«Інформаційні технології підтримки прийняття управлінських рішень» – спеціальність найближчого майбутнього

Освітня програма «Інформаційні технології підтримки прийняття управлінських рішень» (спеціальність 122 «комп’ютерні науки») передбачає підготовку фахівців в області прийняття рішень в програмній інженерії.Протягом наступних 5-7 років інтелектуальні роботи багато в чому замінять фахівців в області кодування і тестування програмного забезпечення, тому найперспективнішою в області розробки ПЗ в даний час є освіта, пов’язана з підтримкою прийняття управлінських рішень.
Дана освітня програма базується на наступних спеціальностях в області розробки ПЗ:
– «Бізнес-аналітика програмної інженерії»,
– «Управління проектами в програмної інженерії»,
і є основою для поглибленого вивчення цих спеціальностей в магістратурі кафедри програмної інженерії та інформаційних технологій управління.

Студенти ОП «Інформаційні технології підтримки прийняття управлінських рішень» братимуть участь в роботі інноваційного кампусу, що поєднує ІТ-навчання, школу підприємництва та коворкінг. Кампус UNIT.City надасть для студентів сучасну інфраструктуру для вивчення ІТ-технологій. У цьому кампусі студенти кафедри зможуть навчатися на основі проектного підходу до утворення в області ІТ-технологій, який базується на світовому досвіді провідних університетів США і Європи.
Обирай спеціальність майбутнього – «Інформаційні технології в підтримці прийняття управлінських рішень»!

Завідувач кафедри програмної інженерії та інформаційних технологій управління, д.т.н., проф. М.Д. Годлевський