💥Сьогодні команда кафедри маркетингу НТУ «ХПІ» зустрілась із школярами Харківської загальноосвітньої школи №5, Харківської гімназії №86, Харківським ліцею №87.
🙌Зустріч була присвячена майбутньому наших школярів, вибору їх майбутньої професії та їх захопленням. З радістю поділились із ними своїми знаннями про маркетинг, перевагами та перспективами навчання в нашому Університеті.
👩🏼💻Доцентка Кітченко О.М. презентувала лекцію на тему: «Маркетинг впливу», а в кінці жваво поспілкувалась із школярами на тему подальшого розвитку соціальних мереж та реклами.
💪Сподіваємося що ці зустрічі стануть постійними та наша співпраця буде плідною!