🎓 21 травня 2026 р. завідувачка кафедри туризму і готельно-ресторанного бізнесу НТУ «ХПІ» Наталія ЯКИМЕНКО-ТЕРЕЩЕНКО взяла участь та виступила на пленарному засіданні VI Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених з міжнародною участю «Інновації, гостинність, туризм: наука, освіта, практика», що відбулася на базі Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського.
Під час пленарного засідання було висвітлено актуальні питання розвитку сфери туризму та гостинності, сучасні виклики галузі, інноваційні підходи до підготовки фахівців, а також перспективи міжуніверситетської співпраці у сфері науки й освіти.
Участь у таких наукових заходах сприяє розвитку академічного партнерства, обміну досвідом між науковцями та практиками, а також популяризації сучасних підходів до розвитку індустрії гостинності й туризму в Україні.
Щиро дякуємо організаторам конференції за можливість долучитися до фахового наукового діалогу! 🤝✨
