ЗІ СВЯТОМ ЗАХИСНИКА ВІТЧИЗНИ!

Прийміть найщиріші вітання з Днем захисника України! Це – свято спадкоємності героїчних традицій нашого народу, сили духу і мужності, відданості своїй Вітчизні і гордості за її ратну славу.  Воно нагадує про громадянський обов’язок і важливе чоловіче призначення. Це свято кожного, хто в той чи інший час і спосіб віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

Бажаємо, щоб удача  завжди супроводжувала Вас у дорозі, любов і достаток панували у Ваших родинах, тепло і затишок зігрівали душу. Нехай кожен день буде успішним, кожен вчинок – гідним, кожна ідея – відмінною, кожне слово – твердим, а кожна дія – впевненою. Нехай будь-яка вершина підкоряється вашій мужності та наполегливості. Зі святом!

Жіночій склад колективу кафедри соціології та політології

Posted on by Redactor | Коментарі Вимкнено до ЗІ СВЯТОМ ЗАХИСНИКА ВІТЧИЗНИ!

ВІТАЄМО з ДНЕМ СОЦІОЛОГА!

Шановні друзі, всі, хто працює у цій сфері або тільки навчається. Прийміть щирі вітання з нашим професійним святом – Днем соціолога України!

Бажаю всім колегам-соціологам та студентам-соціологам міцного здоров’я, щастя, великих творчих досягнень, веселого та святкового настрою!

З повагою, завідувач кафедри Юрій Калагін

Posted on by Redactor | Коментарі Вимкнено до ВІТАЄМО з ДНЕМ СОЦІОЛОГА!

ЗУСТРІЧ З ПЕРШОКУРСНИКАМИ

29 вересня 2020 р. на кафедрі соціології та політології відбулась довгоочікувана зустріч-знайомство із студентами першокурсниками. В рік 135-річного ювілею НТУ «ХПІ» ми щиро вітаємо першокурсників із вступом до нашого ВНЗ та бажаємо успіхів в навчанні, цікавого та насиченого студентського життя, незабутніх вражень і нових знайомств.

Posted on by Redactor | Коментарі Вимкнено до Зустріч з першокурсниками

ШАНОВНІ ПЕРШОКУРСНИКИ-СОЦІОЛОГИ!!!

Щиро вітаю Вас з початком нового навчального року!

Запрошую Вас на застріч, яка відбудеться у вівторок, 29 вересня 2020 р, об 11:00, в корпусі У1, кабінет 807 (кафедра соціології та політології).

З повагою, завідувач кафедри Юрій Калагін

Posted on by Redactor | Коментарі Вимкнено до Шановні першокурсніки-соціологи!

З ПОЧАТКОМ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ, ПЕРШОКУРСНИКИ!!!

Уже першого жовтня 2020 р. Харківський Політех нарешті зустрінеться зі своїми студентами-першокурсниками!
Саме з цього дня вони почнуть нову  сторінку свого життя.
Для того, щоб процес занурення  в студентство наших першокурсників пройшов швидко та без проблем, команда психологів ХПІ підготувала для них свої рекомендації 
Ознайомитися з ними можна в телеграм-каналі Соціально-психологічної служби НТУ «ХПІ» за посиланням: https://t.me/spsppuss

 

Posted on by Redactor | Коментарі Вимкнено до З початком нового навчального року, першокурсники!

ВІТАЄМО З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ – ДНЕМ HR-МЕНЕДЖЕРА!

Шановні студенти – майбутні HR-менеджери!

Кожну третю середу вересня в Україні святкують професійне свято фахівці в галузі управління персоналом.

Ви — майбутні менеджери по персоналу, які є людьми-універсалами, що можуть виконувати роботу кадровика, рекрутера, соціолога, психолога разом узятих. Вони відмінно розбираються в підборі персоналу, оформленні кадрових документів, адаптації нових співробітників, організації тренінгів та корпоративів.

HR-менеджери — це незамінні працівники в будь-яких компаніях, багатофункціональні фахівці, навколо яких обертається життєдіяльність компанії, як навколо сонця обертаються планети. Вони повинні організовувати роботу колективу таким чином, щоб задовольнити потреби бізнесу. HR-менеджер мотивує до роботи і досягнення поставлених цілей, створює приємну корпоративну атмосферу, підтримує баланс між інтересами працівників і компанії.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, великих успіхів у навчанні та досягненні поставлених цілей!

З повагою, завідувач кафедри Юрій Калагін

Posted on by Redactor | Коментарі Вимкнено до Вітаємо з професійним святом – Днем HR-менеджера!

ЗІ СВЯТОМ!

Шановні викладачі, співробітники кафедри, студенти!

Щиро вітаю Вас з Днем Знань! Бажаю міцного здоров’я, щастя, великих творчих успіхів успіхів у роботі та навчанні, чудового святкового настрою, удачі!

З повагою, завідувач кафедри Юрій Калагін

Posted on by Redactor | Коментарі Вимкнено до Зі Святом!

ПОЧАТОК НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ В УМОВАХ АДАПТИВНОГО КАРАНТИНУ

Згідно з Наказом ректора НТУ «ХПІ» № 220 ОД «Про затвердження графіку освітнього процесу денної та заочної форми навчання на 2020/2021 рік», визначено графік занять в університеті.

Для студентів денної форми навчання:

📌 1-й курс освітнього рівня «бакалавр» і перший рік навчання рівня «магістр» (5-й курс) — заняття стартують 1 жовтня 2020 року.

📌 2 — 4 курс, а також другий рік навчання рівня «магістр» (6-й курс) — новий навчальний рік розпочнеться 1 вересня 2020 року.
📌Зимова сесія стартує 4 січня і триватиме до 24 січня 2021року.

Щодо студентів заочної форми навчання:

📌 Настановна сесія для 1-х і 2-х курсів рівня «бакалавр» і для магістрів стартуватиме з 28.09.2020 до 4.10.2020.
📌Зимова сесія ж залежно від спеціальностей розпочнеться у бакалаврів з 11.01.2021 до 24.01.2021, у магістрів деяких напрямів з 4.01.2021 до 17.01.2021.

❗️Зазначимо, що організація процесу навчання в НТУ «ХПІ» в умовах пандемії COVID-19 буде здійснюватися в строгому дотриманні рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України та залежати від епідеміологічної ситуації в Україні (зокрема, в Харківському регіоні).

 

Posted on by Redactor | Коментарі Вимкнено до ПОЧАТОК НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ В УМОВАХ АДАПТИВНОГО КАРАНТИНУ

АБІТУРІЄНТИ! УВАГА! ЗАЛИШИЛИСЯ 2 БЮДЖЕТНИХ МІСЦЯ!

Залишилися 2 бюджетних місця на кафедрі соціології та політології, які розраховані на вступ до бакалаврату пільгових категорій абітурієнтів. Не втрачайте час та беріть участь у конкурсі! Подавайте документи до приймальної косісії, що працює з понеділка до суботи з 9.00 до 18.00 (корпус У2, кімната 307). Телефон для довідок: 097 651 98 51.

 

Posted on by Redactor | Коментарі Вимкнено до АБІТУРІЄНТИ! УВАГА! ЗАЛИШИЛИСЯ 2 БЮДЖЕТНИХ МІСЦЯ!

ПРОГРАМА ФАХОВОГО ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ ДЛЯ МОЛОДШИХ СПЕЦІАЛІСТІВ

Програма фахового вступного випробування для молодших спеціалістів

Posted on by Redactor | Коментарі Вимкнено до Програма фахового вступного випробування для молодших спеціалістів