Національного технічного університету "ХПІ"

Міжнародна діяльність

Дмитро Чижиков, студент групи ХТ-Н320

Починаючи з 2019 року кафедри інституту плідно співпрацюють зі Стамбульським технологічним університетом ITU в рамках програми Erasmus+, що діє за підтримки Євросоюзу. Програма Erasmus передбачає короткострокові та довгострокові стажування як для студентів, так і для викладачів з метою підвищення професійного рівня, налагодження нових творчих зв’язків та набуття корисного досвіду співпраці з іноземними вишами

На фото –  студент групи ХТ-Н320 Дмитро Чижиков, якому випала чудова можливість прийняти участь у цій програмі стажування. Дмитро провів у Стамбулі 3 місяці, де встигав успішно навчатися та подорожувати.

Зазначимо, що кожен студент має можливість бути залученим до програми Erasmus+.

Наші випускники із числа іноземних громадян:

Барах Ахмед Марван Мохаммед

Студент з Катару Барах Ахмед Марван Мохаммед отримав ступінь бакалавра в 2021 році за ОП «Технології переробки нафти, газу та твердого палива» . Відгук студента:

«Навчатися було цікаво та не складно, тому що кафедра завжди допомагала та підтримувала. Мав змогу отримати корисні знання з переробки нафти та отримання широкого діапазону палив, що є дуже цінним для роботи в Катарі. Нажаль, через війну не можу продовжити навчання в магістратурі, але підтримую зв’язок з викладачами та з великою вдячністю згадую про університет та кафедру»

Акрам Шорбажи

Акрам Шорбажи – провідний технолог на нафтопереробному заводі в м. Захрані , Ліван

Махмуд Ахмед Набиль

Махмуд Ахмед Набиль (Ліван). У 2022 р. закінчив магістерську роботу, підготував до захисту дисертацію на здобуття вченого звання доктора філософії, систематично представляє кафедру і університет на конференціях

Фамілусі Фунсо

Фамілусі Фунсо

Працює в нафтовидобувній  компанії Netco, Лагос, Нігерія. Інженер з обслуговування та експлуатації трубопроводів

Аль-Кархи Омар

Аль-Кархи Омар.

Провідний технолог в «Karpatia gas company»,  Чехія

Аль-Джизані Каррар 

Аль-Джизані Каррар, 2021 року випуску.

Провідний інженер в нафтовидобувній компанії в Басрі, Ірак

 

 

 

 

Мова