ХПІ – ЛІДЕР ОСВІТНІХ ІННОВАЦІЙ
Кафедрою «Соціології і публічного управління» та співробітниками відділу забезпечення якості освітньої діяльності була підготовлена робота «Якість вищої освіти як об’єкт публічного управління: обґрунтування та особливості актуалізації» за яку Національний технічний університет «ХПІ» вчергове отримав почесне звання «Лідер інновацій в освіті» (Мороз В.М., Тищук О.М., Мороз О.В, Мороз С.А. Якість вищої освіти як об’єкт публічного управління: обгрунтування та особливості актуалізації. Вісник НУЦЗУ. Серія: Державне управління. 2024. Вип. 1 (20). С. 76–89 http://repositsc.nuczu.edu.ua/bitstream/123456789/20360/1/33Moroz.pdf)
Національний технічний університет «ХПІ» вчергове отримав почесне звання «Лідер інновацій в освіті», золоту медаль, дипломи та сертифікати на 16-й Міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті». Була відзначена робота, присвячена якості вищої освіти як об’єкту публічного управління: обґрунтування та особливості актуалізації. Її автори – співробітники відділу забезпечення якості освітньої діяльності та кафедри соціології і публічного управління ХПІ. Найвищої оцінки журі отримала також представлена стратегія створення та забезпечення сталого розвитку Інноваційної екосистеми Харківського Політеху. Робота створена в рамках гармонізації діяльності НТУ «ХПІ» з Цілями сталого розвитку ООН. Захід об’єднав майже 300 учасників із України, Польщі, Литви, Румунії, Угорщини та Естонії. Загалом на конкурси виставки, яка відбулася у Києві, було подано 272 роботи.
16-та Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» стала локацією для обговорення освітянами і науковцями важливих проблем і перспектив інноваційного розвитку сфери освіти, пошуку дієвих рішень задля майбутнього розвитку незалежної України. Привітання учасникам, організаторам і гостям заходу надіслали президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень та директор Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Євген Баженков.
Оргкомітет виставки висловив щиру подяку всім її учасникам за продуктивну роботу, цікаві дискусії, професійну атмосферу, власну високу потребу й зацікавленість в успішному вирішенні освітніх проблем в умовах жорстких випробувань і цивілізаційних викликів, за щире прагнення до значущих змін, спрямованих на інтеграцію української освіти до європейського простору.