Про кафедру

Мета та бачення

Логотип кафедри системного аналізу та інформаційно-аналітичних технологійМета

Метою кафедри системного аналізу та інформаційно-аналітичних технологій є забезпечення високоякісної освіти у галузі системного аналізу, комп’ютерних наук, видавництва та поліграфії. Ми прагнемо того, щоб підготовлені нашими викладачами фахівці були готові використовувати системний аналіз та інформаційно-аналітичні технології для розв’язання складних проблем у відповідних галузях.

Ми намагаємося надавати студентам фундаментальні теоретичні знання, розвивати практичні навички та технологічну культуру, щоб вони могли ефективно використовувати системний аналіз та інформаційно-аналітичні методи для аналізу, розробки і управління складними системами, а також впроваджувати сучасні інформаційні технології у галузі комп’ютерних наук, видавництва та поліграфії.

Бачення

Бачення кафедри полягає в тому, щоб стати визнаним центром навчання, досліджень та інновацій у галузі системного аналізу, комп’ютерних наук, видавництва та поліграфії. Ми прагнемо досягти цього шляхом проведення передових наукових досліджень, співпраці з промисловими та академічними партнерами, а також надання студентам можливостей для реалізації свого потенціалу і розвитку професійної кар’єри. Ми приймаємо активну участь у формуванні та розвитку сучасних підходів, технологій та практик у відповідних галузях, що сприятиме розвитку суспільства та науково-технологічного прогресу.

Головне

Кафедра системного аналізу та інформаційно-аналітичних технологій веде інтегровану підготовку бакалаврів і магістрів з комп’ютерних наук, системного аналізу та інформаційних технологій.

Викладачі кафедри системного аналізу та інформаційно-аналітичних технологій забезпечують високий рівень фундаментальної освіти та комп’ютерної підготовки, що відповідає найвищим міжнародним стандартам. Завдяки інтенсивної практичної підготовки з використанням сучасного обладнання навчання на кафедрі дозволяє випускникам легко адаптуватися в будь-якій сфері науково-технічної та суспільної діяльності.

Випускники кафедри здатні проектувати, створювати і експлуатувати комп’ютерні системи для аналізу, прогнозування і управління процесами в технічних, екологічних, економічних і соціальних складних системах.

Випускники працюють системними аналітиками, розробниками інформаційних систем, менеджерами проектів в державних і приватних установах України, а також у США, Канаді та країнах Євросоюзу.

Історії успіху

Анна Нікуліна

Анна Нікуліна

Анна Нікуліна У 2008 році отримала диплом з відзнакою на кафедрі САІТ НТУ «ХПІ». Ще під час навчання почала працювати у Харківському Інституті Автоматизації розробником баз даних для інформаційних систем атомних станцій. Своє професійне життя присвячує розробці та тестуванню програмного забезпечення. Одним з цікавих кроків у професійному розвитку був досвід роботи з AI та написання […]

0 comments

Тетяна Александрова

Закінчивши кафедру Системного аналізу та управління, вступила до аспірантури. У 2003 році захистила кандидатську дисертацію, а через 12 років – докторську дисертацію за спеціальністю 05.13.07 – автоматизація технологічних процесів. З 2001 року викладає на кафедрі Системного аналізу та управління, керує підготовкою магістрів і аспірантів. Має понад 90 наукових публікацій, в тому числі в журналах входять […]

0 comments

Олександра Самойлова

Олександра Самойлова, в 2016 році отримала диплом бакалавра, а в 2018 році – диплом магістра за спеціальністю «Системний аналіз». Почав у 2016 році працювати в ІТ-компанії “Cloud Works” на посаді Junior QA, через 5 років вже займала посаду Senior QA. Вказаний період запам’ятався участю у цікавому проєкті, присвяченому розробці хмарної платформи для оптимізації роботи великих […]

0 comments

Студенту

Абітурієнту

Чому саме?