Посвята у студенти – 1 курс

Posted on Posted in вступ, події, студентам

Харківський Політех запрошує першокурсників на онлайн-подію «Посвята у студенти ХПІ 2022», яка відбудеться завтра, 11 вересня об 11:00. У програмі — вітальна промова ректора НТУ «ХПІ» Євгена Сокола, зустрічі з директорами інститутів, цікава вікторина із призами «Знайомство з ХПІ» та багато іншого.

Підключайтеся за посиланнями нижче!

1. Перша частина. Початок об 11:00.
Вітальне слово ректора НТУ “ХПІ” Сокола Євгена Івановича та традиційна частина посвяти у студенти Харківського Політеху.

2. Друга частина. Початок об 11:30.
Зустріч першокурсників з директорами своїх інститутів. Інститут комп’ютерного моделювання, прикладної фізики та математики (ІКМ), директор Ларін Олексій Олександрович.

3. Третя частина. Початок о 12:30.
Kahoot-вікторина “Знайомся з ХПІ!”. Цікаві ведучі, круті питання, корисна інформація та подарунки переможцям! Для участі в вікторині необхідно або два пристроя (комп’ютер та смартфон), або на комп’ютері відкрити два вікна у браузері: підключіться до відео-трансляції, та зайдіть на сайт вікторини. (на смартфоні можна використати застосунок kahoot). Інші інструкції та правила нашої вікторини дізнаєтесь вже у прямій трансляції від наших ведучих.

Чекаємо на вас!