AMC Bridge та НТУ «ХПІ» підписали договори про співробітництво, практику та дуальну освіту

10 вересня в НТУ «ХПІ» відбулась зустріч представників компанії AMC Bridge, Юрія Михайловського та Надії Івашової, з ректором НТУ «ХПІ» Євгеном Соколом, директором інженерно-фізичного інституту Олексієм Ларіним та доцентом кафедри комп’ютерного моделювання процесів та систем Володимиром Мєтєльовим. Під час зустрічі підписано договори про співробітництво, практику та дуальну освіту та обговорені подальші кроки по співпраці. 

AMC Bridge — одна з 15 ІТ-компаній світу, що спеціалізується на розробці інженерного програмного забезпення. Компанія розробляє програмні рішення для проєктування, конструювання та виробництва. Розробки AMC Bridge застосовуються у будівництві, машино- та авіабудуванні, а також в архітектурі та робототехніці. Компанія співпрацює із такими відомими компаніями як Autodesk, Microsoft, PTC та Siemens, а також технологічними стартапами. Фахівці AMC Bridge працюють над софтом для реального інженерного обладнання, тому розробки компанії залишаються на ринку надовго. 

Головний офіс розташований у США, а в Україні центри розробки функціонують у Дніпрі, Хмельницькому, Сумах, Чернівцях та Львові. Долучитись до AMC Bridge можна з будь-якого міста України. Також представництва компанії є у Великій Британії, Німеччині, Австрії та Японії. Щороку AMC Bridge відзначається різними світовими й українськими рейтингами та нагородами. Серед них: Inc. 5000, Global Outsourcing 100, Financial Times, DOU TOP-50, DOU Best IT Employer та ін.