Міжнародна праця Шматко Тетяни Валентинівни в 2022 році

Науково-дослідна робота в SAPIENZA University of Rome

Науково-дослідна робота Шматко Тетяни Валентинівни SAPIENZA University of Rome

У 2022 році доцент кафедри Вищої математики Шматко Тетяна Валентинівна була нагороджена грантом для проведення науково-дослідної роботи в SAPIENZA University of Rome (Римський університет Ла Сап’єнца), отримавши посаду Visiting Professor (запрошеного професора) в Сап’єнца на 4 місяці для професорів, які перебувають у небезпечному становищі через конфлікти.

Науково-дослідна робота Шматко Тетяни Валентинівни SAPIENZA University of Rome

Шматко Т.В. була прийнята до наукової групи Prof. Lacarbonara, що очолює Department of Structural and Geotechnical Engineering (Департамент інженерно-геотехнічного будівництва), де виконувала дослідницьку роботу за напрямком «Дослідження нелінійних вільних коливань геометрично нелінійних функціонально-градієнтних сендвіч-пористих пластин різної форми та граничних умов за новим підходом на основі застосування теорії R-функцій та варіаційного методу Рітца». Також Шматко Т.В. була включена до організаційного комітету Третьої міжнародної конференції з нелінійної динаміки (NODYCON 2023), яка відбудеться в Римі 18-22 червня 2023 року.

Співпраця з провідними співробітниками University of Modena and Reggio Emilia UNIMORE

Співпраця з провідними співробітниками Університету Модена

У травні 2022 року доцент кафедри Шматко Тетяна Валентинівна отримала грант University of Modena and Reggio Emilia UNIMORE, Italy (Університету Модени та Реджо-Емілії, Італія), що надається іноземним професорам та дослідникам, які покликані співпрацювати з провідними співробітниками Університету Модена. У рамках цього гранту Шматко Т.В. проводила тематичні освітні заходи для студентів магістерських курсів та аспірантів цього Університету. Вона мала міжнародну співпрацю з науковою групою Department of Engineering «Enzo Ferrari» (Департамент Інженерії «Enzo Ferrari») та брала участь у практичному експерименті за напрямком «Коливання пластин складної форми: експериментальний модальний аналіз, метод скінченних елементів та метод R-функцій».

Співпраця з провідними співробітниками Університету Модена

У складі наукової групи, яку очолює Prof. Pellicano, Шматко Т.В. займалася застосуванням інноваційних методів і таких технологій, як адитивне виробництво та 3D-принтери, що є все більш популярним, як на етапі проєктування, так і на етапі виробництва. Результат поєднання практичного експерименту та аналітичного підходу підтвердив профіт отримувати доступні, надійні та універсальні методи, які дозволяють моделювати поведінку композитних конструкцій зі складними формами та різними граничними умовами.