Захист проєктних робіт першого курсу

20-21 травня 2021 року в рамках впровадження освітнього проєкту з підготовки фахівців в області «Data Science», основаного на реалізації принципу проєктного навчання, відбувся захист проєктних робіт першого курсу групи КН- 120 кафедри КМАД.

На захисті було представлено продукти семи проєктних груп. Кожна група студентів працювала над своїм проєктом в декілька стадій. Спочатку кожна команда склала технічне завдання на основі задачі, отриманої від замовника, з урахуванням усіх необхідних даних для розробки продукту. Проєктним группам необхідно було чітко сформувати план дій та види робіт, строки їх виконання, розподіл завдань між учасниками групи і контроль їх виконання.

На кожному етапі з проєктними групами тісно співпрацювали куратори та консультанти проєктів – викладачі кафедри КМАД. Проєктні групи впорались з поставленими завданнями на відмінно!!

В кожній роботі були чітко сформульовано мету, формальні та змістовні постановки задачі, сформульовано математичну модель, розглянуто методи та алгоритми розв’язання задачі, виконано програмну реалізацію алгоритмів, проведено презентацію проєкту.

Вітаємо студентів із блискучим захистом робіт, бажаємо успіхів і розвитку в подальшому! Також велика вдячність кураторам і консультантам за проведену роботу, за досвід і прагнення підготувати висококваліфікованих фахівців!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *