ЗБІРНИК ТЕЗ МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ, ЯКА ВІДБУЛАСЬ 17 грудня 2021р.

Збірник тез

Posted on by Redactor | Коментарі Вимкнено до ЗБІРНИК ТЕЗ

МАРАФОН «ВСТУП НА КАФЕДРУ СПУ 2022»

🔻🔻🔻УВАГА!!! Шановні абітурієнти та їх батьки, а також всі зацікавлені особи!!!

👨‍👨‍👧‍👧 КАФЕДРА Соціологіі і публічного управління НТУ “Харківський політехнічний інститут” оголошує тижневий марафон «Вступ на кафедру СПУ 2022»

Запрошує на Online – знайомство з освітніми програмами кафедри:
🔹 054 – Соціологія
🔹 281- Публічне управління та адміністрування
🔻можливість навчатися на бакалаврській, магістерській прграмі!!! Та навіть у аспірантурі.

Ти вже ознайомився із нашими спеціальностями 📝 і обрав собі до душі свою ❤️ ?!

На цьому тижні ми будемо надавати тобі відповіді на всі ❓гарячі запитання❓

Слідкуй за ними🧏‍♂️, обговорюй ці питання з нами у цьому чаті🙋‍♀️,
а якщо в тебе залишаться питання ще – ми (працівники приймальноі комісії, провідні викладачі та гаранти освітніх програм) з тобою зустрінемося у понеділок 4 липня об 11:00 у прямому ефірі на цьому каналі -щоб поговорити про вступ ще!

Ми чекаємо на тебе та твої запитання тут 👉
https://t.me/cpyntykhpi
💛💙❤️запрошуй своїх друзів та знайомих!!! Буде цікаво

🕐 4 липня о 11:00 (🇺🇦 час)
Посилання: https://t.me/cpyntykhpi
#GoKhPI
#Вступ_2022

Posted on by Redactor | Коментарі Вимкнено до МАРАФОН «ВСТУП НА КАФЕДРУ СПУ 2022»

ПРЕДСТАВНИКИ КАФЕДРИ ПРИЙНЯЛИ ДИСТАНЦІЙНУ УЧАСТЬ У РОБОТІ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ПРОФЕСІЙНОГО НАВЧАННЯ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ

16 червня 2022 року завідувач кафедри соціології і публічного управління НТУ «ХПІ» д.держ.упр., проф. Мороз В.М. та професор кафедри соціології і публічного управління НТУ «ХПІ» д.держ.упр., проф. Терещенко Д.А. долучилися до роботи Координаційної ради з питань професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад при Національному агентстві України з питань державної служби (НАДС) у якості слухачів.

Під час засідання було: представлено результати проведення у 2021 році єдиного державного кваліфікаційного іспиту для атестації осіб, які здобувають ступінь магістра за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування»; розглянуто питання організації та проведення у 2022 році вступної кампанії на здобуття освіти за зазначеною спеціальністю, у тому числі за державним замовленням НАДС, та проведення конкурсного відбору виконавців державного замовлення на підготовку і підвищення кваліфікації державних службовців, голів місцевих держадміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування через Портал управління знаннями.

Posted on by Redactor | Коментарі Вимкнено до ПРЕДСТАВНИКИ КАФЕДРИ ПРИЙНЯЛИ ДИСТАНЦІЙНУ УЧАСТЬ У РОБОТІ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ПРОФЕСІЙНОГО НАВЧАННЯ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ

УСПІШНИЙ ЗАХИСТ ДИПЛОМНИХ РОБІТ ВИПУСКНИКАМИ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ «СОЦІОЛОГІЯ УПРАВЛІННЯ»

15.06.2022 на кафедрі соціології і публічного управління НТУ «ХПІ» відбувся захист дипломних робіт студентами які навчались у нашому університеті за спеціальністю 054  «Соціологія» на бакалаврській освітній програмі «Соціологія управління». Особливістю цьогорічного захисту стало його проведення у дистанційному форматі з використанням інформаційно-комунікаційних технологій. Знаходячись у різних містах не лише України, а й світу, учасники заходу мали можливість презентувати та обговорити результати роботи студентів над дипломними роботами. Не дивлячись на внесені воєнним станом корективи в організацію навчального процесу (дистанційна форма навчання; обмеженість у практичному використанні інструментарію тощо), всі студенти впорались з виконанням передбачених дипломними роботами завдань та продемонстрували екзаменаційній комісії набуті під час навчання компетенції. За результатами захисту дипломних робіт Хорошман Марія, Данильченко Ксенія, Канунніков Олександр та Радюк Павло отримали рекомендації від екзаменаційної комісії щодо вступу на магістерські програми.

Члени кафедри соціології і публічного управління щиро вітають студентів з успішним захистом дипломних робіт та запрошують продовжити навчання на кафедрі за однією з освітніх програм магістерського рівня, а саме – «Соціологія забезпечення економічної діяльності» (спеціальність 054 – Соціологія http://vstup.kpi.kharkov.ua/edprogram/sotsiologiia-zabezpechennia-ekonomichnoi-diialnosti-magistr/) та «Адміністративний менеджмент» (спеціальність 281 – Публічне управління та адміністрування http://vstup.kpi.kharkov.ua/edprogram/administratyvnyi-menedzhment-mahistr/). Будемо ради бачити наших студентів на магістерських програмах кафедри соціології і публічного управління та запрошуємо випускників-бакалаврів інших ЗВО приєднатися до нашого дружнього та студентоорієнтованого колективу кафедри.

Posted on by Redactor | Коментарі Вимкнено до Захист бакалаврських робіт

“ВІЙНА ТА ЕКОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА В УКРАЇНІ”

27 травня 2022 року відбувся онлайн захід на тему “ВІЙНА ТА ЕКОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА В УКРАЇНІ” на каналі “Голос України” https://www.youtube.com/watch?v=GBJrtS61O1g. Організатором заходу була Олена Горошко – доктор соціологічних наук, професор кафедри соціології та публічного управління Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».

В заході взяли участь спікери з наукового та громадського сектору, зокрема, аспірантка 1 курсу навчання Альона Мирошниченко кафедри соціології та державного управління Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», депутат Нововодолазької селищної ради, Харківська область з темою “Екологічні ризики під час війни в українському контексті”.

Стаття  “ВІЙНА ТА ЕКОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА В УКРАЇНІ”

 

Posted on by Redactor | Коментарі Вимкнено до ВІЙНА ТА ЕКОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА В УКРАЇНІ

ВСТУП НА КАФЕДРУ СОЦІОЛОГІЇ І ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ 2022

УВАГА!!!

Шановні абітурієнти та їх батьки, а також всі зацікавлені особи!!!

👨‍👨‍👧‍👧 КАФЕДРА Соціологіі і публічного управління НТУ “Харківський політехнічний інститут”

Запрошує на Online – знайомство з освітніми програмами кафедри:
🔹 054 – Соціологія
🔹 281- Публічне управління та адміністрування

У програмі:
🔻 Інформація про спеціальності
🔻 Особливості вступної компанії 2022
🔻Мастер-клас з написання мотиваційного листа
🔻знайомство із провідними викладачами кафедри

🕐 8 червня о 13: 00 (🇺🇦 час)
Посилання: https://t.me/cpyntykhpi

Posted on by Redactor | Коментарі Вимкнено до ВСТУП НА КАФЕДРУ СОЦІОЛОГІЇ І ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ 2022

ЗУСТРІЧ ЧЛЕНІВ ЕКСПЕРТНОЇ ГРУПИ

23.02.2022р. о 16:20-17:00 відбудеться відкрита зустріч членів експертної групи з усіма охочими учасниками освітнього процесу.

Підключитись до конференції за посиланням: https://us04web.zoom.us/j/77983672581?pwd=mm2nJVRwhxvoGueUN_fxowi4bVL4Cq.1

Ідентифікатор конференції: 779 8367 2581

Код доступу: 2022

Posted on by Redactor | Коментарі Вимкнено до ВІДКРИТА ЗУСТРІЧ

ПРОГРАМА 

проведення акредаційної експертизи у віддаленому (дистанційному) режимі в Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут” освітньої програми “Соціологія управління” за спеціальністю 054 Соціологія за першим рівнем вищої освіти у період з 23 по 25 лютого 2022 року.

Програма

Posted on by Redactor | Коментарі Вимкнено до ПРОГРАМА

Зустріч із молоддю

Відбулася чергова зустріч із учнями КЗ ХСШ І-ІІІ № 15 м. Харкова. Сьогодні розмова йшла не лише про соціологію, говорили про сучасну Україну, порозмірковували на тему «Від кого залежить доля України?».

Неймовірний позитив від зустрічі. Розуміння складного часу для Батьківщини, турбота про її та своє благо, вмотивованість на сприяння становленню та утвердженню України – така позиція школярів.

Все це надихає та демонструє величезний потенціал до розбудови нашої країни.

Дякую керівництву школи, вчителям за чудових учнів. Окрема подяка чудовій аудиторії 11 класу за активну участь у зустрічі та обміну думками!

Posted on by Redactor | Коментарі Вимкнено до

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі науково-теоретичної конференції студентів і аспірантів «Молодіжний соціологічний форум НТУ «ХПІ», яка відбудеться 18 травня 2022р.

Інформаційне повідомлення «Молодіжний соціологічний форум НТУ «ХПІ»

Posted on by Redactor | Коментарі Вимкнено до Шановні колеги!