[su_slider source="media: 1660,1661,1659" limit="100" link="image" title="no" pages="no" autoplay="0" speed="0"][su_slider source="media: 632,631,291,290,289,288" title="no" autoplay="0"][/su_slider]
31 січня - 2 лютого 2018 року працюватиме ХV Міжнародна методична школа-семінар «Сучасні педагогічні технології в освіті». Відкриття школи і пленарне засідання з презентаціями усіх її заходів відбудеться 31 січня о 10:00 в ауд. 12 РК.
1 лютого з 12:00 до 14:00 в ауд 702. У-1 відбудеться педагогічна майстерня "Роль музейної педагогіки у формуванні духовної культури майбутніх фахівців"
Керівники — проф. Петутіна Олена Олександрівна, проф. Красіков Михайло Михайлович, доц. Маліков Василь Володимирович.
Сучасна музейна педагогіка з її ставленням до музею як моделі багатомірного світу в роботі зі студентами намагається перейти від традиційного просвітництва до індивідуально-розвиваючого спілкування на експозиції. При цьому музейне спілкування здійснюється за різними напрямками, серед яких: інформування, пізнання, творчість, дозвілля.
Серед найважливіших принципів, що забезпечують сучасний рівень музейно-педагогічної діяльності: 1) інтеграція музейного та освітнього контекстів, розвиток умінь і навичок на основі спеціальних навчальних програм; 2) спадкоємність в освоєнні музейного простору; 3) діалогічність, що визначає взаємодію педагога й студента з музейними експонатами; 4) цілісність проживання історичної та художньої інформації; 5) радість спілкування, що сприяє насолоді мистецьким твором для «вдосконалення душі й тіла»; 6) креативність, що дозволяє зробити кожного відвідувача співпричетним до творчості.
Мета майстерні: презентація нових методик щодо проведення у вищих навчальних закладах краєзнавчих екскурсій, наукових досліджень, конкурсів творчих студентських робіт, етнографічно-краєзнавчих експедицій та культурологічних фестивалів.
Запрошуємо наших колег до участі в цій педагогічній майстерні!