Міжнародна діяльність

19 листопада 2021 р. відбулась ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Філософія в сучасному світі» .

У доповідях учасників висвітлені актуальні філософськи проблеми сучасного суспільства та розвитку філософії науки і техніки, правові та соціокультурні питання української держави, питання духовного та фізичного здоров’я нації.

У конференції брали участь не тільки викладачі та науковці НТУ «ХПІ», але також представники інших вишів України та  гості з інших країн (Академічне співтовариство Міхала Балудянського м. Кошиці, Щецинський університет, Університет Тлемсена, Литовський університет спорту, Мішкольцький університет).

Ви маєте можливість ознайомитись зі збіркою за цим посиланням.


26 лютого 2021 р. відбувся міжнародний науково-практичний семінар «Освіта і людина: сучасні виклики та актуальні практики».

У доповідях учасників були висвітлені актуальні філософськи проблеми сучасної освіти і людини, питання педагогічних практик, методології подання знань і виховання.

В семінарі прийняли участь 23 науковці  з України, Польщі, Китаю.

Ви маєте можливість ознайомитись зі збіркою за цим посиланням.


20 листопада 2020 р.  відбулась І Міжнародна науково-практична конференція «Філософія в сучасному світі», присвячена Всесвітньому Дню філософії, 75-річчю завершення Другої світової війни та 135-річчю заснування Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».

У доповідях учасників були висвітлені актуальні філософськи проблеми сучасного суспільства та розвитку філософії науки і техніки, правові та соціокультурні питання української держави, питання духовного та фізичного здоров’я нації.

У конференції прийняли участь   132 науковця з  України, Китаю, Литви, Словаччини, Польщі, Туреччини, Іспанії, Алжиру та ін.

Ви маєте можливість ознайомитись зі збіркою за цим посиланням.


З публікаціями професорсько-викладацького складу кафедри філософії  у міжнародних  виданнях ви маєте можливість ознайомитись за цим посиланням.


З міжнародною діяльністю аспірантів спеціальності 033 “Філософія” ви маєте можливість ознайомитись за цим посиланням.