Про кафедру

Мета та бачення

Логотип кафедри системного аналізу та інформаційно-аналітичних технологійМета

Метою кафедри системного аналізу та інформаційно-аналітичних технологій є забезпечення високоякісної освіти у галузі системного аналізу, комп’ютерних наук, видавництва та поліграфії. Ми прагнемо того, щоб підготовлені нашими викладачами фахівці були готові використовувати системний аналіз та інформаційно-аналітичні технології для розв’язання складних проблем у відповідних галузях.

Ми намагаємося надавати студентам фундаментальні теоретичні знання, розвивати практичні навички та технологічну культуру, щоб вони могли ефективно використовувати системний аналіз та інформаційно-аналітичні методи для аналізу, розробки і управління складними системами, а також впроваджувати сучасні інформаційні технології у галузі комп’ютерних наук, видавництва та поліграфії.

Бачення

Бачення кафедри полягає в тому, щоб стати визнаним центром навчання, досліджень та інновацій у галузі системного аналізу, комп’ютерних наук, видавництва та поліграфії. Ми прагнемо досягти цього шляхом проведення передових наукових досліджень, співпраці з промисловими та академічними партнерами, а також надання студентам можливостей для реалізації свого потенціалу і розвитку професійної кар’єри. Ми приймаємо активну участь у формуванні та розвитку сучасних підходів, технологій та практик у відповідних галузях, що сприятиме розвитку суспільства та науково-технологічного прогресу.

Головне

Кафедра системного аналізу та інформаційно-аналітичних технологій веде інтегровану підготовку бакалаврів і магістрів з комп’ютерних наук, системного аналізу та інформаційних технологій.

Викладачі кафедри системного аналізу та інформаційно-аналітичних технологій забезпечують високий рівень фундаментальної освіти та комп’ютерної підготовки, що відповідає найвищим міжнародним стандартам. Завдяки інтенсивної практичної підготовки з використанням сучасного обладнання навчання на кафедрі дозволяє випускникам легко адаптуватися в будь-якій сфері науково-технічної та суспільної діяльності.

Випускники кафедри здатні проектувати, створювати і експлуатувати комп’ютерні системи для аналізу, прогнозування і управління процесами в технічних, екологічних, економічних і соціальних складних системах.

Випускники працюють системними аналітиками, розробниками інформаційних систем, менеджерами проектів в державних і приватних установах України, а також у США, Канаді та країнах Євросоюзу.

Історії успіху

Вікторія Дегелер (Тарасова)

Вікторія Дегелер (Тарасова)

Вікторія Дегелер (Тарасова) отримала ступінь бакалавра з прикладної математики на кафедрі системного аналізу і управління НТУ «ХПІ», магістра по дизайну розумних систем в Технологічному Університеті Чалмерс, Швеція, та ступінь доктора філософії (PhD) в галузі розумних будинків в Університеті Гронінгена, Нідерланди. Працювала програмістом-дослідником в області штучного інтелекту в таких компаніях: Airbus (Великобританія), Amadeus (Франція), Insight Centre […]

0 comments
Максим Годлевський

Максим Годлевський

Годлевський Максим Олексійович, закінчив у 2018 році НТУ «ХПІ», здобув кваліфікацію: бакалавр з видавництва та поліграфії за спеціальністю 186 «Видавництво та поліграфія». Свій шлях у професію розпочав в 2015 році під час навчання в університеті, працюючи дизайнером у різних компаніях Харкова. З 2020 року працює графічним дизайнером та арт-директором у канадській студії дизайну «Oddbee». Займається […]

0 comments

Наталя Мисякіна

Наталія Мисякіна, в 2016 році здобула кваліфікацію бакалавр, а в 2018 – кваліфікацію магістр за спеціальністю «Системний аналіз». Під час навчання брала активну участь в студентському житті, обіймала посаду голови профспілки студентів факультету. Завдяки набутим в університеті навичкам та аналітичному мисленню під час навчання в магістратурі пройшла інтернатуру по тестуванню програмного забезпечення в компанії G5 […]

0 comments

Студенту

Абітурієнту