СОФІЙСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЧЕКАЄ НА ТЕБЕ!

На кафедрі проводиться відбір студентів у найстаріший вищий навчальний заклад Болгарії (1888 р.) – Софійський університет (болг. Софийски университет „Св. Климент Охридски“) для участі у програмах обміну, літніх школах, стажуваннях за спеціальністю “Соціологія”. Подача документів до 1.04.2021 року.

Posted on by Redactor | Коментарі Вимкнено до СОФІЙСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЧЕКАЄ НА ТЕБЕ!

ЗАПРОШУЄМО НА “ЗИМОВІ КАНІКУЛИ З ПОЛІТЕХОМ”

З 04 по 06 січня та з 11 по 15 січня 2021 року НТУ «ХПІ» запрошує школярів, батьків, вчителів і всіх охочих наЗимові канікули з Політехом” онлайн.

https://fb.me/e/6Xz1kcHUc

Posted on by Redactor | Коментарі Вимкнено до Запрошуємо на “Зимові канікули з Політехом”

ЗМІЦНЮЄМО МІЖНАРОДНІ ЗВ’ЯЗКИ

Захист магістерської роботи студента Караденіз Самі (Туреччина) на кафедрі соціології та політології НТУ «ХПІ» сприяє розвитку, розширенню та зміцненню міжнародних зв’язків і авторитету кафедри в науково-освітньому співтоваристві.

Posted on by Redactor | Коментарі Вимкнено до Захист магістрів

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ!

Запрошуємо Вас на навчання за  спеціальністю 054 “Соціологія” за освітніми рівнями “бакалавр” та “магістр”. Про умови вступу можна дізнатися з інформаційних листів, що додаються.

Інформація про вступ на навчання за освітнім рівнем “бакалавр”

Інформація про вступ на навчання за освітнім рівнем “магістр”

Posted on by Redactor | Коментарі Вимкнено до Шановні абітурієнти!
ШАНОВНІ СПІВРОБІТНИКИ КАФЕДРИ ТА СТУДЕНТИ!
Сьогодні, 25 листопада 2020 року, Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут” відзначає свій 135-річний ювілей. Щиро бажаю Вам міцного здоров’я, великого щастя, усіляких успіхів у роботі та навчанні, веселого та святкового настрою! Запрошуємо всіх приєднатися до великого онлайн-свята. Святкуймо 135-річчя разом!
Долучайтесь у соцмережах:
https://www.instagram.com/ntu.khpi
https://www.facebook.com/ntu.xpi
https://www.facebook.com/NTU.KhPI.press
З повагою, завідувач кафедри Юрій Калагін

Posted on by Redactor | Коментарі Вимкнено до З ювілеєм!

З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ СТУДЕНТА!

17 листопада має особливе значення для студентів, адже це – Міжнародний день студента. Це свято зближує та об’єднує молодих людей усього світу, бо це, насамперед, день студентської солідарності, що не має меж та кордонів.

Щиро вітаємо шановне студентство зі святом! Бажаємо бадьорості, завзяття, здоров’я, успіхів і злетів у навчанні і житті! Нехай викладачі будуть поблажливими, сесії – легкими, стипендія – підвищеною, вечірки – запам’ятовуються, друзі – найкращимі та залишаються з вами на все життя!

Posted on by Redactor | Коментарі Вимкнено до З Міжнародним днем студентів

ЗІ СВЯТОМ ЗАХИСНИКА ВІТЧИЗНИ!

Прийміть найщиріші вітання з Днем захисника України! Це – свято спадкоємності героїчних традицій нашого народу, сили духу і мужності, відданості своїй Вітчизні і гордості за її ратну славу.  Воно нагадує про громадянський обов’язок і важливе чоловіче призначення. Це свято кожного, хто в той чи інший час і спосіб віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

Бажаємо, щоб удача  завжди супроводжувала Вас у дорозі, любов і достаток панували у Ваших родинах, тепло і затишок зігрівали душу. Нехай кожен день буде успішним, кожен вчинок – гідним, кожна ідея – відмінною, кожне слово – твердим, а кожна дія – впевненою. Нехай будь-яка вершина підкоряється вашій мужності та наполегливості. Зі святом!

Жіночій склад колективу кафедри соціології та політології

Posted on by Redactor | Коментарі Вимкнено до ЗІ СВЯТОМ ЗАХИСНИКА ВІТЧИЗНИ!

ВІТАЄМО з ДНЕМ СОЦІОЛОГА!

Шановні друзі, всі, хто працює у цій сфері або тільки навчається. Прийміть щирі вітання з нашим професійним святом – Днем соціолога України!

Бажаю всім колегам-соціологам та студентам-соціологам міцного здоров’я, щастя, великих творчих досягнень, веселого та святкового настрою!

З повагою, завідувач кафедри Юрій Калагін

Posted on by Redactor | Коментарі Вимкнено до ВІТАЄМО з ДНЕМ СОЦІОЛОГА!

ЗУСТРІЧ З ПЕРШОКУРСНИКАМИ

29 вересня 2020 р. на кафедрі соціології та політології відбулась довгоочікувана зустріч-знайомство із студентами першокурсниками. В рік 135-річного ювілею НТУ «ХПІ» ми щиро вітаємо першокурсників із вступом до нашого ВНЗ та бажаємо успіхів в навчанні, цікавого та насиченого студентського життя, незабутніх вражень і нових знайомств.

Posted on by Redactor | Коментарі Вимкнено до Зустріч з першокурсниками

ШАНОВНІ ПЕРШОКУРСНИКИ-СОЦІОЛОГИ!!!

Щиро вітаю Вас з початком нового навчального року!

Запрошую Вас на застріч, яка відбудеться у вівторок, 29 вересня 2020 р, об 11:00, в корпусі У1, кабінет 807 (кафедра соціології та політології).

З повагою, завідувач кафедри Юрій Калагін

Posted on by Redactor | Коментарі Вимкнено до Шановні першокурсніки-соціологи!