри філософії НТУ «ХПІ». Тема для обговорення знайшла відгуки з боку кожного присутнього. Особливість семінару ‒ глибокий аналіз Е-освіти в КНР, який було запропоновано з боку китайських аспірантів. Матеріали будуть користними і цікавими для всіх, хто використовує можливості Інтернету для організації і проведення занять.

Ви маєте можливість ознайомитись з матеріалами семінару за цим посиланням.


19 листопада 2021 р. відбулась ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Філософія в сучасному світі» .

У доповідях учасників висвітлені актуальні філософськи проблеми сучасного суспільства та розвитку філософії науки і техніки, правові та соціокультурні питання української держави, питання духовного та фізичного здоров’я нації.

У конференції брали участь не тільки викладачі та науковці НТУ «ХПІ», але також представники інших вишів України та  гості з інших країн (Академічне співтовариство Міхала Балудянського м. Кошиці, Щецинський університет, Університет Тлемсена, Литовський університет спорту, Мішкольцький університет).

Ви маєте можливість ознайомитись зі збіркою за цим посиланням.


26 лютого 2021 р. відбувся міжнародний науково-практичний семінар «Освіта і людина: сучасні виклики та актуальні практики».

У доповідях учасників були висвітлені актуальні філософськи проблеми сучасної освіти і людини, питання педагогічних практик, методології подання знань і виховання.

В семінарі прийняли участь 23 науковці  з України, Польщі, Китаю.

Ви маєте можливість ознайомитись зі збіркою за цим посиланням.


20 листопада 2020 р.  відбулась І Міжнародна науково-практична конференція «Філософія в сучасному світі», присвячена Всесвітньому Дню філософії, 75-річчю завершення Другої світової війни та 135-річчю заснування Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».

У доповідях учасників були висвітлені актуальні філософськи проблеми сучасного суспільства та розвитку філософії науки і техніки, правові та соціокультурні питання української держави, питання духовного та фізичного здоров’я нації.

У конференції прийняли участь   132 науковця з  України, Китаю, Литви, Словаччини, Польщі, Туреччини, Іспанії, Алжиру та ін.

Ви маєте можливість ознайомитись зі збіркою за цим посиланням.


З публікаціями професорсько-викладацького складу кафедри філософії  у міжнародних  виданнях ви маєте можливість ознайомитись за цим посиланням.