Про кафедру

Мета та бачення

Логотип кафедри системного аналізу та інформаційно-аналітичних технологійМета

Метою кафедри системного аналізу та інформаційно-аналітичних технологій є забезпечення високоякісної освіти у галузі системного аналізу, комп’ютерних наук, видавництва та поліграфії. Ми прагнемо того, щоб підготовлені нашими викладачами фахівці були готові використовувати системний аналіз та інформаційно-аналітичні технології для розв’язання складних проблем у відповідних галузях.

Ми намагаємося надавати студентам фундаментальні теоретичні знання, розвивати практичні навички та технологічну культуру, щоб вони могли ефективно використовувати системний аналіз та інформаційно-аналітичні методи для аналізу, розробки і управління складними системами, а також впроваджувати сучасні інформаційні технології у галузі комп’ютерних наук, видавництва та поліграфії.

Бачення

Бачення кафедри полягає в тому, щоб стати визнаним центром навчання, досліджень та інновацій у галузі системного аналізу, комп’ютерних наук, видавництва та поліграфії. Ми прагнемо досягти цього шляхом проведення передових наукових досліджень, співпраці з промисловими та академічними партнерами, а також надання студентам можливостей для реалізації свого потенціалу і розвитку професійної кар’єри. Ми приймаємо активну участь у формуванні та розвитку сучасних підходів, технологій та практик у відповідних галузях, що сприятиме розвитку суспільства та науково-технологічного прогресу.

Головне

Кафедра системного аналізу та інформаційно-аналітичних технологій веде інтегровану підготовку бакалаврів і магістрів з комп’ютерних наук, системного аналізу та інформаційних технологій.

Викладачі кафедри системного аналізу та інформаційно-аналітичних технологій забезпечують високий рівень фундаментальної освіти та комп’ютерної підготовки, що відповідає найвищим міжнародним стандартам. Завдяки інтенсивної практичної підготовки з використанням сучасного обладнання навчання на кафедрі дозволяє випускникам легко адаптуватися в будь-якій сфері науково-технічної та суспільної діяльності.

Випускники кафедри здатні проектувати, створювати і експлуатувати комп’ютерні системи для аналізу, прогнозування і управління процесами в технічних, екологічних, економічних і соціальних складних системах.

Випускники працюють системними аналітиками, розробниками інформаційних систем, менеджерами проектів в державних і приватних установах України, а також у США, Канаді та країнах Євросоюзу.

Історії успіху

Антон Солохов

Відповідальний і працьовитий, завжди готовий прийти на допомогу менш кваліфікованому працівнику, веселун компанії Cloud Works, LDT.

0 comments
Євгенія Сотникова

Євгенія Сотникова

Євгенія Сотникова Євгенія Сотнікова, в 2011 році отримала ступінь магістра на кафедрі САІТ НТУ “ХПІ” за спеціальністю “Социальной информатики” та кваліфікацію інженера-математика-дослідника. Здобуті знання та наполегливість в їх подальшому вдосконаленні дозволили розпочати кар’єру Frontend Developer із використанням HTML, CSS, Javascript. В процесі подальшої роботи виконувала задачі, пов’язані з керуванням вмістом сайтів за допомогою CMS-систем WordPress, […]

0 comments
Максим Малько

Максим Малько

Максим Малько Максим Малько у 1995 році з відзнакою закінчив кафедру «Технічна кібернетика» НТУ «ХПІ» (саме таку назву на той час мала кафедра системного аналізу та інформаційно-аналітичних технологій) за спеціальністю «Прикладна математика». У тому ж році вступив до аспірантури, яку закінчив у 1998 році, після чого отримав посаду асистента кафедри. У 2004 році успішно захистив […]

0 comments

Студенту

Абітурієнту