УНІВЕРСІАДА УКРАЇНИ З БАДМІНТОНУ

22-26 квітня 2015р.

12универсиада1

Наші бадмінтоністи в черговий раз добилися високих результатів на минулих в Києві 22-26 квітня змаганнях XII літньої Універсіади України з бадмінтону. Від Харківської області виступали дві команди. Перша збірна повністю складалася зі спортсменів – політехніків і двоє наших студентів входили в другу збірну команду. У загальнокомандному заліку перша команда у складі Анастасії Дмитришин (ІФ-72), Дар’ї Самарчанц (ІФ-72), Кирила Нестеренко (ІФ-70) та Миколи Дмитришин (випускник ІФ факультету) зайняла 1-е місце, а друга команда, до складу якої входили Єлизавета Жарка (ІФ-79) та Владислава Лісна (ІФ-73) зійшла на другу сходинку п’єдесталу. Серед всіх ВНЗ-учасників збірна команда НТУ «ХПІ» з бадмінтону з великим відривом здобула перемогу.

В особистій першості наші спортсмени також показали відмінні результати: Анастасія Дмитришин – золото у парній категорії і в міксті, Дар’я Самарчанц – золото в парі і срібло в одиночній категорії, Кирило Нестеренко – золото у міксті і дві бронзи в одиночній і парній категоріях, Микола Дмитришин – бронза в парі, Єлизавета Жарка – срібло в міксті і бронза в парній категорії, Влада Лісна – бронза в парі.