18 жовтня 2015 року о 14.00 в Харківському історичному музеї імені Миколи Сумцова в рамках проекту «Музейне сподвижництво Миколи Сумцова: наслідуємо і продовжуємо» відбудеться ексклюзивний інтерактивний музейний захід "Ой не ходи, Грицю, та й на вечорниці, бо на вечорницях - дівки-чарівниці".
Під час імпровізованих вечорниць обговоримо особливі правила їх проведення, а також «досвіток» і «братств». Пограємо в народні ігри, поспіваємо, а також наліпимо вареників-пирхунів.
Захід проводить старший науковий співробітник науково-методичного відділу, к.і.н. Олена Щербань.
![Олена Щербань's photo.](https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-0/s480x480/12036826_1041551779210797_751422628745260852_n.jpg?oh=bd01c6bdfac3782633a68440fb530621&oe=56650726)