Історії успіху

Денис Калінін

Отримав ступінь магістра інформатики, аспірант кафедри системного аналізу та інформаційно-аналітичних технологій, один з провідних програмістів IT-компанії «Mede Analytics, Inc.». Автор навчального посібника, пов’язаного з IT-технологіями і отримав гриф Вченої ради НТУ «ХПІ».

0 comments

Тетяна Александрова

Закінчивши кафедру Системного аналізу та управління, вступила до аспірантури. У 2003 році захистила кандидатську дисертацію, а через 12 років – докторську дисертацію за спеціальністю 05.13.07 – автоматизація технологічних процесів. З 2001 року викладає на кафедрі Системного аналізу та управління, керує підготовкою магістрів і аспірантів. Має понад 90 наукових публікацій, в тому числі в журналах входять

0 comments

Артем Никульченко

Обдарований випускник НТУ “ХПІ”. З 2006 року вступив до лав професіоналів і почав своє трудове розвиток. з 2006 по 2008 займався розробкою Microsoft SSMA – програмного продукту компанії Microsoft для міграції баз даних. З 2008 по 2009 програміст в IBM Research Laboratory in Zurich, де займався розробкою інтелектуальної системи автоматичного визначення і виправлення неполадок в

0 comments

Тетяна Ігнатенко

З 2014 року працює на посаді QA Engineer в Reporting Team Cloud Works, LDT.

0 comments

Костянтин Соколінський

У 2005 році отримав ступінь бакалавра прикладної математики на кафедрі Системного Аналізу та Управління НТУ “ХПІ”. Під час навчання підтримував і розвивав комп’ютерну мережу рідної кафедри САіУ. У 2006 році проходив літнє стажування в компанії Google в рамках Google Summer of Code. У 2007-2008 році проводив дослідження на базі Нідерландської Організації Прикладних Наукових Досліджень в

0 comments

Володимир Нежданов

Отримав ступінь магістра аналітика систем, робочий шлях розпочав лаборантом на кафедрі Системного Аналізу та Управління, НТУ “ХПІ”. Завдяки професійній підготовці та цілеспрямовоності працював на позиціях розробника програмного забезпечення в Україні та Польщі. На даний момент є співробітником GE Healthcare в Австрії.

0 comments

Павло Воронін

Під час навчання підтримував і розвивав комп’ютерну мережу рідної кафедри САіУ. Паралельно з навчанням (на останніх курсах) працював розробником ПО (Oracle + Delphi) для складів і магазинів однієї Харківської ретейлингових фірми. Дане ПО і стало основою випускний дипломної роботи в 2005 р. Після отримання диплома спеціаліста працював в різних великих компаніях на різних позиціях: Філіп

0 comments

Наталя Мисякіна

Одна з останніх цінних поповнень Cloud Woks, молода і цілеспрямована з великим бажанням пізнавати нові аспекти роботи.

0 comments

Олександр Кованев

Отримав ступінь магістра з прикладної математики на кафедрі Системного Аналізу та Управління, НТУ “ХПІ”. Працює в одній з найбільших телекомунікаційних компаній Європи – Telenor, на даний момент керує розробкою проектів, пов’язаних з Telenor Big Data. Читає курс лекцій з програмування від компанії Team International. Багато подорожує.

0 comments

Вікторія Дегелєр (Тарасова)

Отримала ступінь бакалавра з прикладної математики на кафедрі Системного Аналізу та Управління, НТУ “ХПІ”, магістра по дизайну розумних систем в Технологічному Університеті Чалмерс, Швеція, і доктора філософії (PhD) в області розумних будинків в Університеті Гронінгена, Нідерланди. Працювала програмістом-дослідником в області штучного інтелекту в таких компаніях, як Airbus (Великобританія), Amadeus (Франція), Insight Centre for Data Analytics

0 comments

Олександр Гончаров

Випускник кафедри Системного аналізу та управління 2005 року. Під час навчання активно розвивав комп’ютерну інфраструктуру рідної кафедри. Будував IT інфраструктури для мультінаціонaльних компаній таких як: Vodafone, IHS Markit, Liberty Global. В даний момент архітектор хмарних решeній в FedEx.

0 comments

Сергій Луговий

Надійний і відповідальний співробітник Cloud Works. З 2013 року працює і саморозвивається в сфері програмування. В даний момент займає позицію iOS/Android Developer.

0 comments

Олена Самарська

Цінний співробітник Cloud Works, LDT. Працює в компанії починаючи з 2010 року. Лідерські якості та вміння оперативно вирішувати будь-які завдання, дозволили Олені стати Development Projects Coordinator. Амбіційність, креативність і організованість підкріплюється і високими кваліфікаційними навичками набутими під час навчання.

0 comments

Антон Солохов

Відповідальний і працьовитий, завжди готовий прийти на допомогу менш кваліфікованому працівнику, веселун компанії Cloud Works, LDT.

0 comments

Олександра Самойлова

Одна з недавніх, але не менш обдарованих співробітників Cloud Works, випускниця кафедри. Високий рівень вузівської підготовки дає свої плоди. QA Engineer з великим потенціалом.

0 comments

Ольга Безменова

Отримала ступінь магістра системного аналізу та управління. Закінчила аспірантуру НТУ “ХПІ”. Бізнес-аналітик IT-компанії «Cloud Works Ltd». Автор чотирьох статей, опублікованих в журналах, що входять в міжнародні наукометричних баз даних. Автор навчального посібника, пов’язаного з IT-технологіями і отримав гриф Вченої ради НТУ “ХПІ”.

0 comments

Євген Чіковані

Щоденна робота полягає в налагодженні та підтримці працездатності локальної мережі офісу, робочих станцій (Windows 7 – 10), серверів (Windows Server 2003 – 2016). Крім того, настроювання робітничого середовища на Google Cloud Platform. Взаємодія зі службами підтримки датацентрів і вендорів.

0 comments

Ганна Ігнатенко

Прийшовши в Cloud Works чотири роки тому простим Junior, Анна зайняла впевнену позицію і з кожним днем ​​доводить свій рівень і високу кваліфікацію.

0 comments

Юрій Дорофєєв

Випускник кафедри Технічної кібернетики (перша назва кафедри Системного аналізу та інформаційно-аналітичних технологій). Після закінчення аспірантури захистив в 1995 році кандидатську, а в 2016 році – докторську дисертацію за спеціальністю 05.13.07 – автоматизація процесів керування. З 1993 року є викладачем кафедри, а з 2016 року – вченим секретарем спеціалізованої вченої ради з захисту кандидатських та докторських

0 comments