Новинка навчальної програми “Комп’ютерні науки” – виконання колективних проєктів на третьому курсі
Студенти розбилися на невеличкі проектні групи, самі визначилися із ролями; тож майбутні проект-менеджери, фронтенд/бекенд розробники, тестувальники та дизайнери вперше спробували себе як командні гравці. Ну і як же без фахівців з маркетингу? Їм також знайшлося застосування у представленні результатів розробки, а також визначенням шляхів їхнього подальшого просування.
Роботи виконувалися у години самостійної підготовки, щотижня відбувалися зустрічі в проектних групах, на яких обговорювалися поточні здобутки та визначався план дій на наступний тиждень. Тому одним із критеріїв оцінювання роботи є періодичність та своєчасність її виконання.
На ілюстрацііях: фрагменти захисту проектів студентами груп КН-321в та КН-322св.
![Захист проєктів КН-321в 1](http://web.kpi.kharkov.ua/say/wp-content/uploads/sites/84/2024/05/Zahist-proyektiv-KN-321v-1-1024x576.jpg)
![Захист проєктів КН-321в 2](http://web.kpi.kharkov.ua/say/wp-content/uploads/sites/84/2024/05/Zahist-proyektiv-KN-321v-2-1024x576.jpg)