Досягнення команди НТУ «ХПІ» на XIII літній Універсіаді України з легкої атлетики

У Луцьку 07-08 травня пройшли змагання XIII літньої Універсіади України з легкої атлетики. 28 команд з 19 областей та м.Києва боролися за медалі в різних дисциплінах.

Відмінно показала себе збірна команда Національного технічного університету «ХПІ» з легкої атлетики, завоювавши в загальнокомандному заліку 2 місце, поступившись лише команді з Сум. В особистій першості наші легкоатлети завоювали 8 золотих, 2 срібні та 7 бронзових медалей.
Калистратова Аліна (СГТ-46У) здобула перемогу в трьох видах: 100 м, 200 м і естафета 4 × 100 м.

Мартинова Оксана (СГТ-45У) стала першою в стрибках в довжину і естафеті 4 × 100 м.

У потрійному стрибку не було рівних Клінцовій Лілі (ІТ-44).
Перемогу в жіночій естафеті 4 × 100 м також розділили зі своїми подругами по команді Ярушевська Жанна (СГТ-42) і Маляренко Олена (СГТ-46У).

Дві срібні медалі на довгих дистанціях 3000 м і 5000 м принесла нашій команді Немченко Марина (ІТ-53б). А Дещенко Андрій (ІТ-13а) став третім в бігу на 3000 м з перешкодами.

Дві бронзи у Рофе-Бекетова Ірини (ІТ-45) – в семиборстві і штовханні ядра.
На третє місце п’єдесталу піднялася чоловіча естафетна команда 4 × 100 м в складі: Устименко Олександр (СГТ-42), Чорний Анатолій (СГТ-46У), Ісаченков Ярослав (ЕМС-22а) і Кожуховский Володимир (ІТ-54а).

Вітаємо команду легкоатлетів, колектив тренерів і головного тренера збірної Ісправнікову Валентину Миколаївну з успішним виступом на Універсіаді України і бажаємо яскравого спортивного сезону!