Спорткомплекс НТУ «ХПІ» приймає XIII річну Універсіаду України з бадмінтону

02-05 травня в спортивному комплексі «Політехнік» НТУ «ХПІ» пройшли змагання з бадмінтону за програмою XIII літньої Універсіади України. У змаганнях взяли участь 14 команд з Харківської, Львівської, Хмельницької, Одеської, Миколаївської, Дніпропетровської, Чернівецької, Сумської, Вінницької областей та міста Києва. Медалі розігрувалися в одиночних і парних категоріях серед чоловіків і жінок, а також в парній змішаній категорії. Відмінно показали себе харків’яни, зайнявши перше і друге місця в командній першості серед областей. Склад команди Харківської області-1: Самарчанц Дар’я (СГТ-42), Лісова Владислава (СГТ-43), Нестеренко Кирило (випускник факультету інформатики та управління) і Натаров Геннадій. Команду Харківської області-2 повністю склали студенти НТУ «ХПІ»: Ільїнська Марина (СГТ-46а), Міхалькова Анна (СГТ-44), Шмундяк Олександр (СГТ-45) і Стерин Владислав (СГТ-46а).

В особистій першості серед жінок все місця дісталися наших дівчат: золото у Ільїнської Марини, срібло у Самарчанц Дар’ї і бронза у Лісовій Владислави. Перемогу серед чоловіків здобув Шмундяк Олександр. У змаганнях серед жіночих пар перемогу здобула пара Самарчанц Дар’я – Лісова Владислава, другими стали Ільїнська Марина і Міхалькова Анна. За підсумками змагань серед змішаних пар на перше місце п’єдесталу знову піднялася Самарчанц Дар’я, здобувши перемогу разом з Геннадієм Натаровим, другими в міксті стала пара Шмундяк Олександр – Міхалькова Анна. Вітаємо спортсменів з відмінним результатом! Так тримати!