Національного технічного університету "ХПІ"

Наші випускники

Копилов Сергій

Доброго дня!

Мене звати Копилов Сергій. Я випускник НТУ ХПІ 2003 року кафедри пластичних мас та біологічно активних полімерів.

Закінчивши коледж та отримавши диплом  з відзнакою молодшого спеціаліста за спеціальністю економіст я вирішив стати більш освіченою людиною  та обрав технічний ВНЗ, а саме наш рідний ПОЛІТЕХ.

До вибору спеціальності я підходив ретельно, вивчаючи  потреби в матеріалах та технологіях в сучасному житті. Тому мій вибір свідомо впав на кафедру ТЕХНОЛОГІЇ ПЛАСТИЧНИХ МАС та БІОЛОГІЧНО АКТИВНИХ ПОЛІМЕРІВ.

Після випуску я працював керівником виробничого підрозділу науково-дослідного інституту ЛАКОФАРБОПОКРИТТЯ

З 2015 року був співзасновником та був керівником  компанії HIMMEL CHEMICAL PETROLEUM, яка займалася  виробництвом побутової хімії , професійних миючих та дезінфікуючих засобів. Ми були постачальниками продукції до Міністерства Оборони України, Укрзалізниці, департаментів соціального захисту , освіти та охорони здоров’я. 

Компанія була в номінації на премію ВИБІР КРАЇНИ у 2018-2019 роках.

Я дуже вдячний рідному ХПІ за  особистий розвиток та знання. Молодим людям які тільки починають шукати свій шлях по житті я рекомендував би починати з технічної спеціальності, тому що вона найкраще прокачає ваш мозок для подальшої реалізації Вас як людини. 

І для цього найкращий вибір  – це НТУ ХПІ!

 

Ілля Фик

Привіт! Мене звати Ілля.

Я випускник магістратури НТУ ХПІ 2018 року кафедри Видобування нафти газу і конденсату.

Навчання було доволі різноманітним та розвиваючим у багатьох сферах. Роки навчання пройшли  цікаво, поступово я накопичував знання в моїй спеціальності (Нафтогазова інженерія та технології), періодично були екскурсії на виробництво, а також я приймав активну учать у науковій діяльності і декілька разів їздив на конференції в Україні та поза її межами (Німеччина та Хорватія). Ще мені випала можливість попасти на програми міжнародних грантів за рахунок співробітництва ХПІ з ВНЗ інших країн,  і я проходив стажування,  проживаючи безкоштовно із міжнародною стипендією в Туреччині та Німеччині.

Після випуску мені вдалося працевлаштуватися в декілька фірм, а останньою, на якій я працюю і зараз, є міжнародна сервісна компанія Schlumberger. Я влаштувався як Польовий Інженер і успішно просуваюсь по кар’єрі, спочатку  працював тільки в Україні, але з часом поступово почав працювати і за кордоном на землі та посеред моря, між гір та у пустелях. Кожна робоча поїздка стає окремою пригодою.

Усюди,  де я був,  я спілкувався з людьми багатьох країн та культур. Я відвідав багато країн і усюди мої знання ставали у нагоді і я був радий, що мої знання були на рівні з  студентами-випускниками з інших країн.

Я щиро вдячний своєму улюбленому ВНЗ – НТУ «ХПІ». Він надав мені необхідні знання та навички і допоміг вирости як особистість.  Я бажаю усім наступним абітурієнтам та випускникам удачі. Будьте активними та завжди шукайте можливості!

 

Олександр Борисенко

Мене звати Олександр Борисенко, кандидат технічних наук, старший науковий співробітник. Я працюю директором  Державного підприємства Державний науково-дослідний вуглехімічний інститут (УХІН).

Я потомствений коксохімік і в мене не було навіть питань – куди вступати по закінченні середньої школи. Звичайно, до нашого рідного ХПІ на кафедру технології переробки нафти, газу і твердого палива. Веселе і безтурботне студентське життя змінилося трудовими буднями, проте я з любов’ю і щирою подякою згадую свою Alma Mater, адже перші навички, знання та вміння в царині вугле- і коксохімії я отримав саме там. Навесні вже моя донька Олександра буде захищати магістерську випускну роботу за освітньою програмою «Технології переробки нафти, газу і твердого палива». Я вважаю, що в сучасному світі, коли ставка на так зване «постіндустріальне суспільство» не спрацювала, інженерна освіта набуває величезного значення. Сучасна цивілізація базується на інжинірінгу і виживе вона саме завдяки політехнікам.

Мова